Muzułmańskie IQ - zdaniem viceprezesa Czeskiego Czerwonego Krzyża

B. wiceprezes Czeskiego Czerwonego Krzyża: Muzułmanie są genetycznie upośledzeni i mogą mieć niższe IQ

- Prorok Mahomet zezwolił na małżeństwa wśród bliskich krewnych, czyli to co w genetyce znamy jako chów wsobny. To powoduje trwałe i postępujące uszkodzenie puli genowej muzułmanów. W sferze psychicznej dochodzi do znaczącej utraty zdolności umysłowych. Somatyczne (fizyczne) uszkodzenie objawia się występowaniem wad wrodzonych, często śmiertelnych. To zjawiska charakterystyczne dla prokreacji bezwzględnej większości ludności wielu krajów (Arabia Saudyjska, Afganistan, Pakistan i inne) - mówi lekarz, były senator i wiceprezes Czeskiego Czerwonego Krzyża, Pavel Lebeda. - Istnieją szerokie badania porównawcze dużej pakistańskiej społeczności żyjącej w Wielkiej Brytanii i porównywalnej grupy Brytyjczyków. Wyniki są jednoznaczne i statystycznie istotne: Pakistańczycy są 18 razy bardziej narażeni na recesywne, dziedziczne wady i są one dziesięć razy bardziej śmiercionośne. Ich IQ jest niższe średnio o 10-16 punktów. W ośrodkach dla chorych psychicznie przestępców w Danii jest 46 % imigrantów (imigranci stanowią najwyżej 10 % społeczności).

- Warto zastanowić się nad przyczynami terroryzmu muzułmanów 2. i 3. generacji żyjącej w Europie. Czy to niezdolność do osiągnięcia sukcesu w społeczeństwie otwartym czy upośledzenie umysłowe czy fakt iż ich islamska religia ogranicza analityczne i krytyczne myślenie? - pyta dr Lebeda - Jeszcze jeden ciekawy przypadek: Żydów jest na świecie około 15 milionów. Członkowie tego narodu otrzymali ponad 200 nagród Nobla. Liczba muzułmanów zbliża się do dwóch miliardów. Zdobyli siedem nagród Nobla, w tym pięć pokojowych, a więc dyskusyjnych. Chrześcijaństwo i judaizm od czasów Mojżesza zabraniają chowu wsobnego!

- A teraz o obrzezaniu. Nic nie jest w stanie scharakteryzować stosunków w społecznosci muzułmanów lepiej j niż ta potworna operacja dokonywana na kobietach. Wykonywana w dzieciństwie na zewnętrznych narządach płciowych powoduje, że kobiety nie doświadczają orgazmu podczas stosunku seksualnego. Radość z seksu jest zarezerwowana tylko dla mężczyzn, kobieta ma jedynie zajść w ciążę i urodzić. Nie mogę sobie wyobrazić sterylności i znieczulenia przy tej operacji gdzieś w Afganistanie czy egipskiej wsi. Obrzezanie kobiet jest przestępstwem w Wielkiej Brytanii. Anglicy sami jednak muszą przyznać, że w lokalnych społecznościach muzułmańskich i tak do nich dochodzi.

Źródło

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
3
Ogólna ocena: 3 (głosów: 4)

Dyskusja

oto Krzysztof M

Pomieszanie ważnych i

Pomieszanie ważnych i niepoprawnych politycznie obserwacji z jawnymi debilizmami.

Zgadza się. PN, to portal, gdzie spokojnie można coś takiego zamieścić, bo czytelnicy "dadzą radę". :-)

Skupmy się zatem na tym, co istotne.

oto wzl

Przyczyny

Warto zastanowić się nad przyczynami terroryzmu muzułmanów 2. i 3. generacji żyjącej w Europie. Czy to niezdolność do osiągnięcia sukcesu w społeczeństwie otwartym czy upośledzenie umysłowe czy fakt iż ich islamska religia ogranicza analityczne i krytyczne myślenie?

Pewnie że warto. Gdyby nie był sponsorowany i nie spotkał się z taką uległością i brakiem zdecydowanego działania ze strony społeczeństw, które dotyka, to pewnie by go nie było.

A ilu jest jest laureatów nagrody Nobla, którzy urodzili się i żyją w Izraelu? I jaki to jest stosunek do ogólnej liczby ludności w tym kraju?

I jakie jest IQ władz kalifornijskich, które chcą kontrolować pierdzenie krów, bo ta czynność wprowadza gazy cieplarniane do atmosfery.

