Sakiewicz wita nowych okupantów

Ogłasza koniec dominacji Rosji. Dobrze to się składa z deklaracją następnego prezydenta USA.

sakiewicz-wojska-amer-trump.jpg

Jak widać - zero własnego rozumu, stuprocentowa agentura kompleksu zbrojeniowego.

Jacenty

czasami coś wrzucę, jak uznam, że warto.

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
4.375
Ogólna ocena: 4.4 (głosów: 8)

Tematy: 

Dyskusja

oto Robercik

Sekta pisowska ma

Sekta pisowska ma zadziwiającą umiejętność zakłamywania historii i wynajdywania dominacji rosyjskiej tam gdzie jej nigdy nie było i nie ma. Bo cóż oznacza te 300 lat dominacji rosyjskiej w praktyce?

1) Nad Prusami i Austrią Rosja nie dominowała, a przecież w na obecnych terenach III RP były również Austria i Prusy
2) okres XX lecia międzywojennego - nie dominowała
3) od lat 90 nie dominuje (jeśli ZSRR liczyć jako Rosję)

W narracji pisowskiej oznaką dominacji rosyjskiej był nawet rząd PO któremu pisowcy przypisywali agenturalność rosyjską. Wiecie: WSI i te sprawy. :)
Przyjdzie moment w którym PiS przegra wybory i wówczas z pisowskich szamb medialnych rozejdą się sugestie, że Putin sfałszował wybory w Polsce. W obecności amerykańskich czołgów? Czemu nie! Wszak nawet w czasach udziału III RP w wojnie w Iraku, kupna F16, tajnych więzień CIA, Marcinkiewicza w Goldman Sachs, Balcerowicza, Sorosa itd. wielu rozumnych "inaczej" mówiło o kondominium rosyjskim.
Obiektywna rzeczywistość jest niczym. Narracja jest wszystkim.

oto adam_54

Amerykański pic na wodę i fotomontarz.....

Podstawową właściwością sprzętu wojskowego przystosowanego do działań na określonym terenie , są barwy ochronne sprzętu , takie które utrudniają zlokalizowanie owego sprzętu, ewentualnemu przeciwnikowi...
A w jakich barwach ochronnych jest ten sprzęt wojskowy przysyłany do Polski? - armia amerykańska... no na pewno nie w barwach przystosowanych do jakichkolwiek działań na terenie Polski.
Jaki więc może byś cel przysyłania sprzętu wojskowego w kolorach niedostosowanych do polskich warunków ? - ogłoszenie wszem i wobec......
Jesteśmy tu, jesteśmy tarczą strzelniczą , możecie nas rozwalić! ?
Sens takich działań ... ???

oto Marek Bekier

Ależ co za problem? Przecież

Ależ co za problem? Przecież to jest szansa, że ten sprzęt będzie przemalowany w Polsce co da ileś tam miejsc pracy i wzrost sprzedaży farb i pędzli ;-)
Oczywiście może też być tak, że przemalowanie będzie na nasz koszt tak jak to kiedyś było z butami do podzelowania od ZSSR ;-(

oto Paulina Kaufmann

Tak sobie myślę, że ta obecna armia okupacyjna...

...jednak troche da zarobić, przynajmniej niektórym. Poprzednia tylko paliła, rabowała, gwałciła i nie płaciła. Ci nowi okupanci przybywają wszak z kraju kapitalistycznego a nie bolszewickiego (co prawda jest to wybór między dżumą a cholerą bo żydokomunistów zastąpią usraelici) więc właściciele agencji towarzyskich i ginekolodzy-skrobacze już zacierają ręce.

oto Robercik

No nie wiem czy malowanie

No nie wiem czy malowanie takie złe ;)

1) ładnie się wtapiają w blokowiska, a więc do okupacji jak znalazł
2) wtapiają się w łany zbóż
3) a jak na Ukrainie będzie susza, to wtopią się w pożółkłe od suchości przestwory oceanu

poza tym trzeba jakoś odróżnić jednych od drugich. Zielone ludziki vs Szaraki. Przy okazji klimat UFO zachowany. (w tle muzyczka z archiwum X. tu du du m....tu du... du...m, pam pam...)
i last but not least. Za np. 2 lata rząd amerykański może ogłosić, że nam wspaniałomyślnie sprzeda ten sprzęt i to MY będziemy ten sprzęt malować, a pan Sakiewicz znowu będzie miał okazję do puszczenia głośnego twitta w towarzystwie, bo przywilej malowania TAKIEJ darowizny to nie w kij dmuchał. To będzie odpowiednik 2 darowanych Polsce przez Amerykę korwet które jako się okazało są postrachem oceanów. Od ich przejęcia przez III RP Putin nie wypuszcza na Bałtyku Krakena.

oto Mar.Jan

Chyba autor nie bardzo zrozumiał obu cytowanych panów

Objasniam:
pan Sakiewicz sądzi, ze skończył się okres 300 letniej dominacji Rosji w tej części swiata. Ja bym tak raczej nie sadzil, ale nie o to chodzi...

Pan Trump sadzi, a nawet jest pewien, że lepiej miec dopbre relacje z Rosją niz złe relację z nia.
Ponadto pan Trump twierdzi (nie - sądzi!), że póki on jest prezydentem, Rosja będzie znacznie bardziej szanować USA niż do tej pory i BYC MOŻE zechce współpracowac w rowiazywaniu innych wazniejszych problemów świata.

Zatem wnioski: ani pan Sakiewicz nie wita "nowych okupantów" ani pan Trump nie zamierza okupowac Polski. Tak więc mylą się zarówno pan Sakiewicz jak pan autor.
Z pewnością nie myli sie pan Trump w swoich oczekiwaniach, o ile poważnie je traktuje.
Nie ma podstaw aby sądzic, że traktuje swoje zamierzenia niepowaznie!
p.s.
300 lat temu Rzeczpospolita Obojga Narodów byla równorzednym partnerem Rosji. To do wiadomości pana Sakieiwcza, który chyba nie pamięta historii. Dominacja zaczęła się nieco później, w miare jak psuła się struktura państwowa RP.

oto Czesław

GP a GW

W każdym społeczeństwie są pewne grupy osób o specyficznym sposobie myślenia i partie dla tej grupy utrzymują specyficzne media dla sterowania tymi wyborcami. W Polsce są dwie gazety tj.Gazeta Wyborcza i Gazeta Polska które trafiają do podobnie myślących, tylko wyznających inne wartości. Według mnie, obydwie gazety w sposób świadomy i z premedytacją robią swym czytelnikom "wodę z mózgu". Wierzący w prawdy objawione w tych gazetach, są po pewnym okresie czasu, pozbawieni krytycznego myślenia.

oto Adam Z.

GP i GW to dwie strony tego

GP i GW to dwie strony tego samego medalu, medialnego "metasalonu". Tylko z powodu rozkręcanych emocyj, histerycznego oglądu rzeczywistości, sprawiają wrażenie, jakoby były to przeciwieństwa. Dotyczy to także ich politycznych promotorów i nadzorców tychże promotorów; czy dzisiaj byśmy byli w innej sytuacji, gdyby w latach 90. Kaczyński został przewodniczącym Unii Demokratycznej?

oto chłop jag

Sakiewicz wita nowych

Sakiewicz wita nowych okupantów

To nie powinno nikogo dziwić - tołażysze.
Wniosek?
Sakiewicz będzie ich witał pod rękę z Michnikiem, PiS-em, PO, KOD-em, Nowoczesną - a wszyscy oni Polaków będą udawać przed owym żołdactwem - co to im sam Belzebub błogosławi - tołażysze.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.