Współcześni męczennicy

Wszyscy piszą, że zachodnia Europa zbiera dziś w postaci zamachów terrorystycznych żniwo za swoją otwartość na imigrantów. To oczywiście prawda. Niektórzy dodają, że zachodnia Europa zbiera dziś w postaci zamachów terrorystycznych żniwo za swój udział w imperialistycznej polityce wobec Bliskiego Wschodu i za swoje poparcie dla USA i dla Izraela. To też oczywiście prawda. Jeszcze inni piszą, że zachodnia Europa zbiera dziś w postaci zamachów terrorystycznych żniwo za przyjęcie kapitalizmu, który wykorzenia społeczeństwa i nakręca migracje ekonomiczne – w tym również import taniej siły roboczej do Europy spoza niej. To również jest prawda.

Nikt chyba jednak nie napisał jeszcze, że zachodnia Europa zbiera dziś w postaci zamachów terrorystycznych żniwo za bierność wobec eksterminacji i prześladowań chrześcijan bliskowschodnich przez islamistów. A to też prawda. Islamiści wypowiedzieli wojnę nie tylko Zachodowi, USA i liberalizmowi. Wypowiedzieli też wojnę chrześcijanom. Dawno już dowiedzieli się o tym chrześcijanie mezopotamscy, syryjscy, egipscy, libijscy, nigeryjscy i środkowoafrykańscy, którzy za wierność Bogu płacą dziś cenę życia. Ruinami z tej wojny są zburzone klasztor św. Eliasza pod Mosulem i kościoły syryjskie zamienione na magazyny broni i punkty werbunkowe. To nie są zachodni libertyni z „Charlie Hebdo”, tylko współcześni męczennicy. To nie są pomniki zachodniej pychy i degeneracji, tylko chrześcijańskie świątynie i zabytki kultury, z której wywodzi się nasza własna.

Wydawało ci się, że Egipt, Międzyrzecze i Nigeria są daleko? Wydawało ci się, że nas to nie dotyczy, bo to przecież kraje muzułmańskie, a do tego problem dotyka monofizytów i prawosławnych? Wydawało ci się, że trzeba na to przymknąć oko, bo takie są koszty wojny „nowego bolszewizmu” z zachodnim lewiatanem? Wydawało ci się, że islamiści może popełniają błędy, ale jednak są fajni, bo wyznają surową moralność, burzą pogańskie bożki i walczą z psami Zachodu?

No to wiedz, że oni przyjdą także po ciebie, niezależnie jak bardzo byś się zarzekał że ich lubisz. Wiedz, że ich deklarowanym celem jest zrobienie z Bazyliką św. Piotra tego samego, co zrobili ze świątynią w Palmyrze i z klasztorem św. Eliasza. Wiedz, że z gorliwymi katolikami w Europie robiliby to samo co z chrześcijanami mezopotamskimi, z polskimi zakonnicami to samo co z nigeryjskimi. Wiedz, że jeśli byli w stanie zaatakować w Belgii, to będą też w stanie w Watykanie. Wiedz, że milczenie i bierność wobec ataków na chrześcijan afrykańskich i bliskowschodnich była zaproszeniem do podobnych ataków w Europie, same ataki zaś zapowiedzią ich przeniesienia do historycznego centrum chrześcijaństwa w Europie.

Skoro więc nikt tego (chyba) jeszcze nie napisał, to napiszę to po raz wtóry ja: zachodnia Europa zbiera dziś w postaci zamachów terrorystycznych żniwo za bierność wobec prześladowań swoich afrykańskich i bliskowschodnich współwyznawców. Bo na tamte ataki należało odpowiedzieć zdecydowanym uderzeniem i zniszczeniem agresora. Należało materialnie i zbrojnie wspomagać milicje chrześcijańskie w Afryce i na Bliskim Wschodzie, zamiast wybrzydzać na anty-Balaka, że niby taka brutalna. Kościół katolicki i papiestwo powinny organizować taką akcję i wzywać do wojny świętej w obronie współwyznawców, zamiast moralnie szantażować przeciwników imigracji. Dziś ataki przeniosły się do Europy i nie sądzę, by terroryści rozróżniali pomiędzy bankami a kościołami.

Poniekąd zbierają za swoje ideologiczne hipsterstwo też żniwo polscy fani Państwa Islamskiego, zwolennicy islamizacji, „ewangelicznego” otwarcia na imigrację i podobnych dewiacji politycznych. Skoro bowiem pole bitwy przeniosło się z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy, to podobnie jak w Afryce i na Bliskim Wschodzie, także i u nas bomby będą wybuchać nie tylko na dworcach metro i w knajpach dla hipsterów, ale również na mszach, pod kościołami i zabytkami kultury chrześcijańskiej.

