Spiskowy słownik Pauliny K.

 • A/H1N1 – nieco ostrzejsza forma przeziębienia; nie ma się czym przejmować; standardowa farmakoterapia to herbata z miodem. Patrz również Spisek.
 • Bein, Piotr (dr) – światowej sławy niezależny naukowiec: immunolog, wirusolog, bakteriolog, epidemiolog i spiskolog, którego przełomowe prace publikował m.in. Journal of Youtube Medicine; obecnie wykłada na Google University.
 • C – witamina; lek na wszystko, zapytaj się babci; nie może być opatentowana przez przemysł farmaceutyczny więc Codex Alimentarius chce ją zakazać.
 • DTP – szczepionka błoniczo-tężcowo-krztuścowa; w idealnym świecie powodowałaby syndrom śmierci łóżeczkowej, ale nie żyjemy w takim świecie więc póki co musimy kłamać, że tak jest.
 • Epidemia – spisek.
 • Forum internetowe (np. szczepienia.org.pl) – jeśli udało ci się skutecznie uniknąć szczepienia swojego dziecka i chcesz sobie napompować swoje ego śmiejąc się z idiotów i naiwniaków, którzy mimo wszystko dbają o swoje dzieci to wpadaj śmiało.
 • Google – podręcznik akademicki dla zapracowanych mam z zakresu epidemiologii, immunologii i wirusologii.
 • Homeopatia – dziedzina medycyny zajmująca się wypisywaniem odroczeń szczepień dla Sanepidu.
 • Immunologia – nauka o tym jak ekologiczne warzywa i owoce oraz mycie rąk zapobiegają chorobom zakaźnym.
 • Jarzyny – można stosować zamiennie ze szczepionkami; najlepiej ekologiczne.
 • Korelacja – nie ważne jak słaba jest zawsze synonimem związku przyczynowo-skutkowego; kauzacja.
 • List prof. Marii Majewskiej – świecki i naukowy odpowiednik Biblii, równie przełomowy i równie wiarygodny, choć lepiej nie sprawdzać źródeł i przypisów, po co się rozczarowywać?
 • Majewska, Maria (prof.) – naukowiec niezależny; mieszkała w USA, pracowała na Harvardzie i wstrzykiwała szczurom timerosal, ergo: szczepionki powodują autyzm.
 • Niezależny naukowiec – w zasadzie niekoniecznie naukowiec, ale jakakolwiek osoba; najczęściej jego/jej poglądy w sposób drastyczny odbiegają od tego, co mówią inni naukowcy (ci zależni) oraz wyniki badań publikowane w recenzowanych pismach specjalistycznych, co z kolei jest powodem nieuzasadnionego ostracyzmu ze strony świata nauki; jeśli ciążą na nim/niej poważne zarzuty dotyczące wadliwej metodologii badań i nieetycznego postępowania, na pewno są wynikiem spisku.
 • Odczyn poszczepienny – każda, nie ważne jak późna choroba czy inna niedyspozycja fizyczna, która pojawiła się po szczepieniu; jeśli byłeś jako roczne dziecko szczepiony przeciwko odrze, śwince i różyczce i umrzesz w wieku 87 lat z powodu niewydolności układu krążenia na pewno będzie to wynikiem szczepienia.
 • Przemysł farmaceutyczny – coś jak przemysł tytoniowy tylko, że gorszy; produkuje toksyny; setki milionów osób, które dzięki jego produktom mogą w ogóle żyć lub cieszyć się lepszą jakością życia to część spisku.
 • Rtęć – składnik timerosalu, który jest składnikiem szczepionek, które są składnikiem autyzmu.
 • Sanepid – zbrodnicza organizacja, spadkobierczyni Waffen-SS; główny jej cel to depopulacja Polski poprzez masowe i przymusowe wstrzykiwanie małym, bezbronnym dzieciom toksyn.
 • Spisek – i wszystko jasne, po co dalej cokolwiek tłumaczyć?
 • Toksyna – każdy składnik szczepionki, nie ważne jak dobrze przebadany i nie ważne jak długo stosowany w farmacji; im bardziej jego nazwa jest trudniejsza do wymówienia i zapamiętania, tym bardziej jest on toksyczny; dla zwiększenia działania efektu propagandowego dodawaj przedrostek neuro- (neurotoksyna), będziesz brzmiał jak uczony i na pewno wystraszysz nie jedną mamę w dyskusji internetowej.
 • Uniwersytet – za drogi i trzeba się uczyć; lepiej pójść do Google.
 • Wirus – chyba wywołuje choroby, ale najlepiej je przejść naturalnie, broń Boże nie szczepić; jeść dużo czosnku, cytryny i cebuli, bo zaczynają się na literę „c” jak witamina C.
 • Youtube – coś jak Proceedings of the National Academy of Sciences albo The Lancet tylko, że bardziej obiektywne i wiarygodne.
 • Zależny naukowiec – przeciwieństwo niezależnego naukowca; jako że pieniąde za publikowanie w Nature czy innym the Lancet nie starczają na opłacenie rachunków i rat kredytu zależny naukowiec dorabia fałszowaniem danych na zamówienie przemysłu farmaceutycznego i chemicznego; spiskowiec.

