Orban wymiata Sorosa z Węgier

Węgrzy planują rozwiązać problem "organizacji pozarządowych (NGO)", finansowanych zza granicy. W tym przez Sorosa. Projekt ustawy już w parlamencie.

Szilard Nemeth, wiceprzewodniczący Fideszu powiedział, że rząd i parlament użyją "wszystkich dostępnych narzędzi", żeby "wymieść" NGO fundowane przez zagranicznych sponsorów, takich jak George Soros. "Służą oni bowiem globalnemu kapitalizmowi i narzucają poprawność polityczną narodowym rządom".

Ważne wydarzenie?: 

Twoja ocena: brak
5
Ogólna ocena: 5 (głosów: 13)

Tematy: 

Dyskusja

oto JarWi

To teraz Kaczyński!

To teraz Kaczyński! Przepraszam, nachodzi mnie na żarty...

oto chłop jag

Orban wymiata Sorosa z Węgier

Orban wymiata Sorosa z Węgier

Aby nie machać nadmiernie miotłami po świecie - Sorosa powinien wymieść z USA - Trump - a wtedy te jego fundacje ziejące smołą i siarką - zwyczajnie zdechną - tołażysze.
Wniosek?
Ech - pomarzyć warto.

oto Eowina

Orban i jego władza nie są wieczne. Przeczekamy! ;)

Marzenia o tym aby być "dzielnym, samodzielnym" są piękne, ale to nie ta epoka, nie ta siła i nieco spóźnione działanie w ogóle. Jednym, chociaż nieco ryzykownym przedsięwzięciem, byłoby stworzenie powtórnie Austro-Węgrów, bo już tworzenie Polsko-Węgrów grozi jeszcze większym zagrożeniem.

oto Robercik

Tu nie chodzi o węgierskie

Tu nie chodzi o węgierskie samodzierżawie. Nawet Chińczycy przyznają, że świat dominuje FED.
Soros to po prostu zabójca cywilizacji europejskiej i jeden z budowniczych czegoś co niektórzy nazywali NWO (modny termin na początku XXI wieku). Nawet człowiek podpalony, duszony itd. resztkami sił próbuje walczyć, np. wierzga nogami. Czyżby to nie miało sensu? Czasem ma. Czasem wystrzał adrenaliny i rozpaczliwa walka daje przeżycie.

Jeśli w polityce będzie więcej takich jak Orban, to coś pozytywnego może zajść. Nie mamy pojęcia jak suma takich instynktownych oporów wpłynęła na losy świata. Dla mnie takim pozytywnym przykładem jest stopniowa liberalizacja ZSRR do lat 70 w wyniku nieplanowanych, oddolnych posunięć. Z odbiorcy technologii wojskowych w latach 30 XX wieku, Rosja zamieniał się w obłożonego sankcjami wroga Ameryki w XXI wieku. Na nic poszedł bolszewicki terror.
Na nic poszły wybryki Mao.
I miejmy nadzieję, że po Sorosie i kreaturach z nim związanych również zostanie tylko smród.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.