Wojskowe Służby Informacyjne a Obrona Terytorialna

W czasach III-ej RP ciągle słyszymy o nadal negatywnym, wszechmocnym, destrukcyjnym działaniu Wojskowych Służb Informacyjnych, które po różnych przekształceniach organizacyjnych zostały ostatecznie rozwiązane w latach 2006-2007 przez A.Macierewicza i masona b.premiera J.Olszewskiego (loża Kopernik, stopień wtajemniczenia – Wielki Przysposobiciel).

A tak przy okazji, miał być opublikowany chyba drugi załącznik do raportu z rozwiązania tego WSI i brak tej publikacji, to ciekawe. Ta atmosfera wokół WSI przypomina podobną propagandową atmosferę związaną z hasłem „agenci Putina” którzy wszystko mogą, nie tylko wybrali Stanom Zjednoczonym Trumpa na Prezydenta ale nawet zorganizowali Majdan na Ukrainie i to za pieniądze amerykańskie (5mld dol.). W wyniku bałaganu z tym Majdanem w Kijowie, to Putin za darmo przyłączył sobie Krym do Rosji. Całe szczęście że u nas ten numer z wyborem Prezydenta nie przeszedł, wynika z tego że jesteśmy mądrzejszym narodem od Amerykanów.

Dziwne też, że jeżeli te WSI jest nadal takie szkodliwe dla III-ej RP, jak głoszą publicyści i politycy, to dlaczego nikt z tego towarzystwa nie siedzi jeszcze za kratami. Jest tu jakiś dziwny system, czy raczej chory obyczaj jak np. w przypadku biznesmena Pana R. Kluski, ciągle słyszę że został okrutnie skrzywdzony przez przestępców, tylko nie usłyszałem ani jednego nazwiska tych przestępców, o ukaraniu nawet nie wspominając.

Mam małą wiedzę dotyczącą WSI, tym bardziej nie posiadam żadnej informacji tajemnej w tym względzie, ale ponieważ ten temat jest ciągle aktualny w przestrzeni publicznej, to jako obserwator i świadek historii postaram się logicznie , jak mniemam, zabrać głos w tej sprawie. Może znajdzie się ktoś, kto rzetelnie opisze tą sytuację, podda krytyce moje rozważania i dywagacje, uzupełni lub im zaprzeczy i wreszcie sprawa będzie wyjaśniona do końca. W tym temacie to środowiska i narracje osób z kręgu Gazety Wyborczej jak i Gazety Polskiej są identyczne. Podobnie jak telewizja TRWAM, TVN czy publiczna.

Po roku 1945 w PRL-u a więc i w wojsku znalazło się dużo osób narodowości rosyjskiej i żydowskiej obsadzając stanowiska dowódcze i polityczne. Rosjanie po okresie stalinowskim powoli wracali do ZSRR np. marszałek Rokossowski, komendant Wojskowej Akademii Technicznej gen. Owczynnikow aż w 1967 r., itd. Natomiast osoby narodowości żydowskiej nadal pozostali, przeważnie na stanowiskach politycznych. Wydarzyła się jednak wojna izraelsko-arabska w 1967 r, w której to ZSRR wsparł Arabów a USA wsparły Izrael. Po tej zwycięskiej dla Izraela wojnie, wśród polskich Żydów zapanowała nieukrywana euforia. Okazało się że ci Żydzi to jednak nie są internacjonalistami, a wówczas powinni kochać Związek Radziecki, tylko są izraelskimi nacjonalistami. Podobno z okazji tego zwycięstwa Izraela, urządzono wielką libację w sztabie dowództwa Obrony Terytorialnej Kraju. OTK to była taka formacja, przez fanatyków wojskowych nazywana dziadowską i określana pogardliwie „ostatnia twoja kariera”, natomiast przez interesownych cwaniaczków określana jako „oto twoja kariera”, bo służba mało wymagająca, bez tych uciążliwych poligonowych ćwiczeń itp., ot taka „ciepła posadka”.

