Prezydent Komorowski ma NIEŚLUBNE dziecko!!!

No ma! I co z tego - internauci szczekają bronkobus jedzie dalej!

Czy "choroba filipińska" zaszkodziła prezydentowi Kwaśniewskiemu? Nie. Wprost przeciwnie - 4 mln polskich alkoholików i dalsze 4 mln swojaczków, zobaczyło, że prezydent jest jednym z nich, jest swojaczkiem! Tu Krzaklewski z jakimiś pierdołami ekonomicznymi, jakimiś podatkami, reformami - "a ch...." jest fajnie, byle się było napić. No i wybrali swojaczka na swój obraz i podobieństwo, jednego z nich, z wszystkimi konsekwencjami tej decyzji.

Od trzech dni internet huczy o nieślubnym dziecku prezydenta Bronisława Komorowskiego - oficjalne media milczą, nawet te prawicowe. Prawica.net zamieszcza rzewne dywagacje o d... Maryni i wyznania v-przewodniczącego pro ruskiej partii "Zmiana/Racja", ale o skandalu, który powinien przesądzić o upadku Platformy Obywatelskiej i Komorowskiego ani słowa!

Autorowi - red. Pawłowi Miterowi - słynnej i udanej prowokacji wobec "sędziego na telefon" Ryszarda Milewskiego z Gdańska, właśnie dostarczono akt oskarżenia o rzekome wzięcie 150 tysi od Katarzyny Plichty z "Amber Gold". Tak zeznała żona Plicht, która powiła dziecko w więzieniu, którego ojcem jest miejscowy klawisz. Katrzyna Plichta, zagrożona szykanami, groźbą odebrania dziecka itd itp zezna wszystko co ABW jej podpowie, nawet, że i mnie dała ze dwa razy, a nad ranem jeszcze raz po 200 tys w reklamówce z Biedronki!

Co Plichtowa z dzieckiem klawisza ma wspólnego z Prezydentem III RP i red. Pawłem Miterem autorem prowokacji wobec sędziego z Gdańska? Otóż ma: bo w piątek, czyli jutro 8 maja 2015 r. miał się ukazać duży tekst o nieślubnym potomku prezydenta Komorowskiego. Teraz nie wiadomo, czy naczelny odważy się tekst wydać. O aferze "dzieckowej" kilka dni temu wspominało też Radio"Z" - ale kto słucha niszowych rozgłośni - chyba sami prowadzący takie rozgłośnie.

Trzy lata temu Stare Miasto w Warszawie "huczało" od plotek. "Komorowski ma kochankę na Senatorskiej numer 9, na II piętrze". Przepiękną, młodą Ukrainkę z polskim paszportem (żonę urzędnika z Kancelarii Prezydenta)!
W Klubie RONINA (wówczas na Świętokrzyskiej) podszedłem do dziennikarza z "FAKTU", a więc bulwarówki i poinformowałem go o tej kochance, jak i o samobójstwie szwagra Pani Prezydentowej Komorowskiej. Redaktor wystraszył się mocno (mnie? informacji?) i oddalił się pospiesznie, by później mnie unikać. (Bu Ha Ha HAA - nie uchylam się od wskazania kto to był - był to przebojowy, bezkompromisowy dziennikarza Łukasz W.!

Minęły trzy lata, a tu w lutym br. w "Do Rzeczy" red. Gociek/red.Gursztyn piszą otwartym tekstem, iż Prezydent Komorowski ma kochankę w apartamentowcu na ul. Oboźnej, którą odwiedza!!! No i cisza! W politycznych realiach Kanady, USA, Austrii czy nawet Francji burza polityczna byłaby potworna! Kandydaci na senatorów i gubernatorów upadają bo ich żony nie zapłaciły ubezpieczenia z latynoskie pomoce domowe! O fakcie romansu i jego OWOCU, nawet nie wspominam!

