Brawo Polacy!

Tak często się narzeka, że za granicą rozsądek, a u nas ciemny lud wszystko kupi. Tymczasem okazuje się, że ludzie w Polsce mają własne zdanie w kwestii energetyki. Na nic jazgot zielonych, wiatrakowych i węglogłowych oszołomów.

http://wolnosc24.pl/2017/01/10/az-61-proc-polakow-...

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
2.6
Ogólna ocena: 2.6 (głosów: 5)

Dyskusja

oto JJerzy

I z czego tu ...

... się cieszyć.
Przecież stwierdzenie:

Zdecydowana większość badanych (68 proc.) [...] uznaje budowę, tego niskoemisyjnego źródła energii, za dobry sposób walki ze zmianami klimatycznymi.

raczej potwierdza wysoki poziom ogłupienia tym właśnie ... jazgotem.

oto Gedanus6

Brawo! Celna uwaga. Jak widać

Brawo! Celna uwaga. Jak widać istnieją różne poziomy propagandy. Tacy dajmy na to węglogłowi to typowy lobbing związkowo-przemysłowy, podczas gdy "konieczność zapobiegania zmianom klimatycznym" stanowi pozycję w menu międzynarodówki globalistycznej. Tak czy siak, dobrze mieć choć jedną siłownię jądrową i nie ulegać eko-ciemnocie tak jak w Niemczech. Pozdrawiam.

oto chłop jag

Polacy – naród, który sam

Polacy – naród, który sam postanowił się wytruć. Niepotrzebne nam komory gazowe, wystarczą piecyki i trochę śmieci [KOMENTARZ]

Bzdura - mamy kolejny atak na polski węgiel a tymczasem na świecie buduje się około dwóch tysięcy elektrowni węglowych - tołażysze. Za pieniądze przeznaczone na rozpętanie tutaj smogowej histerii powstałby niejeden las - tołażysze. W tym miejscu przypomnę, że przemysł ciężki rozpirzono w atrapie Polski po 1989 roku.
Wniosek?
To, że pupile nie lubią Polaków to wiadomo - ale żeby aż tak - tołażysze. Żeby trzeba było ostateczne rozwiązanie kwestii polskiej rozwiązywać za pomocą zimna i głodu?

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.