Jednak Związek Radziecki czuwał nad czystością kadr a tym samym czuwał też gen. Jaruzelski. Jak wiadomo gen, Jaruzelski to pedantyczny, skrupulatny i pracowity człowiek, więc z właściwą sobie systematycznością wziął się za „odżydzanie wojska” z syjonistów. Można być chyba pewnym, że ten proces szczególnie skrupulatnie przeprowadzono w służbach specjalnych wojska. Gen.Jaruzelski miał naturę wazeliniarza, tylko patrzył w którą stronę wiatr wieje, żeby odpowiedniemu Panu służyć. Przed Okrągłym Stołem uzgodnił z amerykańskimi Żydami warunki „transformacji” i tym zapewnił sobie bezkarność przed sądami w III-ej RP, w których niezawisłość nie wierzą tylko ludzie małej wiary, w tym i ja.

W wojskowych służbach specjalnych po czystce 1968 r. zostali tylko agenci KGB. Mosad a więc i CIA straciły kontrolę nad tymi służbami. Dlatego według mojego mniemania, po Magdalence taką zaciętą walkę prowadzi się z byłymi funkcjonariuszami WSI, do tego zadania nawet oddelegowano masona b.premiera J.Olszewskiego. Mecenas J.Olszewski uchodzi w powszechnej opinii za obrońcę opozycji w czasach PRL-u, co nie do końca jest prawdą. Bronił oczywiście ale swoich, tych z KOR-u ale członkom Konfederacji Polski Niepodległej w stanie wojennym to odmówił pomocy prawnej. Z przestrzeni publicznej zniknęło też pojęcie OTK, widocznie została ta formacja przeorganizowana.

Obecnie jest dużo krzyku o odejściach z wojska wielu oficerów i generałów. Według mnie problem polega na tym kto przychodzi na ich miejsce, obawiam się najgorszego. Na szefa GROM-u np. przyszedł nowy szef o nazwisku wskazującym na ukraińskie, czy to przypadek czy celowe działanie?. Oficjalnie tego się nie podaje przez tzw. poprawność polityczną, ale coraz więcej się słyszy o obsadzaniu stanowisk w administracji i policji przez Ukraińców. Nie było by w tym nic złego, tylko dlaczego jest to ukrywane. Powstaje pytanie, z jakich osób kompletowane jest kierownictwo OTK, jest to bardzo istotne w razie zagrożenia wojennego, zamachów terrorystycznych czy rewolty wewnątrz kraju.

W chwilach zagrożenia liczy się lojalność wobec państwa i narodu, w szczególności w resortach siłowych, a na to składa się wiele czynników m.inn. narodowość, ideologia, religia czy powiązania rodzinne. W okresie II-ej wojny światowej doświadczyliśmy nielojalności mniejszości: niemieckiej, ukraińskiej, litewskiej i żydowskiej. Nawet osoby narodowości polskiej ale wyznający ideologię komunistyczną identyfikowali się z najeźdźcą t.j. z komunistycznym Związkiem Radzieckim i występowali przeciwko Polsce na rzecz tego agresora ze wschodu, tak było w 1920 r. jak i 1939 r. Po wojnie władza komunistyczna, podczas utrwalania swej władzy ludowej obsadzała Żydami niektóre stanowiska, a mianowicie w sądach, prokuraturze i kierownictwie UB, to właśnie oni wykazywali się wielką nadgorliwością i okrucieństwem w ściganiu, torturowaniu, skazywaniu na więzienie i śmierć Żołnierzy Wyklętych.

Obecnie doprowadzono do absurdu tym ciągłym straszeniem Polaków Putinem. Należy postawić to stare sakramentalne pytanie, czyim interesom to służy?. A czy nasze władze kontrolują działających u nas agentów: niemieckich, amerykańskich, izraelskich, ukraińskich, czy jest odwrotnie?. To oczywiste, że wymuszanie na nas przez agenturę niektórych państw tzw. świata euroatlantyckiego i organizacje międzynarodowe ideologii gender i sodomii, to wrogie, planowe niszczenie naszych rodzin, tożsamości narodowej Polaków i państwa polskiego opartej na tradycji katolickiej. Jest według mnie pewne, że nie czy tylko kiedy podejmą próbę wymuszenia na nas stosowania prawa szariatu, bo to w niedługim czasie stanie się składnikiem tzw. wartości europejskich.

Przecież to widać z obserwacji, że ci agenci sterują naszą władzą i działają na naszą szkodę np. sankcje antyrosyjskie uzależniają Polskę gospodarczo od swoich krajów oraz lansują wrogą Polakom wersję historii np. „o polskim antysemityzmie i polskich obozach zagłady”. Kłamstwa te są rozpowszechniane na całym świecie przez naszych fałszywych przyjaciół (faryzeuszy) tj. Niemców i Żydów. W tej problematyce kolejni Prezydenci i partie polityczne, oprócz tych z listy Kukiza, najczęściej potwierdzają te kłamstwa tej wrogiej nam agentury.

