Lewackie ataki na dzialaczke ruchu pro-life Rebecce Kiessling

Na zaproszenie Ordo Iuris do Polski przyjeżdża Rebecca Kiessling, kobieta która poczęła się z gwałtu i na każdym kroku sprzeciwia się wszelkiej aborcji. Jest chodzącym wyrzutem sumienia wszystkich zwolenników aborcji, dlatego jest tak zajadle atakowana. Teraz ma odbyć spotkanie w Polsce. I już rozpoczął się ryk lewackich ideologów, którzy nie chcą dopuścić do głosu na polskich uniwersytetach proliferki. Ostro na atak odpowiada Ordo Iuris.

http://telewizjarepublika.pl/lewacki-terror-nie-ch...

Ważne wydarzenie?: 

Twoja ocena: brak
3.4
Ogólna ocena: 3.4 (głosów: 5)

Dyskusja

oto Sexist

Sprawa gwaltu w czasie demonstracji kobiet 8 marca

"W Warszawie manifestantki urządziły „ścianę furii” przed siedzibą PiS i próbowały straszyć złowrogich uczestników politycznego zaplecza rządu czym tam która miała, formułując przy okazji rozmaite postulaty. Przelicytowała wszystkich pewna – jak powiadają - studentka, która domagała się zagwarantowania jej wszystkich praw przy gwałcie. Najwyraźniej bez gwałtu nie wyobraża sobie życia i tylko chodziło jej o to, by wszystko odbywało się praworządnie – być może pod nadzorem inspektorów ze specjalnego urzędu, który trzeba będzie chyba utworzyć, jak nie teraz, to po następnych wyborach. Trudno jej się dziwić, skoro właśnie teraz Jane Fonda przypomniała sobie, jak to w dzieciństwie była nie tylko molestowana, ale nawet gwałcona. Biorąc pod uwagę karierę, jaką później, a być może nawet w związku z tym zrobiła, trudno się dziwić, że panienki, które jeszcze nie do końca potrafią zrozumieć związek przyczynowo-skutkowy, uważają się bez gwałtu, a przynajmniej – bez molestowania trudno dzisiaj nawet zadebiutować, zwłaszcza w przemyśle rozrywkowym."
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3885

oto olrob

Michalkiewicz

Michalkiewicz to obecnie najwybitniejszy publicysta i felietonista po prawej stronie.
B. lubię jego teksty.

O feministkach nie warto dyskutować. To są idiotki.

oto Krzych Adam

E tam, dwuznaczna.

Proszę nie ubliżac red. Michalkiewiczowi. Jak każdy wybitny publicysta jest osobą, której da się podporządkowac znacznie wiecej niż dwa znaczenia.

oto gość

Nie widzę nigdzie tej

Nie widzę nigdzie tej wybitności. Widzę listek figowy antysemityzmu i antylewactwa. Ten listek może zasłonić faktyczną robotę tylko bardzo naiwnym czytelnikom. I widzom pogadanek na youtube.
Obok polityki są sprawy kultury. Nabijanie się z dziewczyny, która chce mieć prawo do aborcji w przypadku gwałtu jest niegodne.

oto Krzych Adam

Jako bardzo naiwny czytelnik i widz chowam się w mysią norę.

Szczególnie że jak z tego wszystkiego wynika gdy Pan i ja patrzymy na te same rzeczy inne obrazy widzą nasze oczy. Ja na pewno nie widzę posiadania innych opinii niż lobby żydowskie jako antysemityzmu (w formie listka figowego, czy czegokolwiek innego).