Zobaczymy teraz jak się sytuacja rozwinie!? Czy fakt romansu i dziecka pomoże Bronisławowi Komorowskiemu, czy zaszkodzi??? Osobiście przewiduję, że media skandalu nie odważą się nagłośnić: "jakie to nie smaczne", "zresztą ma taką brzydką żonę, że jest rozgrzeszony", co najwyżej elektorat PO zmniejszy się najwyżej o 2 - 3 procent!!! Chyba, że media aferę nagłośinią? Ale czy leży to w interesie niemieckich czy agorowych mediów, czy TVN i "FAKT" tym się zajmą?

Remigiusz Włast-Matuszak

ps. 8 maja 2015 r. - tygodnik "Gazeta Warszawska" - nie zamieścił tekstu Pawła Mitera "o dziecku" - pewnie ogłoszą to przed sama II turą! Jest tekst Pawła Mitera o prokuraturze, w tym i o prokuraturze łódzkiej, która od trzech lat prowadzi śledztwo w sprawie Amber Gold , syna Tuska itd, a w środę rozpoczęła nagle finalizować wątek Pawła Mitera i rzekomej łapówki od pani Plichtowej. III RP w pełnej krasie!

Remigiusz Włast-Matuszak

dziennikarz, publicysta, redaktor, poeta.

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
0
Jeszcze nie oceniano

Dyskusja

oto Remigiusz Włast-Matuszak

Dr Indrisie - uwierz Pan!!!

Mark T. pisał te humoreskę 150 lat temu - potem był Clinton. Pamięta Pan? "Zrobić ci klintona?"

RWM

ps. pozdrawiam Pan Rękasa v-przwodniczącego partii "Zmian/Racja/Sracja" :)

oto indris

Twain pisał 150 lat temu...

...ale audycję telewizyjną o biciu żony przez Tymińskiego - kandydata na prezydenta - widziałem osobiście.
Po roku TVP wyemitowała przeprosiny.

oto Remigiusz Włast-Matuszak

Nie po roku, tylko po ponad 4,5!!!

Tyle zajęło ustalanie prawdy pod rządami Pańskiej Unii Wolności i ZSLu.

Tym razem wiadomość pochodzi z trzech źródeł! I Pod dywan się jej nie zamiecie. Aferę senatora Piesiewicza Pan jeszcze pamięta?

RWM

oto Dubitacjusz

Prawica.net dyskutuje o bdzurach jak gospodarka

i sytuacja międzynarodowa, a tu p. RWM zapodał poważny temat polityczny: "Komorowski ma NIEŚLUBNE dziecko".
Dzięki ci, Panie Remigiuszu, za przywrócenie na prawicy prawdziwej hierarchii ważności.

oto Remigiusz Włast-Matuszak

Sytacja międzynarodowa! - Tak to jest to na co

kawiarniani gopolitycy z prawicy.net mają decydujący wpływ!!!

Umieram ze śmiechu jak jakiś anonimowy "ekspert" pisze o Prezydencie Putinie, że "dureń" i "nieudacznik" itd itp. albo poucza prof. Legutkę. Daj Pan sobie siana. "Gospodarka" - trzech Autorów pisze rzeczowo, reszta to bełkot dyletantów. Szum medialny, mydliny zalewające pamięć i zabierające czas.

Moim tekstem usiłuję nagłośnić sprawę, która może zadecydować o wyniku wyborów. Z "dziadka w Wehermachcie" też się Pan śmiał?

Remigiusz Włast-Matuszak

oto Zbrozło

Dziękujmy Bogu, że Pan

Dziękujmy Bogu, że Pan Remigiusz nie poczęstował nas jedynie słuszną i prawdziwą informacją, ze Prezydent Komorowski ma w lodówce mięso z niemowlaków, które pożera na sobotniej grillowej imprezie.
Sytuacja się pięknie rozwija i z fascynacją czekam na następne objawy ogłupienia około wyborczego.
Stańczyk kiedyś udowadniał, że w Polsce jest najwięcej lekarzy. Ja sądzę, że jednak błaznów - niestety nie Stańczyków.

oto chłop jag

Spece od ogłupiania doszli do wniosku, że wizerunek

fajtłapy z pana prezydenta najlepiej będzie zdjąć - poprzez przydanie mu kochanki, której zmajstrował dziecko.
Wniosek?
Czy powyższe - ma coś wspólnego z prawdą - jest naprawdę nieważne.
Jednak - jeżeli pan prezydent chce wzbudzić podziw na salonach - musi się przyznać do molestowania seksualnego w młodości - ustami np. Szoguna - tołażysze.

oto Palimpsest

Nieprzyjemna wrzuta tuż przed ciszą wyborczą

(czytaj: napluć, bo i tak nie zdąży się wytrzeć) czy też Komorowski tak wycelował, żeby mu się wykluło na wybory?

