Życzenia dla prawicy.net

Serdeczne życzenia dla właścicieli, autorów i czytelników portalu prawica.net. Dobrych myśli intencji i rozsądku życzy wam pielgrzym. Niegdyś bloger nawet.

Zmieniłem teorię na dość ostrą formę praktyki. Wyszedłem ze swojego domu rano 15 maja z niemożliwą intencją by iść do św Jakuba. By po drodze uczyć się prawdy o życiu i prawdy o sobie. Ale nie takiej jaką można znaleźć w książkach.

O dziwo minęło już 11 dni i wciąż idę. Ponad 300 km mam w nogach. Zmienia mi się obraz :) Nawet nie wiem czy wrócę, czy dotrę. W zasadzie nie wiem nic. Oprócz tego że życie jest wielkie, ludzie różni i że na przekór czasem wszystkiemu warto iść naprzód. Czego i wam wszystkim życzę. Wiary i wytrwałości.

Jeśli będę nadal w trasie i będę miał czas i możliwości to krótkie info zamieszczę na swoim blogu camino.zbyszeks.pl. No to... z Panem Bogiem. :)

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
5
Ogólna ocena: 5 (1 głos)

Dyskusja

oto admin

Panie Zbyszku

Powodzenia,

z Panem Bogiem!

I niech Pan zagląda do nas czasami po drodze!

oto Alej

Najtrudniejsze jest pierwszych 100 - 150 km

Wiem bom kiedyś (co prawda nie sam a w zacnym towarzystwie) do Przenajświętszej Panienki Jasnogórskiej prywatnie pielgrzymował.
Więc ma Pan już z górki.

Powodzenia!

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.