Trump: "dobre stosunki z Rosją to dobra rzecz"

.

.
Dobre stosunki z Rosją, to jest rzecz dobra, a nie zła, Tylko "głupi" ludzie albo idioci myślą, że to jest złe.

.

Ważne wydarzenie?: 

Twoja ocena: brak
5
Ogólna ocena: 5 (1 głos)

Tematy: 

Dyskusja

oto Eowina

Od kilku lat Putin jest bohaterem wszystkich politycznych

konwersacji. O tym, że Rosja prowadzi wywiad, powie każdy domowy polityk w bamboszach, a dowodem na to jest fakt, że Putin jest szkolony w KGB i to, że tak powiem, jest jego wyuczony zawód. :D Putin zrobił furorę sukcesem wojennym w Syrii, gdzie Obama przewidywał jego kompletna klęskę, taką jaką Rosja poniosła w Afganistanie. Tak się nie stało, Rosja przenosi centrum polityki do Azji. Rozmowy polityczne w Astanie. Mogłyby być w Mińsku, ale nie będzie wbijał prezydenta Łukaszenki zbytnio w dumę. Niech prezydent Kazachstanu też coś ma z tego. W końcu też sojusznik. Good bye Genewa, Paryż...i inne takie.

oto Robercik

Putin był w KGB, a George H.W

Putin był w KGB, a George H.W. Bush (senior) w CIA. Test na ćwierćinteligenta: zapytać o prezydentów mających powiązania ze służbami. Ćwierćinteligent wymieni tylko Putina i doda, że to bardzo niedobrze i niedemokratycznie, że służby wchodzą w politykę. Jak się ćwierćinteligentowi powie o Bushu, to ćwierćinteligent nagle straci zainteresowanie tematem.

oto Eowina

;) Widzi Pan, fakt zawodowego przygotowania Putina,

niezależnie jak to obracać, jest czynnikiem pozytywnym w ostatecznym rezultacie dla Rosji.
O co chodzi ?
Gdyby Putin był nawet zakonnikiem i wygrywał, też by mu to wypominano. Najlepszy był pijaczyna Jełcyn, którego demokrację wspomina się z wielkim sentymentem.

A Trump twituje nowe pochwały w kierunku Rosji i Putina, nie zwracając uwagi na rozpaczliwe opozycyjne głosy, które nie widzą Rosji inaczej niż na wrogiej pozycji.
https://twitter.com/realdonaldtrump

Having a good relationship with Russia is a good thing, not a bad thing. Only "stupid" people, or fools, would think that it is bad! We.....

Dobre stosunki z Rosją, to jest rzecz dobra, a nie zła, Tylko "głupi" ludzie albo idioci myślą, że to jest złe. Napisał dwie godziny temu.

oto chłop jag

Trump: "dobre stosunki z

Trump: "dobre stosunki z Rosją to dobra rzecz"

Znów mamy do czynienia z ordynarną ściemą - tołazysze. Otóz dobre stosunki rządzących naprawdę USA z rządzącymi naprawdę CCCP a potem Rosją - były zawsze. Były zawsze co nie znaczy, że nie wyniszczano i Rosji i USA od środka. Skakano sobie natomiast do oczu tylko przed obiektywami kamer - tołażysze - dla niepoznaki.
Wniosek?
Mamy do czynienia z jakąś nowa taktyka pupili szatana - czego dowodem jest Trump na prezydenckim stolcu - jednak to wcale nie znaczy, że owieczki staną się teraz kumplami wilków - bo te od tej pory będą się żywic tylko trawą - tołażysze.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.