Józef Szwejk, też Czech, całkiem słusznie zauważył, że jak już wszyscy będą wykształceni i mądrzy, to świat zgłupieje od tej mądrości. I to, zdaje się, dzieje się na naszych oczach. Jak na mój gust, to tego świata nie da się na trzeźwo postrzegać. I stąd już tylko jeden krok do konstatacji, że najinteligentniejszymi narodami na świecie są Rosjanie i Polacy. A co? Jak Czech sobie fantazjuje, to ja też mogę.

oto chłop jag

B. wiceprezes Czeskiego

B. wiceprezes Czeskiego Czerwonego Krzyża: Muzułmanie są genetycznie upośledzeni i mogą mieć niższe IQ

Być może, że są upośledzeni - jednak rdzenni, biali obywatele krajów - gdzie muzułmanie stanowią już groźną i coraz liczniejszą grupę - są bardziej upośledzeni - tolażysze.
Wniosek?
Upośledzenie białych ludzi można mierzyć ilością muzułmanów w ich krajach - tołażysze.

oto Krzysztof M

W wikipedii PL nie ma hasła

W wikipedii PL nie ma hasła Tay-Sachs. Jest hasło Taya-Sachsa (choroba Taya-Sachsa). To takie utrudnienie, którego nie przeskoczy 80% populacji kraju. I o to chodzi! :-)

Dawniej było hasło "Syndrom Tay-Sachs". Potem zmieniono na Syndrom Taya-Sachsa". Teraz już syndromu nie ma - jest choroba. Syndrom, to coś stałego, a choroby się leczy... :-) No przecież każdemu się może przytrafić! :-))

oto watazka

Rzezanie kobiet czy

Rzezanie kobiet czy dziewxzynek jest zabronione w krajach muzulmanskich.
Zwyczaje sie ostal w niektorych afrykanskich plemionach jeszcze z czasowe przed -islamem. Ale prawda jest, ze te plemiona sa teraz muzulmanskie.
Jest troche bujdy w tym artykule, bo jak wytlumaczyc FAKT, ze zydziw europejscy czy amerykanscy dostaja nagrody Nobla naukowe ale nikt z Izraela nie dostal.
Rozmnazanie wsobne bylo jeszcze do niedawna bardzo modne w rodzinach krolewskich w Europie.
A z terroryzme muzulmanskim w Europie to tez bujda. W Polsce mieszkaja muzulmanieod 600 lat i jakos ich do tej pory nie zauwazylismy a mamy strae meczety nie tylko w Bialostockim.

oto gość

Rzezanie?

Obrzezywanie, w tym przypadku chodzi o mutilację kobiecych zewnętrznych organów płciowych, to nie to samo co rzezanie. Występuje nie tylko w Afryce ale i w południowo-zachodniej Azji.

oto watazka

A w Iraku morduja dzieci.

A w Iraku morduja dzieci. Ponad milion. Dzieci morduja w Syrii, Izraelu, Libii i w Jemenie. W Jemenie przez okrutna blokade probuja zamorzyc tysiace dzieci.
W Serbii umieraja dzieci na choroby popromienne po bombach ze zubozonym uranem.
A teraz przymierzaja sie do ataku na Iran. Tam jest tyle dzieci do zabijania. Te biedne muzulmanskie kobiety trzeba od razu wyslac na lono Allacha, zeby na ziemi nie cierpialy od okrucienstwa mezczyzn.
I wazne, zeby prasa i tlumy podtrzymywaly oburzenie na islam.
Nawet wtedy gdy nie ma obrzezania kobiet na Bliskim Wschodzie. Jest mordowanie. Amerykanskimi i NATOwskimi bombami.
Natomiast gdy chodzi o obrzezanie noworodkow wedlug religijnego obrzedu, bylo duzo wypadkow smiertelnych i w Nowym Jorku i w Niemczech zakazenie noworodka herpesem przez mohela.
Kobiety zydowskie czesto protestuja przeciwko religijnemu obrzezaniu (przez mohela, a nie w szpitalu. W szpitalu dokonuje sie zabiegu na 'nieprawdziwych zydach'. )

oto Less

Wzmianka o Żydach i czytelnicy zapominają o wszystkim innym

Wikipedia wypisuje wiele nagród Nobla dla Żydów Izraelskich. Chów wsobny jest przyczyną znaczącej patologii pośród muzułmanów. Żydzi jednak unikają żeniaczki z najbliższymi krewnymi i nie mają z tym takich problemów, co więcej, aktywnie badają genetykę robiąc wiele, by ich ten problem nie dotykał. Odwrotnie do muzułmanów. Tyle. Zastanawiające jest jak szybko komentarze zeszły z realnych problemów, jakie powoduje islam, na Żydów. Problemem jest islam i zacofane kultury jego nosicieli, którzy właśnie dokonują inwazji na świat zachodu.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.