Ja na Komorowskiego i PO nie głosuję, niemniej zareagowałbym identycznie, gdyby dotyczyło to Brauna, Kowalskiego, Ogórek czy Kaczyńskiego (to ostanie raczej jest niemożliwe).

Takim przedwyborczym njusem można rozgrzać faktycznie tylko durnych Amerykanów abo i innych spragnionych, coca- coli, hot- doga i sensacji. Polacy nie durnie, najwidoczniej spuścili litościwą zasłonę milczenia.

Bynajmniej nie chodzi o fakt, czy Bronisław K. dziecko ma czy nie. Chodzi o szytą grubymi nićmi ordynarną (pod kołdrę nie należy zaglądać) zaczepkę mającą na celu nie obronę wartości katolickich (że niby nieślubne) tylko dowalenie delikwentowi prosto w pysk. Taka dwulicowość.

Jeżeli to pomówienie ingerujące w rodzinę człowieka to jest to zwykłe sk...o.

Pan deklarował się jako "pies łańcuchowy PiS-u". Owszem, walczy Pan jak brytan, ale styl to czerpie Pan raczej z pudelka.pl

kondycja polskich elyt to jakaś masakra

oto Zbrozło

Mało (a właściwie wcale)

Mało (a właściwie wcale) czytam Pudelka ale zawsze oceniałem, ze jest to głupota ale nie gnidowatość. Sądzę, ze powinien Pan przeprosić Pudelka za to porównanie.

oto Remigiusz Włast-Matuszak

"Pies łańcuchowy PiS" - kiedy i gdzie tak napisałem? Łże Pan jak

jak zawodowy politykier UD/UW.

Skurwysyństwo? - dzisiaj w Sądzie Okręgowym w Warszawie zeznawał w procesie wytoczonym red. Sumlińskiemu przez "tajne moce" PO nasz Autor b. v-minister MON prof. Romuald Szeremietiew. Pogrążył On swoimi zeznaniami Bronisława Komorowskiego.

Przypomniał, iż Komorowski - ówczesny szef MON kazał aresztować asystenta Romualda Szerenietiewa, a Jego oskarżył o korupcję - kontrakt na 15 miliardów zł. Stwierdził publicznie, iż jeśli Szremietiew okaże się niewinny, to on - Komorowski - nie będzie więcej pełnił funkcji publicznych.

Po 9 latach procesu Szeremietiew został UNIWINNIONY! A pański Komorowski ubiega się o reelekcję Prezydenta RP.

I jak Pan to teraz nazwie??? Zna Pan takie słowo???

Remigiusz Włast-Matuszak

oto Dubitacjusz

Aż sprawdziłem w wyszukiwarce

A merytorycznie? nie, 2012-11-18 15:17 | Remigiusz Włast-Matuszak

co z tym namawianiem do chodzenia i zaganiania licealistów na film "Pogrossie"?

Ja mam odawgę od 8 lat na prawicy.net podpisywac się własnym nazwiskiem i uaktualniać fotkę, pan się owijasz w stare wydanie Gazety Wyborczej, pod którą jawi się Trybuna Ludu, a może nawet LUDA.

Tak "jestem psem łańcuchowym PiS" i uważam, że po za PISem nie istnieje poważan partia opozycyjna wobec UD-UW-PO. Kanapowcy do Korwina, jakies PJN i Prawice Rzeczpospolitej to folklor polityczny nie wybierany do sejmu - rozbijacze, płatni albo pożyteczni idioci.

I tyle w temacie panie Cedynia.

Remigiusz Włast-Matuszak

oto Dubitacjusz

W tamtej dyskusji nikt poza Panem nie użył takiego sformułowania

Proszę wskazać, kto i gdzie nazwał Pana "psem łańcuchowym PiSu". Jak na razie wygląda na to, że sam Pan się tak z dumą nazwał.