Sankcje antyrosyjskie działają na niekorzyść polskiej gospodarki a są w interesie banderowskiej Ukrainy, która ponadto handluje z Rosją a stosuje ograniczenia dyskryminujące w handlu przeciwko polskim towarom i produktom. Niezrozumiały serwilizm i zaangażowanie się naszych władz w takie uzależnienie naszego kraju od polityki ukraińskiej wrogiej Polsce, to chyba można nazwać zdradą stanu. WSI zniknęło, brak zaufania bo to komuchy, KGB itd. ale czy te nowe formacje powstałe w to miejsce spełniają swoją rolę, czy też przeżarte są obcą, wrogą nam agenturą. Osobną sprawą jest jawnie antypolska agentura działająca np. w mediach.

- - -
01.04.2017

oto Czesław Czesław

Czesław Buksiński, inżynier, obecnie na emeryturze, od 1981 r związany z opozycją niepodległościową.

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
4.636365
Ogólna ocena: 4.6 (głosów: 11)

Tematy: 

Dyskusja

oto Krzysztof M

Pani Paulino... Kocopoły

Pani Paulino... Kocopoły często wyzwalają cenne komentarze... Rozumiem, że pani wpis był do nich zachętą... :-)

oto chłop jag

Aby zrozumieć - co dzieje się

teraz w atrapie Polski - nalezy cofnąć się do walki tołażyszy z ul Puławskiej z tołażyszami z Natolina - tołażysze. Ta walka nadal trwa - natomiast tubylcy i tak będa poszkodowani bez względu na to kto wygra. Wygrywają teraz tołażysze z Puławskiej i nie dziwmy się bo za wielka woda ogon też psem wywija - tołażysze.

Wydarzyła się jednak wojna izraelsko-arabska w 1967 r, w której to ZSRR wsparł Arabów a USA wsparły Izrael. Po tej zwycięskiej dla Izraela wojnie, wśród polskich Żydów zapanowała nieukrywana euforia.

ZSSR raczej podał Arabów na tacy Izraelowi. Czasami aby był pretekst do najazdu na jakiś kraj - kraj ów należy uzbroić i podjudzić na kogoś - ale uzbroić bez przesady. Wtedy możemy kraj taki bombardować nawet z błogosławieństwem tzw. ONZ - tołażysze.
Wniosek?
Pupile szatana mają świat chwycony za przysłowiowy pysk już dawno - więc tak USA jak i CCCP - rządziła jedna, mroczna siła - tołażysze. Od tamtego czasu pupile szatana wzmocnili się do tego stopnia, że ludzkość żyje jeszcze na tej Ziemi tylko z łaski owych pupili szatana - tołażysze.

oto Krzysztof M

nalezy cofnąć się do walki

nalezy cofnąć się do walki tołażyszy z ul Puławskiej z tołażyszami z Natolina

A może tak "Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem"? :-)

oto chłop jag

A może tak "Wróg mojego wroga

A może tak "Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem"? :-)

To nie takie proste - bo w sytuacji - kiedy tubylcy jakimś cudem mogliby przejąć władzę - wtedy natychmiast mamy sztamę miedzy Puławianami a Natolińczykami - tołażysze.
Wniosek?
Prawdziwy wróg dla jednych i drugich - to tubylcy - tołażysze.

oto Jasio

A to może być nawet prawdą,

A to może być nawet prawdą, że dzięki Żydom ludzkość istnieje.
Wszak to Żydzi napisali, że potopu już nie będzie, to Żydzi napisali, że naród wybrany nawróci się przy końcu czasu, to Żydzi znają legendę o 44 sprawiedliwych, żyjących w każdym czasie, ze względu na których Bóg trzyma świat w istnieniu. Nikt ich nie zna, ale oni potrafią się rozpoznać
Co prawda namnożyło się tych wybrańców, mamy trzeci Rzym w Moskwie, mamy anglosaski lud Pana, mieliśmy świète cesarstwo Niemiec a nawet lud opieczętowany pieczęciami Boga, jak twierdził jeden z wybrańców Cromwell, ale to nie o nich księgi żydowskie piszą

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.