Bo skierowany przeciwko USA, liberalizmowi i kapitalizmowi Globalny Sojusz Rewolucyjny możliwy jest i ma sens tylko wówczas, gdy jego uczestnicy nawzajem się tolerują i się nie atakują. Islamiści nigdy nie przestrzegali tej zasady, atakując nie tylko to wszystko, co jest wrogie zarówno im, jak i nam, ale również to wszystko, co stanowi również o naszej tożsamości, nie ukrywając nigdy nawet, że jest to dla nich równie ważny lub nawet ważniejszy cel. Dowiedli tego czynem w środkowej i w zachodniej Afryce oraz na Bliskim Wschodzie, teraz zaś dowiodą w Europie. W związku z tym, nie mieszczą się w Globalnym Sojuszu Rewolucyjnym i wspomaganie ich jest zdradą.

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
0
Jeszcze nie oceniano

Tematy: 

Dyskusja

oto Mar.Jan

Co to jest "Globalny Sojusz Rewolucyjny"?

Czy ktos się wspaniale bawi, czy to naprawdę?
rzuciłem okiem na "manifest" tego cudacznego tworu i o mało nie pękłem ze śmiechu. Zebrane do kupy wszystko co do tej pory wymyślili komuniści, maoiści, czy nawet Sławomir Sierakowski.
Coś cudnego, o ile to jest tekst przygotowany z myślą o Prima Aprilis!

p.s.
troche sie tow. Lasecki spóźnił, bo 1 kwietnia już był minął, ale co tam, pośmiac się zawsze można :)

oto Mar.Jan

W obawie, że byc może pan Lasecki pisze na poważnie:

zachodnia Europa zbiera dziś w postaci zamachów terrorystycznych żniwo za przyjęcie kapitalizmu, który wykorzenia społeczeństwa i nakręca migracje ekonomiczne – w tym również import taniej siły roboczej do Europy spoza niej. To również jest prawda.

Informuję pana Laseckiego oraz jego czytelników, że ustrój, jaki od przesżło 3o lat jest budowany w Europie Zachodnie to nie jest czysty kapitalizm i nie wartoo oskarżac kapitalzimu o te myślozbrodnie , które powyżej zacytowałem.
To socjalistyczne rządy realizujące cele finansjery zydowskiej pomagają doprowadzić zachodnie zgnusniałe i bezmyślne społeczeństwa wypasione na bogactwie poprzedniej epoki do stanu bezbronności zarówno finansowej jak przede wszystkim umysłowej.
Ustrój panujący w Zachodniej Europie ma coraz mniej współnego z liberalnym kapitalizmem który w XIX wieku doprowadził cywilizację białego człowieka do szczytowych osiągnięć umysłowych, politycznych i ekonomicznych.
Że tak było można sobie uśiwadomić konstatujac, że prawie wszystkie wielkie teorie naukowe obowiązując do dziś w fizyce powstały na przełomie XIX i XX wieku. Wtedy również USA z kraju biednych kolonistów angielskich stały się mocarstwem światoym. Tak szybki rozwój cywilizacyjny byl efektem wolności ekonomicznej, zapewniającego przeplyw i możliwośc koncentracji kapitału, nie tylko finansowego.
Niech ktos wymieni choć jedno równie wielkie odkrycie naukowe które by powstało w XXi wieku, wieku państw totalitarnych, które regulują wszystko co się da uregulować i produkują masowo fałszywe ("fiducjarne") pieniądze.
p.s.
Zastanawiam się, czy pan Lasecki to jest jakaś reinkarnacja Karola Marxa. Popełnia podobne błędy i pisze mniej więcej to samo.

oto Skanderbeg

Zgadzam się z panem w zasadzie

A w szczegółach? Uważam, że należy ze słownika wszelakich wolnościowców, wywalić słowo kapitalizm. Lepiej używać "wolnego rynku". Obecni kapitaliści to socjaliści i robią najlepsze interesy z państwami. Starają się ograniczać wolny rynek

oto Mar.Jan

Ale niestety, wolny rynek nie istnieje bez kapitału!

Nie ma kapitału - nie ma rynku ani rozwoju gospodarczego. NAsze państwo właśnie konfiskuje prawie cały wolny kapitał, uniemożliwiając oszczędzanie i rozwój gospodarczy. Skutek jest taki, że jest zastój i bezrobocie. Zyjemy za pożyczane i drukowane pieniądze. Rośnie wskutek tego zadłużenie, co za kilka lat doprowadzi nasze państwo do ruiny.
To jest polityka gospodarczych analfabetów!