Jeżeli Pan nie wskaże, to proponuję, aby przeprosił Pan p. Palimpsesta za zarzut "łże Pan".

oto Remigiusz Włast-Matuszak

A w sprawie merytorycznej Szeremietiew vs. Komorowski

co Pan proponuje???

To już standard, że każda poważna sprawa, czy informacja na prawicy.net zostaje natychmiast utopiona w bełkocie tematów pobocznych i trzech podstawowych komunałach
: "O zmarłych tylko dobrze, albo wcale", "Co byśmy powiedzieli naszym chłopcom, którzy zostali pod Monte Casino", "Nie zagląda się ludziom pod kołdrę".

Uderz w stół a natychmiast przybiega kilku Zbrozłów i "proponuje" - ja kawiarnianym politykom proponuję werandę w Ciechocinku.

RWM

ps. wiadomość o nieślubnym dziecku prezydenta Komorowskiego podały już portale: wykop, fronda.pl, a pewnie i inne - info już się rozlało, jest nie do wywabienia!!!

oto Eowina

W sprawie Szeremietiew - Komorowski.

To gazeta napisała o przekrętach Szeremietiewa. Zajęło to wiele lat aby sprawę odkręcić, czyli gazety czasami kłamią.
O tym, że Komorowski tak powiedział, że odejdzie, też napisała gazeta, a wiadomo, że gazety czasami kłamią.

Jak sobie przypominam, to nie raz i nie dwa, politycy twierdzili, że gazeta przekręciła słowa. Najczęściej to się zdarza prezesowi Kaczyńskiemu, który też obiecywał, że odejdzie, a ciągle jest.

oto AnnaK

Najczęściej to się zdarza

Najczęściej to się zdarza prezesowi Kaczyńskiemu, który też obiecywał, że odejdzie, a ciągle jest.

A kiedy Kaczyński obiecywał że odejdzie? Bo ja słyszałam zupełnie coś innego.

oto AnnaK

No rzeczywiście tak

No rzeczywiście tak powiedział. Ja słyszałam jego inną wypowiedź.

oto Whiteresistance

dla całkształtu kampanii nic to nie zmienia

ewentualne informacje o dzieciach zrobionych na bocznicy raczej nie ruszą serc szerokiego grona wyborców tylko kółka plotkarskiego starszych pań poświęcających całe dnie na czytaniu szmatławców a'la Twoje Imperium, Rewia etc.

Co mnie szczególnie niepokoi - kontrkandydaci prezydenta nie potrafili zrobić kompilacji jego wpadek,wad i błędnych decyzji. Nikt nie zrobił stosownej broszurki, filmiku na youtube czy innej formy antyreklamy. Jeśli coś się pojawiał to słabe i o ograniczonym zasięgu. Wszyscy powinni się zjednoczyć,żeby tego człowieka usunąć ze swojego miejsca.Brak tu zgody co do wspólnego celu, każdy realizuje swoje partykularne interesy i kreuje na indywidualistę.

ps. Panie Remigiuszu, nie chce żeby mnie Pan źle zrozumiał ale radziłbym trochę ograniczyć ostrość języka pisanego. Nie z racji,że mnie on razi bo zgadzam się z Panem w stu procentach. Chodzi o to,że jest Pan zbyt wartościowym użytkownikiem,żeby prawica.net mogła Pana stracić.pozdrawiam

oto Remigiusz Włast-Matuszak

Sugeruje Pan, że rozjedzie mnie taczka ze żwirem?

Faktycznie, obok mnie trwają trzy duże budowy, w tym niebotyku 44 piętra na rogu JPII i Grzybowskiej, ale sądzę, że choć zleceniodawcy by się znaleźli, to wykonawcy mają ważniejsze sprawy na Dzikich Polach.

Kiedyś, za ostre teksty w "Tygodniku Solidarność" w 1999 roku za bezkarnej recydywy komuny, po wyjściu z Redakcji, niejaki Lech Oldpeter - emerytowany, ale młody SBek z Torunia/Bydgoszczy obił mi mordę, a nawet chciał wykonać "obunożne zdeptanie klatki piersiowej z wysokości", ale skończyło się "normalnie" prokuratura umorzyła sprawę, (a przecież mogła mnie skazać za stawienie oporu funkcjonariuszowi!)

