Albionem rządzą idioci czy zdrajcy?

Ciekawe dane znalazłem na Breitbarze. Autor świetnie zestawia dwa trendy za urzędowania dzisiejszej premier May.

Mniej policji, więcej imigrantów, zwłaszcza nielegalnych

 • czerwiec 2010 – May zapowiada "wielkie cięcia w policji"
 • listopad 2010 – May zapowiada "zmniejszymy imigrację z setek do dziesiątek tysięcy"
 • 2010 rok - imigracja wzrosła do 252 tysięcy.
 • styczeń 2011 – rekordowej liczbie nielegalnych przybyszy pozwolono zostać
 • listopad 2011 - okazuje się, że "tysiące" nielegalnych imigrantów przybyło do kraju
 • marzec 2012 - liczba policji zmniejsza się ze 143,7 tys. w marcu 2010 do 134,1 tys.
 • lipiec 2012 – Agencja Ochrony Granic traci 22 procent personelu
 • grudzień 2013 – imigracja z EU szybko rośnie do 201 tys. – o 43 tys. więcej od poprzedniego roku
 • 2013 rok - ilość nielegalnych imigrantów bez kontroli granicznej rośnie o 1/3 w ciągu roku, "morale służb granicznych na niskim poziomie, braki personelu"
 • 2014 rok - imigracja (netto) rośnie do 313 tysięcy.
 • 2015 rok - imigracja (netto) ponad 333 tysięcy.
 • 2015 rok - 897 imigrantów z Syrii aresztowanych za przestępstwa
 • sierpień 2016 – ponad milion nielegalnych imigrantów w kraju
 • wrzesień 2016 - policji o 19 tysięcy (13%) mniej w Anglii i Walii niż w 2010 r.
 • 2016 rok - imigracja netto rekordowe 335 tysięcy, gdy imigracja brutto - 650 tysięcy.
 • kwiecień 2017 - 6 do 10 tysięcy islamistów radykałów na terenie kraju (ocena Centre for Security and Intelligence Studies at the University of Buckingham)

To jak - idioci czy zdrajcy?

Andrzej

Czasami coś napisze o Polsce i świecie.

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
4.333335
Ogólna ocena: 4.3 (głosów: 6)

Tematy: 

Dyskusja

oto Krzysztof M

Zdrajcy. Na których głosują

Zdrajcy. Na których głosują idioci. Bez przyzwolenia społecznego nic się w demokracji nie dzieje. A takie przyzwolenie wyrażane jest raz na cztery lata.

oto Czesław

Minister May

Pani May jako minister od policji rozbroiła policjantów, dlatego niedawno policjanta zadżgał nożem terrorysta. Chyba przed pałacem królewskim.

oto Ireneusz

?

A to nie jest chlubą policji brytyjskiej, że nie posiadają broni palnej? Od "początku" swego istnienia?
Mundurowi (tak zwani bobbies) nigdy nie byli wyposażeni w broń palną.

oto Zona

Zbierają to co sieją. Po co

Zbierają to co sieją. Po co wskazywać im rozwiązania. Czyż nie okupowali Iraku, Afganistanu, nie przyłożyli ręki do wydarzeń w Syrii, Libii? Anglii zupełnie mi nie żal. Oby Szkocja poszła swoją drogą. Natomiast to cuchnące fornirem stare zbrodnicze Angielskie mocarstwo dobrze by było pochować... A że być może zrobią to dłonie Islamistów? Dobrze. "Wartości" nawet "najpierwotniejsze" zawsze zwyciężą nad konsumpcją ateistów.

oto chłop jag

Albionem rządzą idioci czy

Albionem rządzą idioci czy zdrajcy?

Ani jedno ani drugie.
Wniosek?
Przywołane fakty świadczą o silnej tam - V kolumnie pupili szatana - a jednocześnie świadczy też o kompletnym ubezwłasnowolnieniu tamtejszych, głupich tubylców - tołażysze.

oto Ireneusz

Nie mnie

Proszę pytać członków Ruchu na Rzecz JOW. Ja nie jestem specjalistą, a jedynie zwolennikiem przez nich przekonanym do słuszności takiego systemu.
BTW.
Każdy system ma swój limit oraz działa tak, jak ludzie. JOW ma limit na niebie. OP ma limit na wysokości podeszw standardowego obuwia.

oto Dubitacjusz

Jaki skromny niespecjalista się nagle zrobił z p. Ireneusza

A kto przekonywał, jak to w JOWie kandydat reprezentuje wszystkich posłów okręgu i musi się słuchać ludzi? No, jakoś widać, że nie musi. Można sobie wyobrazić, że mityczna "milcząca większość" z przyczyn humanitarnych życzy sobie napływu uchodźców, natomiast trudniej sobie wyobrazić, że oczekuje zmniejszenia policyjnej ochrony i kontroli tychże przybyszów.

JOW ma limit na niebie. OP ma limit na wysokości podeszw standardowego obuwia.