Co zas do studentki, to zabawne mi się wydaje założenie tejże z góry, że gwałt jest jak dopust boży, typu huraganu czy trzęsienia ziemi. Chyba o niebo dla niej byłoby lepiej zastanawiać się jak postępować by gwałt jej się nigdy nie zdarzył niż jakie prawa mieć przy gwałcie zagwarantowane. Z tego co wiem ona to konkretne prawo dziś ma i nie widać dla niego w chwili obecnej zagrożeń, więc przeciwko czemu ona właściwie demonstrowała? Przeciwko opinii, że zabijanie dzieci nienarodzonych jest niemoralne? Chce zabraniać posiadania takiej opinii, czy jak?

oto gość

Wojowanie z Żydami jest

Wojowanie z Żydami jest nazywane przez Żydów antysemityzmem. Nie ma znaczenia czy to Żydzi atakują a ktoś się broni. Powiedzmy że dla odbiorców Michalkiewicz funkcjonuje jako antysemita. Bo tak go nazywają Żydzi. I tym się uwiarygadnia. I sprzedaje coś innego przy okazji. A to darwinizm społeczny typu Mikke. A to coś na Ruskich. A to że kto nie lubi przegranych powstań to Michnik, ubek albo głupek.

Co do gwałtów. Zwykle gwałciciel jest znajomym który nie umiał zapanować nad odruchami. Nie każda kobieta ma siłę by się bronić. Albo czas by sięgnąć po gaz. Jak go ma. Wypowiedź dziewczyny nie jest bez sensu. Ostatnio różni ludzie domagali się zakazu aborcji po gwałcie. Był skandal. Więc nazwijmy to protestem przed zamiast po. Co chce? Nie zabronić gadania głupot. Wykrzyczeć że się z nimi nie zgadza. I tyle.
Racja moralna w sprawie ciąży z gwałtu jest po stronie kobiety.

oto Krzych Adam

Hmmm.

Powiedzmy że dla odbiorców Michalkiewicz funkcjonuje jako antysemita.

Nie, nie mówmy takich idiotyzmów. To pojęcie na literę "a" zostało wynalezione by nim jak pałką bić po głowie tych, którzy się z żydowską propagandą przeciwko gojom nie zgadzają. Nie ma zatem powodu by ktokolwiek bity tą pałka przyjmował to pojęcie i się z nim zgadzał.

I sprzedaje coś innego przy okazji.

Nie kupować tego co nam się nie podoba.

Co chce? Nie zabronić gadania głupot. Wykrzyczeć że się z nimi nie zgadza.

Niezgoda na zabijanie nienarodzonych dzieci nie jest głupotą dla mnie. Kiedy ktoś coś wykrzykuje, popierając to, dla mnie pokazuje swą głupotę. Nie uważam by było coś "niegodnego" w wyszydzaniu krzykaczek ogłupionych przez "cywilizację śmierci".

oto Krzych Adam

Jeszcze jedno.

Rebecca Kiessling była poczęta w wyniku gwałtu i na każdym kroku sprzeciwia się wszelkiej aborcji. W tym kontekście jest obrzydliwością to co zrobiła ta studentka. Poniekąd mówiła p. Kiessling, że powinna byc ona wyabortowana, a nie urodzona.

oto gość

Co do idiotyzmu. Rzekomego.

Co do idiotyzmu. Rzekomego. Napisałem że antysemitą jest ten kogo Żydzi tak nazywają za wojowanie z nimi. Także tych, któzy się bronią. Nazywanie przez Żydów antysemitą zwiększa wiarygodność w oczach Polaków. To fakty a nie idiotyzmy. Pan się po prostu myli. Może Pan sobie nazywać wojującego z Żydami krasnalem. Ale Polacy ufają temu kogo żydzi nazwą antysemitą. A nie temu kogo Pan nazwie krasnalem.

Co do niekupowania. Ja nie łykam Michalkiewicza. Wielu Polaków łyka jak pelikany. To problem.

Dziewczyna ma prawo nie rodzić dziecka z gwałtu. Prawo do przerwania takiej ciąży. NIe nakaz. Ta, która chce mieć dziecko gwałciciela może urodzić. Studentka nie mówiła że Kiessling powinna być wyabortowana. Mówiła że jej matka powinna mieć prawo wyboru zgodnie z sumieniem. Przerwać albo donosić. Pan manipuluje. Brzydkie zachowanie.

oto Krzych Adam

Ależ oczywiście "manipuluję".