oto Skanderbeg

Socjalizm też potrzebuje kapitału

Obecnie, trudno nazwać Polaków kapitalistami, bo kapitału nie posiadają. I kapitalizm kojarzy się z wielkim bogaczem, który przez prywatne układy załatwia sobie różne rzeczy. Obecnym kapitalistom, zależy na utrzymaniu systemu koncesyjno-rozdzielczego. Obecny kapitalizm nie jest wolnym rynkiem,,

oto chłop jag

Eurokołchozem rządzą te same ciemne

moce - które powodują mordowanie czy prześladowanie chrześcijan wszędzie na świecie - tołażysze.
Wniosek?
Mordowanie Jezusa Chrystusa i wszystkiego tego co się z Nim kojarzy - ciągle trwa - tołażysze - a dobrzy ludzie jakby biernie czekali w kolejce na zamordowanie - miast prosić Boga o jedność, siłę i rozum do walki z diabliskiem.

oto ratiofides

chrześcijańskie świątynie i

chrześcijańskie świątynie i zabytki kultury

Wspomnieć by też wypadało o Kosowie - długa lista cerkwi i monasterów (nawet XIV-wiecznych) zniszczonych w środku Europy, zaledwie kilkanaście lat temu... bez jakiejkolwiek istotnej reakcji "społeczności międzynarodowej".

oto Eowina

Europa ponosi konsekwencje polityki, która reklamuje

się jako "państwa dobrobytu", jako państwa o "sprawiedliwości społecznej", oraz państwa gdzie jest "równość względem prawa", a tym samym nie ma ani czarnych, ani białych, "bezpłatny" dostęp do wszelkich niezbędnych dóbr, tj. szkół, szpitali, gdzie gwarantowany jest dach nad głową, wszyscy są mili dla przyjezdnych i wszyscy, którzy się dobrze zaprą, mogą zostać milionerami.

oto JJerzy

Dodałbym jeszcze ...

... dla potrzeb wewnętrznych, że ze ... sloganu wskazanego przez Panią

[...] wszyscy, którzy się dobrze zaprą, mogą zostać milionerami [...]

szczęśliwym Europejczykom, zwłaszcza z Europy Wschodniej, dla większości pozostaje jedynie etap ... zaparcia. Zapewne stąd bierze się tyle reklam środków ... leczących tę dolegliwość.

oto Marek Bekier

Wyjaśnił Pan ślicznie ale

Wyjaśnił Pan ślicznie ale połowicznie. Niektórzy w trakcie zaparcia popuszczają co i tak nie przepuszcza ich do następnego etapu ale skłania do korzystania z odmiennych reklam. Efekt jest dobry bo dzięki temu reklamy są w miarę równomiernie rozłożone na różne środki lecznicze.

oto Eowina

:) Nie wiem z jakiego powodu, ale Panowie chcecie ukryć

najprawdziwszą prawdę przed światem PN. W Europie Zachodniej, a szczególnie w Londynie jest dużo nie tylko milionerów, ale są też miliarderzy z Europy Wsch. np. Chodorkowski, Berezowski, Abramowicz,... jest ich naprawdę dużo.
A w ogóle to: Jeden na 65 dorosłych Brytyjczyków jest milionerem!

Zwracam przy tym uwagę na fakt, że milionerzy pojawili się dzięki demokracji. Za komuny była bieda z nędzą, ale tylko jak państwa zaczęły się demokratyzować, to zaraz pojawili się milionerzy, dzięki zachodniej demokracji, oczywiście. ,

oto Staruszek_Świat

SzP. Eowina

##.

np. Chodorkowski, Berezowski, Abramowicz,...

Tak jest w Całej Eur.Wsch. Tylko czy ma Pani/Pan odwagę zapytać jakiej proweniencji są Ci "milionerzy" ? i miliarderzy.
Przecież pisze wyraźnie - „poznacie ich po ich owocach” (Mt 7,15-20).
Te dzieci Szatana dalej rozlewają na Cały Świat swój Czerwony Trąd którego są autorami i wykonawcami. Nie sięgając zbyt daleko w historię: Rewolucje - antyfrancuska, antyrosyjska, I i II WŚ, pozostałe wojenne zawieruchy jakie przetoczyły się przez Świat do dziś - skończywszy na Syrii czy Ukrainie - CZYIM SĄ DZIEŁEM ????.
Kto wyłożył pieniądze na wywołanie hekatomby 1917 r w Rosji ???.
Kto zafinansował Hitlera ???.
KTO się wzbogacił na doprowadzeniu Świata na skraj przepaści atomowej ???.
Jakiej proweniencji są osoby / firmy odpowiedzialne za propagowanie idei które doprowadzają ludzkość do kompletnego upadku wszystkich norm moralnych ???.
Zastanawiam się czasem: czy jest jeszcze jakiś naród który wyrządził ludzkości przez całe jej istnienie więcej zła w skali globalnej?.
Ileż bólu zawartego jest w słowach - " Ludu, Mój Ludu cóżem Ci uczynił .... ."
Pozdrawiam Wszystkich.
M.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.