Taki sobie żarcik (z sieci)

Brytyjczyk trafił do celi z dwoma muzułmanami. Chciał zagaić rozmowę i pyta:
- Za co siedzicie?
Jeden z muzułmanów mówi:
- Zabiłem brytyjskiego żołnierza i dostałem 2 lata.
Brytyjczyk zaniepokojony pyta o to samo drugiego.
- Ja zabiłem całą brytyjska rodzinę i dostałem 6 lat.
Brytyjczyk w szoku.
Muzułmanie z ciekawości pytają go:
- A ty za co siedzisz?
- Dostałem 15 lat za wykrzykiwanie rasistowskich haseł pod meczetem.
- Jak to, 15 lat?
- Tak... Miało być dożywocie, ale sędzia wziął pod uwagę że to nie ja krzyczałem.

Komentarz mój: rodzi się pytanie - jakiej narodowości był sędzia?

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
0
Jeszcze nie oceniano

Dyskusja

oto chłop jag

To i ja dorzucę się ze swoim pytaniem - mianowicie

co pierwsze uradzili pupile szatana:
1. Spęd w Paryżu swoich przedstawicieli V kolumn rządzących w krajach - gdzie dominuje liczebnie jeszcze biały człowiek w celu obrony nie tyle tzw. wolności słowa - co nieskrępowanego niszczenia wszelkiego dorobku ludzkości.
2. Najpierw uradzono jatkę w rzeczonej redakcji.
Wniosek?
Moim zdaniem najpierw uradzono to pierwsze.

oto Jerzy Mariusz

Piotrowska w Paryżu

Piotrowska w Paryżu

Anna Kozicka–Kołaczkowska 10-01-2015, ostatnia aktualizacja 10-01-2015 17:58

Sam jej widok rozrusza atmosferę międzynarodowego sabatu bezpieczniaków.

