Rozpoczynam współpracę z Bartłomiejem Misiewiczem

;-) [a przynajmniej taką mam nadzieję]

Niemal wszyscy uwzięli się na Bartłomieja Misiewicza, tymczasem ja postanowiłam rozpocząć z nim współpracę. Zresztą p. Misiewicz sam mnie do tego zachęcił i nie widzę powodów, by z takiego zaproszenia nie skorzystać. Już wyjaśniam o jaką współpracę chodzi. Wczoraj media obiegła informacja, że rzecznik Antoniego Macierewicza uruchomił portal. Co prawda, p. Misiewicz zaczął od poważnej wpadki z pewną nieelegancką i najprawdopodobniej łamiącą czyjeś prawa autorskie manipulacją , jednak liczę, iż szybko swój błąd naprawi. 

Wracając do naszej współpracy - p. Misiewicz postanowił walczyć z dezinformacją w mediach [stąd nazwa jego portalu www.Dezinformacja.net]. We wstępnie rzecznik MON wyjaśnia: «(...) Z wojną informacyjną mamy do czynienia każdego dnia - ostatnie dni przyniosły wymyśloną aferę w związku z rzekomą odmową przyjęcia sierot z Syrii przez rząd czy kłamstwa na temat tzw. ustawy metropolitalnej, albo na temat resortu Obrony Narodowej. Przeciętny czytelnik ma olbrzymi problem z poruszaniem się w informacyjnej dżungli. Z rozróżnieniem informacji prawdziwych od sprytnie zmanipulowanych. Nasz portal, demaskując kampanie dezinformacyjne, pokazując technikę dezinformacji i wskazując na inspiratorów, będzie starał się być dla Państwa przewodnikiem. Mamy również nadzieję, że będziecie Państwo nie tylko czytelnikami, ale także współredaktorami. Czekamy na wszelkie sygnały o oszczerczych kampaniach i planowych akcjach dezinformacyjnych - za którymi stoją pieniądze, walka o wpływy czy zawiedzione polityczne nadzieje. Warto razem stanąć w obronie prawdy.» Na koniec Bartłomiej Misiewicz apeluje: ZBUDUJMY TEN PORTAL RAZEM! 

No to teraz rozumiecie, dlaczego poczułam się zaproszona do współpracy. Na dobry początek tejże współpracy postanowiłam wysłać p. Misiewiczowi mój artykuł pt. "Syria stawia na Polskę" [tygodnik Myśl Polska], na łamach którego poinformowałam o oficjalnym stanowisku strony syryjskiej dotyczącym współpracy z Polską i skandalicznym PRZEMILCZENIU (przemilczenie, to też dezinformacja) tego stanowiska przez media w Polsce (na konferencji było bardzo dużo dziennikarzy). W artykule tym obnażyłam też ordynarną manipulację i dezinformację portalu wPolityce.pl, którego anonimowy redaktor powielał kłamliwe stereotypy dotyczące wojny w Syrii.

Mam nadzieję, że p. Misiewicz podejdzie do budowy swojego portalu bardzo poważnie i obiektywnie, w związku z czym nie będzie taryfy ulgowej dla propagandowych mediów partii rządzącej, takich jak portal wPolityce.pl. Skoro Syria została wywołana do tablicy (również przez samego Misiewicza), to także postanowiłam wysłać p. Misiewiczowi wywiad, jakiego udzielił mi ambasador Syrii, w którym padają wymowne słowa: «To Stany Zjednoczone stworzyły grupy terrorystyczne w Syrii i Państwo Islamskie» [LINK]. Fakt dotyczący niechlubnego udziału USA w tworzeniu terrorystycznych band również został przemilczany w większości polskojęzycznych mediów (także tych związanych z PiS), których dziennikarze najwyraźniej wykonują polecenia Amerykanów. Tymczasem Polacy mają prawo wiedzieć do jakich bandyckich metod posuwa się nasz oficjalny sojusznik. Liczę, że p. Misiewicz zajmie się skandaliczną dezinformacją dotyczącą wojen prowadzonych przez Amerykanów na Bliskim Wschodzie.

Ufam, że to początek owocnej współpracy z rzecznikiem Ministra Obrony Narodowej. Jeśli p. Misiewicz podejdzie do sprawy na tyle poważnie i rzetelnie, że będzie również obnażał dezinformacje propagandowych mediów będących na usługach polityków PiS, to może liczyć na moją bezinteresowną pomoc z tym zakresie - bezinteresowną, ponieważ nie zależy mi na finansowym wynagrodzeniu, ani żadnej państwowej posadzie :)

misiewicz deziformacja

oto Agnieszka Piwar Agnieszka Piwar

publicystka
autorka filmu ”Rajd Katyński – śladami pamięci”
blog: www.agnieszkapiwar.blogspot.com

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
4.733335
Ogólna ocena: 4.7 (głosów: 15)

Tematy: 

Dyskusja

oto Czesław

W sprawie dezinformacji

Uprzejmie informuję, że nie czuję się dezinformowany przez media w Polsce. W Polsce jest pluralizm mediów a co dotyczy telewizji to jest pełny wybór: religijne, ateistyczne, reżimowe i tzw. wolne (wolne-ha-ha-ha). Ale rzeczywiście brakuje takiej telewizji która nazywała by się np. Sputnik, wówczas widzowie wreszcie dowiedzieli by się że w tym Donbasie to separatyści nie strzelają z własnych armat do własnych budynków mieszkalnych a w Syrii to chrześcijan ratują od zagłady żołnierze rosyjscy a nie amerykańscy chłopcy. Bo w tym naszym telewizyjnym pluralizmie te tematy są solidarnie fałszowane. Te wiadomości można znależć w internecie (sputniknews) ale nie wszyscy szukają w internecie.

oto Robercik

Nie tylko tego brakuje.

Nie tylko tego brakuje. Brakuje mediów również wyjaśniających działanie systemu bankowego oraz procesów globalizacyjnych wyłaniających rząd światowy. Syria jest doskonałym przykładem działania tego rządu, bo solidarnie zaatakowało ją kilkadziesiąt państw. Koordynacja działań wielu pozornie niepodległych państw zaszła bardzo daleko, a ludziom wmawia się, że po prostu "dobre" państwa już tak mają, że są jednomyślne.

oto Waclaw-L

Zatem,

prosimy o informowanie czytelników na bieżąco.

oto chłop jag

Liczę, że p. Misiewicz zajmie

Liczę, że p. Misiewicz zajmie się skandaliczną dezinformacją dotyczącą wojen prowadzonych przez Amerykanów na Bliskim Wschodzie.

Dobre - naprawdę dobre - tołażysze.
Za okupacji hitlerowskiej humor naszego narodu też nie opuszczał - tołażysze.

oto Palimpsest

:>>>>

p. Misiewicz postanowił walczyć z dezinformacją

Walka z "dezinformacją" jest jedynie elementem walki dezinformacyjnej. Uległa Pani czarowi Misiewicza. Ciekawe co się z tego wykluje?

https://4.bp.blogspot.com/-uOxGTx-K80o/WJ6p27U1x6I/AAAAAAAAFR4/XgbbTzkmPV4RzZCuYH3DObOTxtSfIdZXwCLcB/s320/misiewicz_dezinformacja.png

oto Eowina

Same sukcesy.

Po zaledwie tygodniu działania strona internetowa Bartłomieja Misiewicza została zawieszona? Nie można przeczytać zamieszczonych na niej wcześniej tekstów. Zamiast tego znajduje się tam komunikat: "Próba powołania tego serwisu okazała się sukcesem. O następnych krokach będziemy informować".

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.