Dzisiaj prawdziwych SBeków już nie ma, najwyżej konstruktywna opozycja z UD/UW/PO - sezon Ogórkowy!

Zasyłam ukłon. Remigiusz Włast-Matuszak

oto baba jag

Przestań Pan

już najeżdżać na tamta Komunę. Tamta to był pan pikuś w porównaniu z tą, którą nam szykują, do spółki z towarzyszami komisarzami ludowymi z Brukseli, dzieci i wnuki żydokomunistów z KPP.

I nadmienię, że siedziałem dwa razy za stawianie oporu władzy milicyjnej i miało to miejsce w wolności i demokracji. Miałem tez okazje być na Jezuickiej,tyle tylko,że nie pamiętam czy rok przed, czy rok po zdarzeniu gloryfikowanym przez debilotopian* i władza ludowa w osobie może nawet milicjantów: Ireneusza Kościuka albo też Arkadiusza Denkiewicza kazała mi spierdalać (to cytat).

Debilotopian* To debil styropianowy.

oto baba jag

Nie sypię

tylko,że ostatnio stwierdziłem iż Kapitał Marksa to dzieło ponadczasowe i w roku 2015 aktualne.

A tak w ramach ciekawostki, niejaka Dania chce wprowadzić "pilotażowy program" dotyczący usunięcia gotówki. W ZSRE jest już realizowany program monitorowania zachowań kierowców. Oczywiście pod płaszczykiem bezpieczeństwa w ruchu drogowym
Orwell jest bliżej niż myślimy.

oto Palimpsest

@ RWM. Dokładnie oświadczył Pan tak:

Tak "jestem psem łańcuchowym PiS" i uważam, że po za PISem nie istnieje poważan partia opozycyjna wobec UD-UW-PO.

O tu http://prawica.net/32148#comment-550497

Dwa błędy w krótkiej wypowiedzi, może był Pan wzburzony. Niemniej niedomagania pamięci nie zwalniają z dobrego wychowania. Nazwał mnie Pan łgarzem, ale "oszczędnie prawdą" gospodarował Pan sam.

Ma Pan rzadką okazję udowodnić, jakimi standardami kieruje się człowiek chcący poprawiać Polskę. I przeprosić. Albo pokazać długość łańcucha.

P.S. Czytać uważnie, nie dyskutować z owocami własnej wyobraźni. Jaki "Mój Komorowski ???"

oto Remigiusz Włast-Matuszak

Nie przykryje pan dziecka Komorowskiego i jego całkowitej

kompromitacji współpracą z WSI NICZYM, ani wycinakami, ani cytatami ani swoją legendarną anonimowością. Polecam podanie mnie do Sądu!!! Nareszcie dowiemy się kim pan jest, a przy okazji pan Zbrozło i kilku innych żałośnie anonimowych napinaczy. Pozdrowienia dla pana "Kaczejkomuny" "Azraela" itd.

RWM

oto Palimpsest

Legenda za życia? Dziękuję za miłe słowa, nie zasłużyłem.

Ja Pana do sądu? A niby za co???

Komorowski, Pan i wasze standardy zachowań
są mi całkowicie obojętne. Potwierdził Pan tylko to, o czym wie ponad 70% Polski nt stosunku pisowców do oponentów, niezależnie od efektów konwersacji

Przeproś i Spieprzaj

EOT.

oto Remigiusz Włast-Matuszak

Kogo mam przepraszać? Anonimowego starego trolla?

wstydzącego się swojego nazwiska? Wolne żarty.

Jak ktoś robi stragan z prawicy.net, pisze teksty w stylu Ireneusza Krzemińskiego, czy Niesioła, to niech się zabawia w swoim kółku.

Nie czytam większości anonimowych autorów, z zasady tez nie komentuję. Przez 10 lat może parę razy, i dziesięć lat temu napisałem do anonima "Wynocha spod mojego bloga!" , dzisiaj mogę to powtórzyć.