źródło

Paulina Kaufmann

Wysoka.
Ruda.
Drapieżna.
Zamężna.
Bezdzietna.

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
2.846155
Ogólna ocena: 2.8 (głosów: 13)

Tematy: 

Dyskusja

oto Moje imię

To może dla równowagi coś ze słownika "szczepionkowca" np.

Przemysł farmaceutyczny - międzynarodowe konsorcjum charytatywne, które postawiło sobie za cel uwolnienie świata od wszelkich chorób oraz zapewnianie lekarzom darmowego wypoczynku w krajach tropikalnych. Z tego powodu jest zaciekle atakowane, oskarżane o działanie z niskich, komercyjnych pobudek a nawet o korupcję. Przeciwnicy posługując się sfałszowanymi dowodami i agresywną propagandą nieustannie wymuszają na sądach zasądzanie wysokich odszkodowań z rzekomo szkodliwe działanie niektórych produktów.

oto Ireneusz

:-)

Tylu lekarzy, ilu znam, a żaden z nich nie zasłużył sobie na wczasy w ciepłych krajach :-)) Nawet samochody mają na leasingi lub bezpośrednio w kredycie :-D
Kiedyś pytałem się krewniaka, dlaczego bierze samochody na kredyt, i to w dodatku tak drogie, że ledwo je spłaca w pięć lat. Jeden to nawet miał na lat siedem.
Odpowiedział szczerze i bezpośrednio - "jestem lekarzem i nie mogę sobie pozwolić na jeżdżenie byle czym, bo przecież jak bym wtedy wyglądał?"
:-))

oto Adsumus

i odszkodowania w USA to mit

Z powodu powikłań poszczepiennych wypłacono w USA cztery miliardy dolarów. Zapewne, to kłamstwa powtarzane przez troskliwych rodziców.

oto mmm777

“wypłacono”

I to właśnie wyjaśnia o co chodzi...
I dlaczego taki oszust, jak p. Wakefield nadal funkcjonuje.

oto Eowina

Skoro mamy korespondencję z UK, to pozdrowienia

dla JKM Elżbiety II za poparcie Unii Europejskiej. (Patrz kolory i przybranie kapelusza).:D

untitled_7.png

oto Robercik

Manipulacja pani Kaufmann

Manipulacja pani Kaufmann polega na użyciu sofizmatu rozszerzenia znanego u anglojęzycznych jako "straw man" (strach na wróble). Istotą manipulacji jest skonstruowanie idealnego przeciwnika,takiego który ma starannie zaplanowane przez manipuilanta wady. W oczach pani Kaufamann każdy przeciwnik szczepień jest:

1. zwolennikiem homeopatii.
2. przeciwnikiem totalnym a nie np. takich patologii jak używanie szczepionek wycofanych w krajach cywilizowanych albo obowiązkowego szczepienia małych dzieci na raka szyjki macicy (przenoszony drogą płciową, a sama szczepionka jest mocno wątpliwa...).

Wiadomo czemu. takiego łatwiej ośmieszyć, łatwiej z nim wygrać dyskusję. Bo to złodziej. I pijak. Czemu pijak? Bo każdy złodziej to pijak.

