Macierewicz przez argentyńskiego prokuratora zawalczy o wrak tupolewa

Antoni Macierewicz, ministerm MON, w imieniu polskiego rządu podpisał kontrakt z Luisem Moreno-Ocampo, byłym głównym prokuratorem MTK.

Argentyńczyk ma pomóc odzyskać wrak tupolewa. "Zostałem poproszony, by w oparciu o prawo międzynarodowe i moje doświadczenie w rozwiązywaniu konfliktów międzynarodowych wziąć udział w procesie zmierzającym do odzyskania wraku polskiego samolotu z Rosji" – powiedział Moreno-Ocampo. Nie spotkał się osobiście z liderem PiS Jarosławem Kaczyńskim, a z Macierewiczem „odbył otwartą rozmowę”. Zaznaczył, że Macierewicz nie przedstawił mu swojej teorii o zamachu.

Kontrakt dotyczy także „relacji polsko-rosyjskich w tej konkretnej sprawie”.

Moreno-Ocampo najpierw chce przesłuchać rozmowę z kokpitu. "Trzeba przeprowadzić analizę naukową nagrania, ustalić, do czego faktycznie doszło, kto co mówił, czy rzeczywiście ktoś wchodził, czy nie".

Tematy: 

Dobra czy zła wiadomość?: 

Dobre!
Złe!

Ocena: 0

Twój głos: ‘Dobra!’

Dyskusja

oto Skanderbeg

A jeszcze niedawno macierewicz twierdził,

że wkrótce ujawni dowody, iż katastrofa smoleńska była rosyjskim zamachem.
Tutaj nie chodzi o złapanie króliczka, ale o jego ciągłe gonienie. I na to dają się nabierać wyznawcy religii smoleńskiej.. Bo jakby króliczek został złapany, to okazałoby się, że Macierewicz przez lata łgał, podgrzewając atmosferę.

oto Paulina Kaufmann

Antoni M. zapewne wkrótce ujawni,..

...dowody. To przecież minister rządu RP, nie kłamie. A może, to tylko kwestia pamięci? Po prostu zapomniał, że obiecał. Wzoruje się na szefowej rządu, która nie pamięta czy sygnał dźwiękowy był włączony... Oboje mają tyle na głowie...

oto KubaG

Zdaje się, że Antuan zapomina

Zdaje się, że Antuan zapomina, że nie jest już szefem komisji smoleńskiej ale Ministrem Wojny. Nawet Duda to zauważył przypominając mu we wczorajszym liście, że trzeba szybko obstawić stanowiska attache wojskowych w polskich placówkach dyplomatycznych i przyśpieszyć prace nad utworzeniem Dowództwa Wielonarodowej Dywizji w Elblągu.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Duda-pisze-...

oto chłop jag

Antoni Macierewicz, ministerm

Antoni Macierewicz, ministerm MON, w imieniu polskiego rządu podpisał kontrakt z Luisem Moreno-Ocampo, byłym głównym prokuratorem MTK.

Ów MTK jest od ludobójstwa czy zbrodni wojennych - a tak naprawdę jeszcze jedno narzędzie do sądzenia wszystkich tych - co mieli czelność postawić się - pupilom szatana - tołażysze.
Wniosek?
Mamy następny sposób szarpania ruskich nogawek przy użyciu byłego - powtarzam - byłego prokuratora MTK - co świadczy o tym, że Antek nie dba już o jakiekolwiek pozory bycia poważnym człowiekiem - tołażysze.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.