Oliver Stone: Ukraina w ogniu

Jacenty

czasami coś wrzucę, jak uznam, że warto.

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
5
Ogólna ocena: 5 (głosów: 4)

Tematy: 

Dyskusja

oto chłop jag

Prawda jest taka, że choćby

w Kijowie zalegały na ulicach zwłoki zmarłych z głodu ludzi - to i tak żyjący tam jeszcze ludzie - nie byliby w stanie zrobić "Majdanu" - przeciwko pupilom szatana - tołażysze.
Powyższe jest dowodem na to, że Ukraina jest rozgrywana przez pupili za cichą zgodą rządzących Rosją - tołażysze.
Wniosek?
Czy do Ukraińców dotrze kiedykolwiek, że są rozgrywani przez pupili szatana po raz kolejny - tołażysze - i po raz kolejny stają nie tylko na granicy człowieczeństwa ale przede wszystkim na granicy życia i śmierci?

oto Eowina

Ukraina wreszcie zabrała się do rozliczenia zdarzeń

w trakcie Rewolucji Godności na Majdanie. Przez telewizję zeznawał Janukowicz i powiedział, że jego największym błędem było brak stanowczości dla wprowadzenia stanu wojennego.

Władze obecne mają coraz mniejsze poparcie, pojawiają się głosy przeprowadzenia wcześniejszych wyborów, są nawoływania od prominentnych polityków, takich jak Julia Timoszenko, do stawiania oporu społecznego, a oligarcha Igor Kołomyjski wraca do kręgów władzy.
Właśnie odbywa się też narada UE, Ukrainy i Rosji o dostawie gazu na Ukrainę, UE zapewnia o tym, że Rosja za gaz pieniądze dostanie. Jak na razie Ukraina nie dostaje bezwizowego dostępu do Szengen, warunki się mnożą, Europa chce ukraińskiej ziemi, a na początek chce ukraińskie lasy i to w trybie pilnym. Nic nie ma za darmo.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.