Inną techniką manipulacji jest kpina i szyderstwo tam gdzie należy być poważnym i śmiertelna powaga tam gdzie rozsądny człowiek nieco odpuszcza. Co interesujące, pani Kaufmann uderza dokładnie tam gdzie propagada szczepionkowa już się skompromitowała. Świadczy to wręcz o niebywałej pewności siebie:

A/H1N1 – nieco ostrzejsza forma przeziębienia; nie ma się czym przejmować;

uchuchu :)))). Jak to strasznie brzmi. A/N1H1 - kod przyznany morderczemu wirusowi. Przed oczami stają filmny katastroficzne w których ludzkość ginie w epidemii a główni bohaterowie pracują w labie w kombinezonach ochronnych. W tle znaczek "biohazard". Nie wzięła Pani jednego pod uwagę. Takie rzeczy można było pisać w czasach gdy szalałą "epidemia" tego wirusa. Po latach okazało się, że III RP która jako państwo nie szczepiła na patsia grypę nie wyludniła się, natomiast w szczepiącej się masowo Skandynawii pjawiły się przypadki skajnej narkolepsji. Dziecko okaleczone szczepionką śpi 23 godziny na dobę. I tu dochodzimy do następnej kpiny, mianowicie szyderstw z "toksyn". Przyznam, że nie wiem co wywołało narkolepsję. Toksyna czy nadmierna stymulacja układu odpoornosciowego. Ze stymulowaniem układu odpornościowego nie ma żartów. Np. układ odpordnościowy stymulowany przedłużającą się infekcją gronkowca może rozpocząć atakowanie mięśnia sercowego. Taki odpowiednik "friendly fire".
Organizm jest niezwykle złożoną konstrukcją, a między sosobnikami naszego gatunku daje się zauważyć znaczące różnice. Jeden zachowawa się standardowo a inny będzie mieć NOP.
Co Pani proponuje rodzicom pechowego dziecka okaleczonego przez szczepienie. Żarciki?

Pani Kaufamann jest też w swoich manipulacjach niekonsekwentna. Jednocześnie potępia "ciemny lud" za studiowanie na uniwersytecie Google i programową anaukowość, ale jak już się trafiają w przeciwnym obozie naukowcy tacy jak Majewska, to próbuje ją wszelkimi metodami dyskredytować nie odnosząc się do konkretów.

PS. a w ogóle o co ten ból. Bo ktoś tam prywatnie chce wieść żywot witaminiarza? Po XX wieku (nazizm i komunizm) problem reżimowych autorytetów decydujących z lufą pistoletu co jest dla obywatela dobre a co nie, powinniśmy mieć rozwiązany raz na zawsze.

oto Robercik

Ja najwyżej mogłem być nie

Ja najwyżej mogłem być nie dość spostrzegawczy by zauważyć na dole maleńkie słowo "źródło". Tytuł mnie zwiódł. Natomiast Pani wklejając te wypociny bez krytycznego komentarza w pewnym sensie pod nimi podpisuje się.
Na czym polega więc moja manipulacja? Ja tylko wyrażam oburzenie nędzą intelektualną i moralną bijącą z tej listy szyderstw opakowanych w wątpliwej jakości humor. Bez względu kto jest ich autorem. Na przykład

Odczyn poszczepienny – każda, nie ważne jak późna choroba czy inna niedyspozycja fizyczna, która pojawiła się po szczepieniu; jeśli byłeś jako roczne dziecko szczepiony przeciwko odrze, śwince i różyczce i umrzesz w wieku 87 lat z powodu niewydolności układu krążenia na pewno będzie to wynikiem szczepienia.

Mamy tu wmawianie, że NOP nie istnieje a rodzice dzieci które miały powikłania to hipochondrycy i nawiedzeni spiskolodzy. Brawo. Cała wyliczanka w tym stylu.

oto Krzysztof M

to administracja portalu

to administracja portalu uczyniła z mojego wpisu "blog" a nie ja sama.

Pani to nie cieszy?

Twój komentarz?

Filtered HTML

 • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
 • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
 • Lines and paragraphs break automatically.
 • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

 • No HTML tags allowed.
 • Lines and paragraphs break automatically.
 • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.