Jednakże w innym sensie niż pan myśli.

Po prostu nie jestem w stanie traktować z pełną powagą tego wszystkiego co Pan wypisuje, więc tylko udaję, że z Panem na poważnie rozmawiam.

Uważam, że każdego kto używa terminu "antysemityzm" należy natychmiast posyłac na drzewo. Dlaczego, wyjaśniłem. To słowo dziś zatraciło jakiekolwiek znaczenie. Jest tylko pałką na nieposłusznych.

Za łykanie jak pelikany odpowiedzialni są łykający. W końcu nie są pelikanami ani gąsiorami w kojcach przygotowywanymi na foie gras, nikt ich do łykania nie zmusza.

Studentka nie mówiła że Kiessling powinna być wyabortowana. Mówiła że jej matka powinna mieć prawo wyboru zgodnie z sumieniem.

Studentka może mieć poglądy jakie chce. Redaktor uważający jej poglądy za nieludzkie (tak jak ja) może je wykpiwać.

oto gość

Pan usilnie starał się wygrać

Pan usilnie starał się wygrać w polemice. Tylko jedyne co Pan miał to obrażanie i nieuczciwe zagrywki. Teraz bagatelizuje bo porażka nie smakuje. Co do antysemityzmu to było jasne w jakim znaczeniu go użyłem. Pan dobrze rozumiał. Po co pisać bzdury?

Co do drzewa. A Pan po kilkukrotnym użyciu terminu nigdzie się nie odesłał? Natychmiast?

Co do studentki. Nieludzkie jest zmuszanie do rodzenia dzieci z gwałtu. Kobiety która nie chce dziecka gwałciciela. Redaktor wykazał się tu prostactwem. Nie po raz pierwszy. I nie ostatni.

oto Krzych Adam

Nie istnieje zazwyczaj wygrana w polemice.

Polemika najczęściej trwa o potem się kończy. Usiłowanie wygrania w polemice jest działaniem niezbyt sensownym. Należy być zadowolonym jedynie z przedstawienia swych poglądów. Pańskie poczucie, że odniosłem porażkę jest bardzo subiektywne. Nie przyczynił się Pan do zmiany moich poglądów. Jak widzę, ja również nie wpłynąłem na Pańskie. W dalszym ciągu powtarza Pan:

Nieludzkie jest zmuszanie do rodzenia dzieci z gwałtu.

A według mnie nieludzkie jest mordowanie nienarodzonych dzieci.

Zostawmy termin na "a". Jak widzę, albo nic Pan nie zrozumiał z tego co napisałem, albo odrzuca Pan to wszystko, więc nie ma sensu tego kontynuować.

Dziękuję za wymianę opinii.

oto gość

Jak nie istnieje wygrana to

Jak nie istnieje wygrana to po co było faulować? Brak opanowania?

Bez obaw. Rozumiem nie tylko co Pan myśli. Rozumiem też co myślą ci co się z tym nie zgadzają. Ma Pam żonę albo córkę albo matkę albo siostrę? Jak tak to trzeba zapytać. Proste pytanie: Urodzisz dziecko temu co cię pobije zgwałci a może i potnie nożem?

oto Krzych Adam

Hmm?

Jeśli odebrał Pan cokolwiek z tego co napisałem jako faulowanie, najmocniej przepraszam.

oto PKK

A gdyby tak na chłodno?

Ciekawe, że dorośli ludzie po obu stronach tak łatwo dali się zapędzić na fałszywą barykadę. Domyślam się, że środowiska pociągające za sznurki chcą w ten sposób odwrócić uwagę od rzeczywistych problemów Polski i Polaków oraz niekorzystnej polityki kolejnych ekip rządzących. Strata czasu, pieniędzy i nerwów na walkę w sprawie całkowicie pozbawionej szans na jakąkolwiek zmianę w obliczu istnienia TK oraz wpływowego lobby lekarskiego jest naprawdę godna politowania.

