Nauka w służbie ideologii

... czyli jak doszło do skreślenia homoseksualizmu z listy chorób

„Wasza wystawa to zwyczajna dyskryminacja. Homoseksualizm to różnorodność, orientacja seksualna, w której nie ma niczego złego. Już dawno temu Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne skreśliło go z listy chorób” – to częsty argument przeciw akcji „Stop dewiacji”. Warto w takim razie przypomnieć, jak do tego skreślenia doszło.

Środowiska homoseksualne zaczęły kampanię przeciwko stanowisku psychiatrii amerykańskiej w ich sprawie już w 1960 roku. Prowadziły ją poprzez szereg akcji społecznych, w których porównywano środowisko amerykańskich psychiatrów i psychologów do posiadaczy niewolników, nazistów, czy zarzucano im po prostu chęć mordowania gejów. Po ośmiu latach walki nastąpił pierwszy przełom. Homolobby zdobyło zgodę na uczestnictwo w Komisji Taksonomicznej, która odpowiadała za publikowanie spisu chorób APA.

Od tego czasu zaczęło dochodzić do coraz bardziej niepokojących incydentów.

Pierwszy miał miejsce w roku 1971. APA zorganizowało dyskusje panelową, w której w rolę specjalistów wcielili się homoseksualiści, a jedyny psychiatra Robert Spitzer, sprowadził się do roli moderatora.

W tym samym roku w San Francisco na mównicę konferencji APA wdarł się jeden z działaczy środowiska LGBT wykrzykując w stronę psychiatrów – „Psychiatria jest wcielonym wrogiem. Psychiatria wypowiedziała bezlitosną wojnę w celu naszej eksterminacji… Odrzucamy was, jako naszych właścicieli. Możecie to uznać za deklarację wojny.”

W roku 1972 roku na konwencie APA w Dallas jeden z psychiatrów, przebierając się wcześniej i zniekształcając swój głos, przyznał się do homoseksualizmu. Zakomunikował następnie, że około 100 członków APA biorących udział w spotkaniu jest również homoseksualistami.

Praktycznie każdy zjazd obfitował w działania mające na celu dyskredytowanie środowiska psychiatrów i psychologów w USA. Szczególnie efektywnie zaczęto to robić po otwarciu instytutu pod szyldem którego, działacze homoseksualni w tym psychologowie i prawnicy zaczęli się pojawiać w środkach masowego przekazu.

W końcu przewodniczący Zarządu APA Robert Spitzer zaprosił na organizowaną przez APA konwencję delegację działaczy homoseksualnych, która korzystjąc z zaproszenia w 1973 roku żąda usunięcia homoseksualizmu z listy zaburzeń psychicznych. Zarząd APA jeszcze w tym samym roku głosuje w zgodzie z postulatem przedstawicieli homolobby. Na fali niezadowolenia z decyzji władz APA, w kwietniu 1974 roku odbywa się kolejne głosowanie w tej sprawie, w którym 5 854 członków popiera decyzje zarządu, a 3 810 jest jej przeciwne.

Interesująco ówczesne czasy opisuje profesor kliniczny Charles Socarides, który napisał kilka książek o homoseksualizmie.

„Homoseksualiści zjednoczyli się (…), aby ogłosić „normalność” homoseksualizmu i atakować wszelką opozycję wobec tego poglądu. Ci, którzy tak myśleli, stanowili wśród homoseksualistów bardzo małą, ale głośną mniejszość w porównaniu z tymi, którzy albo chcieli większej pomocy, albo milczeli. (…) Decyzja APA posłużyła jako koń trojański, który otworzył bramy kompleksowym przemianom psychologicznym i społecznym w zwyczajach i obyczajach seksualnych. Decyzja została (…) wykorzystana do tego, aby homoseksualizm uczynić czymś normalnym i nadać mu status, o który warto zabiegać. Dla niektórych psychiatrów amerykańskich akcja ta pozostaje ostrzegawczym przypomnieniem, że zasady naukowe, o które się nie walczy, mogą zostać utracone. Jeśli nie będziemy inaczej traktować nauki, wpadniemy w pułapki politycznej partyjności i propagandy nieprawdy – na oczach niczego nieprzeczuwającej i niepoinformowanej opinii publicznej oraz pozostałych dziedzin medycyny i nauk o zachowaniu. Nastąpią katastrofalne skutki kliniczne. Ci, którzy nadal chcieli zachować homoseksualizm jako obowiązującą diagnozę chorobową, zostali (…) uciszeni.”

