Zachód ginie, bo odcina się od własnych korzeni (dr Jan Przybył)

Głos dr Jana Przybyła podczas debaty „Czy Europa zmierza ku zagładzie?” zorganizowanej przez Kongres Nowej Prawicy oraz Fundację Akademia Patriotów. (Warszawa, 16.03.2017)

oto Na Argumenty Na Argumenty

Kanał filmowy "Na Argumenty"

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
5
Ogólna ocena: 5 (1 głos)

Tematy: 

Dyskusja

oto Jan Saski

Szwecja - kraj dobrobytu

Państwo w Szwecji, Finlandii czy Norwegii skupiło się na dobrobycie materialnym, ignorując społeczne potrzeby człowieka. Dlatego bardzo łatwo wmówiono ludziom, opierając się na ideologii gender, że instytucja rodziny jest czymś zbędnym i przestarzałym. W efekcie tradycyjny związek kobiety i mężczyzny przeszedł do lamusa. Zamiast tego pojawiły się poliamoryczne hybrydy, a większość Norwegów Finów czy Szwedów pogrążyła się w samotności. Nie pozostało to bez wpływu na dzieci - kompletnie zdruzgotane pod względem psychicznym i moralnym. Wnuki i dzieci palą dziadków w ekologicznych krematoriach, pełniących funkcję osiedlowych kotłowni. Rzadko kto fatyguje się po odbiór urny z prochami, bo nikt nie chce sobie psuć humoru czarnymi myślami o śmierci. Szwedki chcąc mieć potomstwo poddają się sztucznej inseminacji. Masowo korzystają z banków spermy bo boją się bliskości i miłości. Nic więc dziwnego, że ludzie są zniszczeni. Można nie mieć nic, ale bez miłości żyć się nie da.

http://m.fronda.pl/a/teluk-mial-byc-nowy-wspanialy...

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.