Ukraina w pełnej gotowości do wojny z Rosją.

Generał Mużenko, szef sztabu ukraińskiej armii pisze, że jest w pełni przygotowany do wojny z Rosją. W pełnej gotowości bojowej i psychicznie jest 85 tysięcy żołnierzy i 8 tys. rezerwistów, którzy trenują i są gotowi do walki.
Jest to odpowiedz na rosyjskie demonstracje i manewry, oraz jest odpowiedź dla tych ukraińskich malkontentów, którzy niewiarą podrywają zaufanie do ukraińskich sił zbrojnych i tym samym działają w interesie wroga.

Tematy: 

Dobra czy zła wiadomość?: 

Dobre!
Złe!

Ocena: 0

Twój głos: ‘Dobra!’

Dyskusja

oto Robercik

Zaraz, zaraz. Już 16 sierpnia

Zaraz, zaraz. Już 16 sierpnia 2014 można było zapoznać się z takimi wiadomościami:

Szef NATO potwierdza - ruszyła rosyjska inwazja na Ukrainę.

http://wpolityce.pl/swiat/209559-szef-nato-potwier...

Jak widać Rosja to bardzo słaby kraj, bo jego "inwazje" zatrzymują gorzałkowi kumple Gosiewskiej z Ajdara. Z drugiej strony z Ukrainą też chyba nienajlepiej, bo choć zatrzymała "inwazję", to chyba nie jest tego do końca świadoma, bo nadal oczekuje "ataku". Mimo, że oczekuje, to pod bronią ma niewielu ludzi. Dobrze, że chociaż zdrowych psychicznie.
Normalny człowiek by zwariował. :D

oto Eowina

Gotowość została ogłoszona po tym, jak Litwa

dostarczyła Ukrainie 150 ton posowieckich naboi ze swoich magazynów. Generał Mużenko przez niektórych jest uznawany za odpowiedzialnego za "kocioł" pod Iłowajskiem, gdzie armia ukraińska poniosła duże straty w "wojnie donieckiej". Tego zdania nie podziela prezydent Poroszenko, bo zrobił generała szefem sztabu. A ja osobiście uważam, że generał ma jakieś związki z polskim ministrem, też na M. ;)

oto chłop jag

Cóż banderowcom pozostało?

Wniosek?
Stworzyć atmosferę oblężonej twierdzy a wtedy może jeszcze się parę dni dłużej utrzyma przy władzy obecny gang grandziarzy - tołażysze.

oto Marek Bekier

"Nie oddamy ani guzika." to

"Nie oddamy ani guzika." to bardzo dobre powiedzenie bo jak by coś nie wyszło to zawsze można powiedzieć, że chodziło o "Nie oddamy Ani guzika" i rzeczywiście Ania nie dostała guzika.
Co do Ukrainy to niezmiennie od chyba dwóch lat obserwuję, że po A4 jest większy ruch w kierunku na zachód niż na wschód. Trudno to zinterpretować inaczej niż jako ucieczkę "patriotów" nie mających ochoty umierać za Donieck gdyż lepiej zbierać jabłka i truskawki w Polsce lub gdzieś dalej.

oto Eowina

Ukraina jest gotowa do wojny,a Putin coraz straszniejszy.

Obecnie ma 12 tys. żołnierzy na Kaukazie, gdzie przeprowadza manewry.

Prezydent Poroszenko przedstawia obrazowo całą grozę Rosji Europie, a Europa na to nic.
Europa zajęta Brexitem, imigracją, jest słaba i zaczyna myśleć o kompromisie z Rosją.
http://www.express.co.uk/news/world/707700/Russia-...

oto Sol

przecież o to chodzi

osłabić suwerenne kraje by się poddały władzy imperiom, aż w końcu powstanie NWO

oto Robercik

To imperium wywodzące się w

To imperium wywodzące się w prostej linii z elit finansowych XIX wieku. Na takich spotkaniach jak zjazdy Bilderbergów (do niedawna uważano je za teorię, oczywiście spiskową....) obserwujemy przesuniecie władzy poza konstytucyjne ramy. Granice wielu państw są bardzo umowne.

https://en.wikipedia.org/wiki/James_Warburg

He gained some notice in a February 17, 1950, appearance before the U.S. Senate Committee on Foreign Relations in which he said, "We shall have world government, whether or not we like it. The question is only whether world government will be achieved by consent or by conquest.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.