Homopropaganda w Polsce zaczęła przybierać na sile. Mamy do czynienia ze zniekształcaniem przez środki masowego przekazu obrazu środowisk LGBTiQ. Jednocześnie jeden z aktywistów homoseksualnych, który brał udział w usunięciu homoseksualizmu z listy zaburzeń psychicznych w 2008 roku na łamach “Archives of Sex­ual Behav­ior” pisze:

„Poza homoseksualizmem DSM wymienia także sadyzm, masochizm, ekshibicjonizm, voyeuryzm, pedofilię i fetyszyzm jako zaburzenia psychiczne. Jeśli nie ma obiektywnego, niezależnego dowodu, że orientacja homoseksualna jest sama w sobie nienormalna, jakie istnieje usprawiedliwienie umieszczania jakiegokolwiek z innych zachowań seksualnych w DSM? (…)”

A cele ruchu gejowskiego podsumowuje słowami:

„Mija w tej chwili 35 lat od usunięcia homoseksualizmu z DSM, co było naszym celem krótkoterminowym. Nasz cel długoterminowy – usunięcie z DSM tego, co nazywane jest perwersją seksualną, zaburzeniem seksualnym czy parafilią, w zależności od wydania, nie został zrealizowany”

Czy pozwolimy na bezkarną homopropagandę realizowaną za płaszczykiem walki z tzw. homofobią (cokolwiek to słowo oznacza)? Wszystko zależy od nas. Zjawiska społeczne nie dzieją się same, mamy wpływ na ich przebieg. Możemy pozwolić homolobby działać lub aktywnie włączyć się w obronę normalności – dla dobra nas samych i naszych dzieci.

evolution-and-homosexuality.jpg


Mariusz Piotrowski


Fundacja Życie i Rodzina
urodzony w 1983 roku w Siemianowicach Śląskich. Działacz społeczny i publicysta. Organizator wystaw "STOP DEWIACJI", "WYBIERZ ŻYCIE", a także wielu pikiet antyaborcyjnych i pikiet sprzeciwiających się ideologii gedner. Obecnie koordynator regionalny i trener Fundacji Życie i Rodzina.

gościnnie

Goszczą na prawicy.net Autorzy, którzy nie piszą tutaj na stałe, ale ciekawe teksty są dostępne dla Czytelników.

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
4.8
Ogólna ocena: 4.8 (głosów: 5)

Tematy: 

Dyskusja

oto Czesław

To przeminie

Jest taka prawidłowość, że świat od czasu do czasu wpada w jakichś obłęd niszczący sam siebie, ostatnio to była fala nazizmu i komunizmu, obecnie jest to moda na gender. To wszystko przemija ale przed tym przynosi zniszczenia i cierpienia zanim wróci do normalności. Tego typu zjawisko obserwuje się u lemingów, gdzie okresowo wpadają w obłęd i uciekają masowo ginąc najczęściej na przeszkodach wodnych.

oto chłop jag

Nauka w służbie ideologii

Nauka w służbie ideologii

No cóż - totalna, obligatoryjna i niejako z urzędu - demoralizacja została oparta głównie o margines społeczny - nad którym pupile szatana roztaczają parasol ochronny - tolażysze. Dlatego to nie nauka a wynajęci przez pupili szatana tzw. naukowcy biorą udział w w/w procederze.
Wniosek?
Od pewnego czasu - kiedy to pupile szatana a w każdym razie tak im się wydaje - posadzili swoje zady na boskim tronie - mamy do czynienia z działaniami czy to globalnymi czy lokalnymi nakierowanymi na utrzymanie status quo przez wspomnianych pupili - tołażysze.
Dla przykładu - kiedy Izrael stanie się wielki - tołażysze? Ano wtedy, kiedy zniknie Europa USA, Rosja, Indie, etc. - tołażysze - a zostanie tylko Izrael. Wtedy to dopiero nauka zostanie w 100% na usługach pupili czyli będziemy mieć samych doktorów Mengele - którzy będą utrzrmywać przy życiu samozwańczych nadczłowieków kosztem idącego w miliony bydła w ludzkiej skórze - tołazysze.
Na koniec - człowiek bez pomocy Boga nie ma z pupilami szans co widać już od pewnego czasu - tołażysze.

