I wszystko jasne: Trump też pracuje dla Putina

Po tym, jak okazało się, że Trump usunął z programu Republikanów żądanie dostarczania Ukrainie broni - WSZYSTKO JASNE!

Trump pracuje dla Putina

Co prawda nie jest zwerbowanym agentem. Nie nadajnika w pralni, ale to co robi jest jeszcze gorsze. Jego powiązania z Kremlem są rozliczne, ma związki osobiste i ekonomiczne. W ten sam sposób Putin bez skrupułów infiltruje wszystkie rządy. Propaganda Putina wspiera Trumpa, który jest dodatkowo wyjątkowo podatny na finansowanie pod stołem.

Dowodów na to jest pod dostatkiem.

Trump Putin

O tym wszystkim usłużnie informuje Jonathan Chait z New York Magazine

Jacenty

czasami coś wrzucę, jak uznam, że warto.

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
3.666665
Ogólna ocena: 3.7 (głosów: 3)

Tematy: 

Dyskusja

oto Adam Z.

Zarówno Trump jak i Putin to

Zarówno Trump jak i Putin to wiadome klony. O tym drugim wspominałem w wątku "Kaczyński to klon Putina". Jest ryzyko, że będzie i trzeci - w Austrii.

trump.jpg

d52b63cebc31407c3ce2f59b1d87a14920_0.jpg

hofer_1458289638259598_v0_h.jpg

oto Adam Z.

Zakładam, że panu humor

Zakładam, że panu humor dopisuje?

No właśnie nie wiem i boję się wiedzieć. Z satyrą nie ma żartów. Jeśli wypędzimy z człowieka zwierzę albo demona (także politycznego) poprzez uśmiech, to mogą one powrócić w porażającej salwie śmiechu.

oto KubaG

Jedyny plus Trumpa, to fakt,

Jedyny plus Trumpa, to fakt, że jest finansowo niezależny od banków i koncernów zbrojeniowych. Zdaje się, że gdyby wygrał to jest szansa na uniknięcie III wojny światowej w Europie, bo i z Putinem chce rozmawiać i nie ma ochoty fimansować marzących o wojence NATOwskich generałów. Z naszego punktu widzenia to wystarczający powód by mu kibicować.
Z drugiej strony.... Z trudem pokonałem dzieło Trumpa pt. "Crippled America" (nie z powodu języka, bo ten jest na poziomie polskiego gimnazjum, lecz z powodu znudzenia) i szukałem w tej książce jakiejkolwiek koncepcji politycznej. Zasadniczo powtarza w niej tylko slogany znane z przemówień na wiecach. Jeżeli ktoś łudzi się, że np. sytuacja na Bliskim Wschodzie uspokoi się pod rządami Trumpa to błądzi. Trump ma już swojego "wroga zagrażającego USA" czyli Iran. Nieważne, że CIA przekazalo rządowi USA, że Iran wycofał się z wojskowego programu nuklearnego już w 2003 roku-Trump wie lepiej.
Podsumowując: spory chaos jaki powstanie podczas ew. prezydentury Trumpa może być korzystny dla Polski. Nasi władcy pozbawieni amerykańskiego poparcia może zaczną wreszcie myśleć i kierować się rzeczywistym interesem Polaki. Z drugiej strony nie ma co liczyć na zmianę globalnej polityki USA

oto Robercik

a propos finansowania. W

a propos finansowania. W jakiś wiadomosciach Kraśko (chyba na Polsacie) zrobił obrzydliwy reportażyk gloryfikujący "wykłady" byłych prezydentów USA*. Chwalił sytuację, że prezydent choć dużo zarabia, ale ma długi. Na szczęście może je spłacić honorariami za wykłady. Oczywiście ani słówka kto za te honoraria płaci i jak ma się to do chamskiej korupcji.

* - w ogóle jak w reżimowej TV jest jakiś reportaż o USA, to przeważnie w tonie obleśnie nadskakującym. Jak mówią o Obamie, to się ciągle uśmiechają od ucha do ucha. Straszny lukier leje się w takich momentach.

oto chłop jag

Całkiem inny scenariusz może ujrzeć

światło dzienne po wygraniu Trumpa.
Wniosek?
Jeżeli planuje się w Europie jatkę - to należy wypchnąć Turcję z objęć Zachodu i pozwolić na jej islamizacje. Ponadto rozwiązać NATO o czym też wspominał Trump i stanąć jakby z boku wydarzeń - po to aby potem - gdy Europa będzie już wykrwawiona - wkroczyć do gry - tołażysze.
Co do Iranu - pupile nie spoczną - aż go wyniszczą i ubezwłasnowolnią.
Słowem - budowa Piekła na Ziemi gdzie priorytetem jest kompletne wyniszczenie białej rasy- to nie żarty - tołażysze.

oto KubaG

Należy mieć tylko nadzieję,

Należy mieć tylko nadzieję, że za politykę zagraniczną Trumpa nie będzie odpowiadał Chris Christie. Polecam jego wystąpienie na Konwencji Republikańskiej (yt). Christie wylicza swoje zarzuty wobec Clinton między innymi zarzucając łagodne potraktowanie Assada i reset z Rosją. Jakby taki miał wpływ na prezydenta to mamy "zimną wojnę" i jeszcze więcej krwi na Bliskim Wschodzie (+parę milionów imigrantów w Europie).
P.S. Świetne wystąpienia Bena Carsona i Paula Ryana - polecam.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.