Za Odrą bez zmian…

Nasi zachodni sąsiedzi od stuleci próbowali narzucać swój „ordnung” całej Europie. Gdy inne nacje nie zgadzały się na ich propozycje, Niemcy zwykle demonstrowali hałaśliwe oburzenie. Tak było przed II wojną światową, tak jest i teraz...

„Paradoksem naszych czasów jest, że akurat takie państwa jak Polska i Węgry najgłośniej domagają się odgradzania przed migrantami. A przecież kraje te kilkanaście lat temu same doświadczyły, co znaczy być odgrodzonym od Europy, żyć za żelazną kurtyną. Taką postawą Polska niszczy pamięć o ruchu wolnościowym „Solidarność”, o nadziei na powrót do Europy" – skarcił nas na lamach dziennika „Sueddeutsche Zeitung” Norbert Bluem, były minister pracy i spraw społecznych w rządzie Helmuta Kohla.

Niemieccy przywódcy chcieliby stworzenia jednego społeczeństwa multi-kulti i nowego - pozbawionego tożsamości narodowej - „człowieka europejskiego”. Nie zauważają, że realizacja ich pomysłów prowadzi do zniszczenia całego kontynentu, czy też podejmują się destrukcji Europy z pełną świadomością?

---
Tekst opublikowany w "Naszym Dzienniku"

oto Piotr Tomczyk Piotr Tomczyk

Publicysta, piszący w "Naszym Dzienniku"

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
3.666665
Ogólna ocena: 3.7 (głosów: 3)

Dyskusja

oto Po prostu

Pan Norbert Bluem nie rozumie, albo kłamie

"Polska i Węgry" domagają się odgradzania przed migrantami "Polski i Węgier". Jeśli zaś Niemcy, Francuzi, Szwedzi itd. mają życzenie, aby ciemnoskóre rzezimieszki swobodnie grasowały po Niemczech, Francji, Szwecji itd. - i żyły tam sobie na zasiłkach płaconych z kies Niemców, Francuzów, Szwedów itd. - to ich sprawa! Byle tylko te hordy trzymały się z daleka od "Polski i Węgier". Tylko tyle.

Cały świat niech mają do dyspozycji, oprócz "Polski i Węgier".

oto chłop jag

Nie zauważają, że realizacja

Nie zauważają, że realizacja ich pomysłów prowadzi do zniszczenia całego kontynentu, czy też podejmują się destrukcji Europy z pełną świadomością?

To nie jest ich pomysł - to jest pomysł pupili szatana zawiadujących Niemcami za pomocą swojej V kolumny.
Wniosek?
Desant kolorowych byłby niemożliwy na Europę - gdyby wcześniej pupile szatana nie ubezwłasnowolnili białych Europejczyków i nie tylko Europejczyków - tołażysze.

oto Eowina

Za Odrą są poważne zmiany. Za Odrą są Polacy.

Jeżeli Niemcy przyjęli 1,5 mln imigrantów, to tylko samych Polaków w Niemczech mieszka na stałe 560 tys. i drugie tyle jeździ do Niemiec do pracy okresowo. Po Brexicie liczba Polaków w Niemczech się zwiększy. A trzeba nadmienić, że do Niemiec jadą inne poskomunistyczne narody też w poszukiwaniu pracy. Badanie nie pozostawia również złudzeń co do przyszłości, szczególnie jeśli chodzi o młodych respondentów. Ponad 60 procent osób w wieku od 18 do 24 lat jest zainteresowanych podjęciem pracy za granicą.
Stąd aby pomieszać Niemcom

stworzenia jednego społeczeństwa multi-kulti i nowego - pozbawionego tożsamości narodowej - „człowieka europejskiego”.

należy zmobilizować rodaków w kraju i za granicą do stworzenia warunków takich, aby sprzyjały kultywacji europejskiej kultury.

oto Jan Saski

Realizacja planu hrabiego Coudenhove Kalergi

A propos wypowiedzi Chlopa-Jagi w sprawie planow "pupili szatana". Rzeczywiscie byl plan ludobojstwa bialej rasy w Europie. Znany mason hrabia Coudenhove Kalergi juzkilkadziesiat lat wstecz przewidywal, ze Europa przyszlosci bedZie zamieszkana przez kolorowych mieszancow.
Wyglada na to, ze obecnie trwa na calego realizacja tego planu. Tych, ktorzy ten plan realizuja mozna smialo nazwac pupilami sztana.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/plan-coudenhove-...

oto Eowina

Ale bzdura z tym hrabią.

W. Bryt. już w latach 50tych ub. w. sprowadzała z Jamajki Murzynów do pracy. Hindusi i Pakistańczycy dostali brytyjskie paszporty i prawo przyjazdu do "macierzy". Francuzi sprowadzali też Arabów z kolonii afrykańskich. Hrabia z tym nie miał nic wspólnego. Będąc Austriakiem widział, że najmniej kolorowa jest i była Austria. Każde państwo realizuje swoje pod tym względem plany.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.