Coś w tym jest. Ja twardo trzymam się ziemi, a p. Ireneusz "odleciał" w swoich wyobrażeniach o JOWie.

oto Ireneusz

Erystyka i zwyczajne bzdety

Jak Dubitacjusz w końcu zrozumie, że przedstawiciel wybrany w okręgu jest prawdziwym przedstawicielem wszystkich, całego okręgu - to będziemy mogli merytorycznie być może kiedyś pogadać. Nawet o tej mitycznej "milczącej większości", co to Dubitacjusz by chciał być ich propagandową tubą. Albo co najmniej ich jedynym demiurgiem.

oto alde

„Dubitacjusz duby smalone bredzi,

A gmin rozumowi bluźni…”
Przyjmij Waszeć do wiadomości, że ordynacja JOW to tylko mechanizm wyborczy najlepszy dla gminu, którego rozum jeszcze nie zduraczał - w takim bowiem przypadku żadna ordynacja (H-N też) nie pomoże (w od duraczeniu).

oto alde

.

wejście ideom

.
I tu się fundamentalnie różnimy. Nie żadne idee a CZŁOWIEK - jakim by on nie był w swoim ziemskim rozwoju - jest podmiotem bytowania. JOW vs. PO/H-N to tylko umysłowe dociekanie prawdy. Ani od Pana ani ode mnie nie zależą losy jakiejkolwiek z nich. JOW nie jest czymś wyimaginowanym. Za to staje w opozycji do destrukcyjnego (dla Polski) obecnemu systemowi wyborczemu, który nie spełnia nawet ogólnie przyjętych standardów demokratycznego państwa.
A z tą listą proskrypcyjną - odżywającą u naszych pd-wsch. sąsiadów - daruj Pan sobie. Nie te czasy - chyba, że to Pańskie idee.

oto Ireneusz

Brawo

Gdy myśl jest prosta, zawsze słowa celnie ją sprecyzują.

oto Robercik

Nie mam wiele do dodatnia

Nie mam wiele do dodatnia ponad to co napisałem pod artykułem pana Rękasa.. To jest ideologia ludzi mających głęboką niechęć do cywilizacji w której przebywają. Niektórzy twierdzą, że to nic osobistego. Po prostu kasta dominująca przekształca habitat aby był dla niej wygodniejszy. Poprzednie wpisy uzupełnię kolejnym cytatem:

Leonard S. Glickman, prezydent Hebrew Immigrant Aid Society, opisując sytuację w USA: “Im bardziej amerykańskie społeczeństwo jest zdywersyfikowane, tym bezpieczniej dla Żydów.”

http://www.bibula.com/?p=49825

Pod artykułem p.Rękasa zamieściłem wypowiedź Żydówki Barbary Spectre. Co wynika z tych wypowiedzi? Że oni nas hodują.
Proponuję przeczytać wiadomość z bibuly.com. Tam są opisane horrendalne kary za pomoc tzw. uchodźcom w Izraelu. Jak to się dzieje, że te same środowiska sztorcują Węgrów, a rozpościerają parasol ochronny nad Izraelem? Te same środowiska nie mogą darować Rosji Krymu a ignorują aneksję przez Izrael Zachodniego Brzegu...?

Pytanie z domeny historii alternatywnej: "co by było gdyby III Rzesza wygrała wojnę" - rządziliby naziści niemieccy. Teraz niestety też rządzą jacyś tam naziści. Troszkę subtelniejszymi metodami, bo im się nie spieszy, ale długoterminowy efekt będzie ten sam.

oto krzysztof maciej

nieśmiało przypomnę

że JOW-y rządzą też we Francyji. Robercik III Rzesza wygrała wojnę. Nie sama wprawdzie, a do spółki z Francyją

oto Ireneusz

JOW dwuturowy jest we Francji

Gdzie nie wybór jest najważniejszy, a antywybór, koalicje przeciw. To rozwalić może nawet najlepsze rozwiązania, te nieustanne ludzkie podkopywanie jeden drugiego, na którym właśnie każdy system dwuturowy jest oparty.

oto alde

p. Krzysztof Maciej – Francja jest akademickim przykładem kraju

jak przechodzi się z ordynacji proporcjonalnej na większościową. Otóż zaraz po II WŚ rząd (IV Republiki) generała Charles’a de Gaulle’a utrwalił (był już w III Republice) system wielomandatowych okręgów wyborczych (zasada proporcjonalnego rozdziału mandatów). W tym okresie Francja nie zaznała spokoju społecznego, stabilizacji politycznej i gospodarczej. Sam Generał rozszyfrował przyczynę i w 1958 roku (początek V Republiki) Jego rząd zmienił ww. system na ten oparty o JOW. Nie mógł to być skopiowany czysty system angielski (np. jedna tura) bo Generał był zbyt „francuski”. Pozdrawiam

oto KubaG

Do tego można tykko dodać że

Do tego można tykko dodać że brytyjskie MI5 "przymykało oczy" gdy libijscy uchodźcy (m.in. ojciec i brat zamachowca z Manchesteru) pomimo zakazu opuszczało wyspy by walczyć z Kadaffim. 10 lat temu Ron Paul w debacie przedwyborczej z Giulianim wzbudził oburzenie, sugerując, że polityka zagraniczna USA (brytyjska jest jej przedłużeniem) była zaproszeniem do 9/11. Pomimo upływu czasu nikt nie wyciąga wniosków

Twój komentarz?

Filtered HTML

 • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
 • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
 • Lines and paragraphs break automatically.
 • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

 • No HTML tags allowed.
 • Lines and paragraphs break automatically.
 • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.