Jakiś funkcjonariusz partii Podmiana wsypał się, że robi skany moich tekstów! Inny troll przeczesuje internet by wyłowić z moich starych teksów to co mu psuje, wyrwane z kontekstu, i rozumiane dosłownie.

Prawica.net to chyba jedyny portal gdzie anonimowi napinacze wypisują z różnych powodów swoje złote myśli, nie można ich zablokować, więc jeszcze raz na koniec: "Wynocha spod mojego bloga!"

RWM

oto Palimpsest

@ RWM.

1. Nie przekopywałem netu wyrywając coś z kontekstu. "Psem łańcuchowym" mianował się Pan sam zwracając się BEZPOŚREDNIO DO MNIE. Link powyżej.

2. Kogo przepraszać? Jeżeli nieświadomie puści Pan bąka w tramwaju należy niezwłocznie przeprosić. Tego wymaga kultura. Nie doktoryzować się kim zacz pasażerowie, czy warto tudzież nie ich przepraszać i nie dywagować publicznie nad naturą i autoramentem puszczonego smroda.

3. Nick zamiast nazwiska? Posługuję się nim nie tylko ja. Widząc, jak bezpardonowo szarpie Pan wszystko, co nazywa się Komorowski jestem pewien, że pierwszą rzeczą byłoby wygooglowanie mojego w celu.... szukania haków. Od praprapalimpsestów począwszy na dzieciach skończywszy. Byle spluć i sponiewierać. Bo palimpsestowskie. Obrzydliwe.

Swoje nazwisko szanuję, dlatego udostępniam osobom tego godnym. Nie dwulicowym aparatczykom działającym wg instrukcji "napluj na oponenta a coś zawsze zostanie".

Nazwał mnie Pan łgarzem, w obliczu swej udowodnionej piszczącej nagości dorzucił szpicla węszącego w necie.

Niniejszym (zgodnie z pańską rekomendacją udzieloną w miejsce przeprosin) spieprzam spod pańskiego bloga gdzie pieprz i wanilia.

Żeby się nie pobrudzić.

EOT

oto Remigiusz Włast-Matuszak

Spieprzaj pan i nie wracaj.

j.w.
ps. i napisz tekst: Szeremietiew vs. Komorowski, Sumliński vs. Komorowski, Pro Syfili, "odmęty szaleństwa" Pozdrowienie dla "osób godnych" takich jak Libicki, Niesioł, Kidawa-Błońska, Arabski, Sławek Nowak, Grabarczyk i Tomasz Lis i cała reszta bu ha HA HAAAA

oto Dubitacjusz

Grzegorz Braun mówi, że z religii katolickiej wynika etyka,

która każe nam każdego traktować jak bliźniego, niezależnie od jego poglądów czy wyznania.
Oznacza to, że wina wobec drugiego człowieka nie może być usprawiedliwiona tym, że jest on obcoplemieńcem albo zwolennikiem Platformy Obywatelskiej.

Inny rodzaj etyki wyznają żydzi, którzy rozróżniają swoich i obcych (gojów). Grzegorz Braun mówi o etyce sytuacyjnej, ponieważ jej wskazania zależą od tego, kim jest drugi czlowiek.

oto Janusz Sanocki

No i dobrze!

To plus dla Bronka. Wreszcie ma dziecko - goja z mloda Ukrainką (i to jeszcze "przepiekna")
Brawo Bronek!

oto baba jag

Znaczy , że Bronkowi

staje. Ma facet się z czego cieszyć. A poza tym mógłby pukać zgodnie z duchem czasu Ukraińca. Wynika więc, że Bronek nie jest nowoczesny i postępowy.

oto Remigiusz Włast-Matuszak

Oj prawdziwa, smutna i prawdziwa

i m.in. dlatego książka Sumlińskiego pt. "Niebezpieczne związki Bronisława KOmorowskiego" jest gwałtownie wycofywana z księgarń. BOR dzwoni i straszy.

RWM

oto BTadeusz

Nieślubne dziecko

to bardzo ważna sprawa.
Ważniejsza, niż rosnący deficyt budżetowy i afirmacja BanderUkrainy przez polskie władze.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.