Parlamentarni wyznawcy demoliberalnego kultu Boga-pieniądza nigdy nie zdecydują się na obalenie "kompromisu". Zaostrzenie ustawy doprowadziłoby do zaszczucia mniej poinformowanych kobiet i ucieczki łatwego pieniądza z tolerowanego czarnego rynku za granicę, a złagodzenie wywołałoby drastyczny spadek cen zabiegów. Jedno i drugie w gruncie rzeczy oznacza koniec eldorado dla podziemnych lekarzy, więc oba te scenariusze w realiach III RP można umieścić w kategorii sci-fi.

Rebecca Kiessling, kobieta która poczęła się z gwałtu i na każdym kroku sprzeciwia się wszelkiej aborcji.

Dlaczego twarzą kampanii pt. "gwałt to nie koniec świata" nie uczyniono biologicznej matki tej kobiety? To byłby właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Uwaga do pro-life -> jeśli naprawdę utożsamiacie zarodki i płody na każdym etapie rozwoju ze 100% człowiekiem, to weźcie sobie ten fakt do serca i zrezygnujcie z wystaw, które po przyjęciu takiej optyki podchodzą pod bezczeszczenie zwłok.

Zastanówcie się, czy poparlibyście np. dworcowo-peronową kampanię plakatową ze zmasakrowanymi zwłokami ofiar wypadków na przejazdach kolejowych. Jeżeli nie, to bądźcie odpowiedzialni i wykażcie się żelazną konsekwencją w swoich poglądach. Powagę Waszego środowiska wystarczająco umniejsza 500 aborcji pewnego znanego ginekologa.

Dziewczyna ma prawo nie rodzić dziecka z gwałtu. Prawo do przerwania takiej ciąży. NIe nakaz. Ta, która chce mieć dziecko gwałciciela może urodzić.

Przerywanie ciąży powstałej w wyniku czynu zabronionego (min. gwałtu) jest w Polsce incydentalne, prawie w ogóle nie występuje. Polska policja stwierdza rocznie nawet do ok. 2 tys. gwałtów, których część zapewne kończy się zapłodnieniem. Nie idzie to w parze z widocznym korzystaniem z przysługującego prawa. Ten argument jest zdecydowanie nadreprezentowany i nie znajduje potwierdzenia w rzeczywistości.

.

oto Jan Saski

Michalkiewicz wie co mowi

Nichalkiewicz naraza sie szczegolnie kiedy przypomina o zagrozeniach dla Polski plynacych ze
strony przedstawicieli amerykansko-zydowskiego lobby w sprawie tzw. roszczen. Chyba to nie przypadek, ze 27 marca nastąpi otwarcie w Warszawie Biura Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego.

oto chłop jag

Lewackie ataki na dzialaczke

Lewackie ataki na dzialaczke ruchu pro-life Rebecce Kiessling

Lewak - to żołnierz pupili szatana przeznaczony do unicestwienia człowieka stworzonego przez Boga - tiołażysze.
Wniosek?
Gdyby tak przerwać strumienie pieniędzy płynące od pupili szatana do lewactwa - lewactwo to natychmiast by się skończyło - tołażysze.

oto Jan Saski

In vitro przyszloscia macierzynstwa w stylu politpoprawnosci

"Oto tak zwane „dziewuchy” postanowiły urządzić 8 marca potężną manifestację, żeby zaprotestować – no właśnie, przeciwko czemu? Przesłuchiwana na tę okoliczność przez pana red. Mazurka Wielce Czcigodna Joanna Scheuring-Wielgus nie bardzo potrafiła na to proste pytanie odpowiedzieć, a w końcu wybąkała, że przeciwko niemożności zapłodnienia in vitro. Najwyraźniej w demi-mondzie małego żydowskiego miasteczka na niemieckim pograniczu, bez pochwalenia się zapłodnieniem w szklance, nie można już pokazać się w towarzystwie. "

http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3887

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.