oto Jan Saski

"Playboy" a rewolucja seksualna

Już w latach 1970-ych badania na studentach amerykańskich koledżów wykazały, że 3 na 4 badanych studentów opierało swój ideał mężczyzny na wzorach z Playboy’a, co przyniosło nieobliczalne szkody im samym, kobietom, dzieciom oraz społeczeństwu. Podobieństwo postawy lansowanej przez Playboy’a do ideału zachowania homoseksualnego nie jest przypadkowe. W roku 1948 ukazał się tzw. Raport Kinsey’a, który ukształtował dzisiejsze powszechne podejście do seksu. Lansował on niczym nieskrepowana ekspresje seksualna i stal się manifestem kontrkultury i rewolucji seksualnej. Raport ten zainspirował Hugha Hefnera do wydawania Playboy’a od 1953 roku. Podstawa było twierdzenie, ze aberacje seksualne są tak typowe wśród społeczeństwa, że staja się właściwie norma. Obecnie, dzięki badaniom psychologa dr Judith Reisman wiemy, ze Raport Kinsley’a był oszustwem. Kinsey był zatrudniony na Uniwersytecie Indiana jako zoolog i udawał konserwatywnego, tradycyjnego męża i ojca rodziny. W rzeczywistości był homoseksualista i perwertem, któremu udowodniono molestowanie dzieci. Zmuszał swoją żonę oraz studentów i asystentów do uczestnictwa w nakręcaniu filmów pornograficznych.

Używając slow Judith Reisman, idea Kinsey’a polegała na wyparciu tradycyjnej, wąskiej prokreacyjnej postawy judeochrzescijanskiej na sprawy seksu przez promiskuistyczną zasadę „robta co chceta,” prowadząca do stworzenia gejowskiego, biseksualnego, pedofilskiego raju. Okazało się, ze Kinsey oparł swoje wnioski na badaniu grupy składającej się w dużym stopniu z prostytutek i byłych więźniów, wśród których było wielu oskarżonych o molestowanie seksualne. Kinsey, który zmarł przedwcześnie na wskutek dolegliwości wywołanej nadmiernym onanizmem, twierdził np. ze 10% amerykańskich mężczyzn to geje, gdy w rzeczywistości udział ich w populacji wynosi około 2%. Kingsey wraz ze swoim zespołem pedofilów molestował ponad 2 tys. dzieci oraz nieletnich, pod pretekstem udowodnienia, ze maja one nieuświadomione potrzeby seksualne. W konkluzji dr Reisman pisze: „Rosnący udział patologii dotyczących libido w życiu Amerykanów, w szkołach, w sztuce, mediach, prawie oraz w polityce społecznej odzwierciedlają w rzeczywistości seksualne psychopataologie Kiunsey’a i jego grupy.”

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/playboy-a-rewolu...

oto Adolph

Dziwne

Jak to jest, że gdy dwóch gejów "uprawia" sex, to najbardziej du..a boli (niektórych) prawicowców.
Ja np. nie jestem gejem, wiec się nimi nie interesuję. Nie zbieram też znaczków i do filatelistów też nic nie mam. Jest takie przysłowie: "żyj i daj żyć innym", ale widocznie niektórzy lubią układać innym życie.

oto good why pay sutty

Pan chyba mylisz homosi (©by

Pan chyba mylisz homosi (©by J. Mikke) z pedałami, tj. sodomitów, którzy ten niecny proceder uprawiają w zaciszu swych 4 ścian z międzynarodowym, potężnym lobby epatującym pedalstwem na wszystkie strony i indoktrynującym już nawet bachury w wieku jednocyfrowym! Jak można mieć cokolwiek do homosia, który się ze swą przypadłością nie obnosi? – przecież wtedy nawet nie wiadomo, że jest homosiem. Co innego wojujący pederaści.

P.S. Ten od szejka Hoseina to ja, zapomniałem się podpisać.

oto Adolph

Wielu tak ma

Bo ja wiem, czy to tylko domena, jak Pan ich nazwał: "pedałów". W każdej grupie znajdą się jednostki głupie i jednocześnie aktywne. Nie zauważyłem (przynajmniej, tam, gdzie mieszkam), aby osoby homoseksualne, obnosiły się z tym bardziej, niż inni, tym bardziej, że mają takie samo prawo do przestrzeni publicznej, jak wszycy.

oto Adolph

Minusy

Po minusach wnioskuję, że jest wielu amatorów do decydowania o cudzym życiu. Ciekawe, czy też by się Państwu podobało, gdyby ktoś inny (o innych poglądach), próbował się wtrącać do Waszego życia :)

oto Krzych Adam

Może źle Pan wnioskuje?

W sensie niezgodnie z zasadami logiki? Niechże łaskawie Pan przeczyta wpis powyżej swojego ostatniego:
http://www.prawica.net/comment/65239#comment-65239

Jeśli nie wystarczy tylko raz, to niech pan powtórzy ten proces (czytanie, wysiłek zrozumienia) do skutku.

Nie chodzi o homoseksualistów. Tylko o aktywistów narzucających nam jak mamy my żyć i o czym nasze dzieci mają się uczyć odnośnie zboczonych form seksualności od najmłodszych swych lat.

BTW, nie wiem co kieruje ludźmi stawiającymi tzw "minusy". Skoro nie mają nic do powiedzenia, to dziwi mnie potrzeba klikania występująca u nich.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.