Lepiej świnie paść w Afryce, niż być w polskiej polityce

„Dwaj panowie g”:

„Zasmuciła nas wiadomość o emigracji byłego posła Johna Godsona do Nigerii. Podwójnie. Po pierwsze, mało u nas polityków, którzy dotrzymują słowa. Po drugie, mamy żal do kolegów z „Super Expresu” o niewłaściwy tytuł tekstu o nigeryjskiej farmie Godsona. Przecież aż się prosiło żeby napisać po prostu: „Wolał pasać świnie a Afryce niż być posłem Platformy Obywatelskiej”

Tak, tak, wiemy, pastor Godson wyemigrował w chwili, kiedy nie był już platfusem. Zaliczył jeszcze epizod u naszych zielonych braci z Peezelu. Żeby więc nie wyjść na osobników stronniczych, mamy też wersję ponadpartyjną naszego hasła: „Lepiej świnie paść w Afryce, niż być w polskiej polityce”

Ci „panowie g” dyskretnie pomijają fakt, że Godson był też krótki czas wiceprezesem u Gowina. Obleciał zatem trzy partie i miał podstawy stwierdzić, że lepiej i uczciwiej zostać świniopasem niżli w partii przydupasem. :)

A co do obietnic polityków, to nadal czekam kiedy pani Kopacz spełni wreszcie obietnicę emigracji z rodziną w przypadku zwycięstwa PiS. Pani premier, słowo się rzekło, kobyłka u płota

- - -
„Do Rzeczy” nr 20

oto Stanisław Lewicki Stanisław Lewicki

brak jeszcze informacji

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
4.857145
Ogólna ocena: 4.9 (głosów: 7)

Tematy: 

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.