„Wydarzenia, które mają miejsce we Francji w żaden sposób nie zagrażają Polakom" – uspokoiła naród Kopacz Ewa. To oczywiste. W razie czego, szafa po Donaldzie ma dopiero osiem lat. Jeszcze prawie nówka.
Poza tym, do stolicy Francji udaje się Piotrowska, a przy takim musicalu wysiada „Amerykanin w Paryżu". Kto, jak nie Piotrowska, „da radę"? Sam jej widok, z naszą, reprezentacyjną frontmenką w tle, bez pudła rozrusza przyciężkawą atmosferę międzynarodowego sabatu bezpieczniaków. Jeśli do tego Piotrowska zabierze ze sobą głowę i zagada po francusku, to tym lepiej. Nie ma grzyba, by wiadomość o tym, że wykluł się nam właśnie „Narodowy Plan Antyterrorystyczny na lata 2015 -2020" nie poraziła sztywniackiego towarzystwa. Wprawdzie, plan ten zrodził się dopiero w grudniu, lecz niewątpliwie 2014 roku. Śmiało można twierdzić, że już prawie rok temu. Lepiej chyba zawczasu sprawdzić, jak mówi się „łońskiego roku" po francusku.
Z kolei, bycie ofiarą Piotrowskiej jeszcze przez całe, przyszłe pięć lat szczególnie zabawne nie jest. Coraz bliżej nas, z prawa i z lewa, leje się prawdziwa krew. Korytarzem do Królewca wciąż swobodnie, tam i z powrotem, ciągną karawany złowróżbnej przyjaźni, a Piotrowska nic. Hekatomba terroryzmu francuskiego chowu przedziwnie skorelowana jest w czasie z nową odsłoną ofensywy na Ukrainę, lecz Piotrowskiej to nie rusza.
Piotrowska panicznie ponoć się boi, że ci, którzy dotąd nie mieli szampańskich widoków na ukraińską karierę upierając się przy Karcie Polaka, będą szachrować. Że kombinują, jakby tu najliczniej zwalić się jej na głowę, która wszak bywa czymś bezcennym. Czyżby zatem szkoła jaruzelszczyzny w Patriotycznym Ruchu Ocalenia Narodowego nie obrodziła refleksją, w jak oczywisty sposób bogata jest nasza ojczyzna w tysiące miejsc zakwaterowania w wojennej potrzebie? Czy dla prawdziwej, szczerozłotej jaruzelszczyzny liczyły się koszty, gdy trzeba było zapuszkować tabuny pensjonariuszy z najmniejszych miasteczek w kraju i dodać im drugie tyle zbrojnej warty? Nie tego spodziewałam się po etosie patriotycznej weteranki ruchu ocalenia naszego narodu, tym bardziej, że dopieszczania u celu ewakuacji przez chwatów z karabinami nasi rodacy ze Wschodu nie potrzebują.
Szczyptę optymizmu wlewa w serce fakt, że naród w chwili obecnej nieźle zna się już na języku bezwstydnych, pustych obietnic, na mowie cynicznej obłudy. Nie minęła bodaj godzina od męczącego spektaklu „studniówki", gdy górnicy postawili bez niedomówień sprawę, że słowa „plan naprawczy" oznaczają rozwałkę i zostali pod ziemią. Błyskawicznie wystawili świadectwo kompletnego braku zaufania do języka władzy. To efekt lat praktyki. W Grodzisku Mazowieckim już jakiś czas temu anonimowy graficiarz nabazgrał przy drodze przelotowej hasło:„KŁAMCZUSZEK!". Jedno słowo. Mądremu dość.
A po stu dniach burzliwego mieszania w szklance wody okazało się, że akurat w noc poprzedzającą studniówkę „Pan minister otrzymał zadanie i w pełni go ( tzn. „je" ) wypełnił." Jakby tego było mało, w szczęsny dzień studniówki powołano rankiem także Fundusz Rolniczy. Chytrze ustanowiony dla tych rolników, którzy będą prowadzić księgowość. Rolnicy niechybnie dotąd skaczą z radości. Górnikom zapowiedziano, że „Program przyjęty dziś przez Radę Ministrów ma ze Śląska stworzyć mocne centrum przemysłu". Niefortunnie, górnicy bez entuzjazmu odnieśli się do tego pachnącego świeżością, strategicznego programu na miarę polskiej Thatcher, którym ma się zająć- jako się rzekło – „minister eeeee...( tu nastąpił rzut oka na ściągę, ale kto by te wszystkie szczególiki spamiętał ) Kowalczyk!"
Wyobraźnia zawiodła górników nawet w kwestii wizji centrum naukowego zaplanowanego dla nich na okoliczność, gdy efekty „planu naprawczego" dobiją ich i ich rodziny. Wizji zarysowanej także w owocne przedpołudnie studniówki. „Na rządzie" – jak się wyraziła główna logistyczka kraju. Nie bez kozery godzina efektownej rekapitulacji studniowych sukcesów przesuwała się owego dnia raz za razem do popołudnia. W rezultacie na szalę rzucono nie tylko „kąkrety", ale „bardzo kąkretne kąkrety" – jak zapewniła nieszczęsnych poddanych frontmenka typową dla siebie frazą.
Lud okazał się jednak aspołeczny i mało patriotyczny. Zadekuje się taki w kopalni i nie robi na nim wrażenia argument, ile Kraśko, jako autorytatywny przedstawiciel Polaków oraz najmilszych władców, musi do niego dopłacać. Ma przy tym w nosie fakt, że jest to niewątpliwie modelowa sytuacja mitycznego podziału tubylców na Polaków – ludzi rozumiejących ciężkie poświęcenie władzy dla ich dobra - oraz podkastę zakompleksionych samolubów, którzy wzdragają się przed szansą zatrudnienia w instytucji naukowej, jaką władza im przyrzeka. W najbliższej, ma się rozumieć, przyszłości. Lud bywa nieludzko nieczuły na perswazję Kraśki. Nawet wówczas, gdy dobrotliwa władza tuż po Święcie Trzech Króli, zamiast przedłużyć sobie jeszcze cokolwiek długi łykend, wpada nie tylko na „pomys" – jako rzecze swoim własnym głosem - uczynienia ze Śląska istnej Doliny Krzemowej, ale także na ekstra program „Premia za jakoś w nauce"- jak twierdzi głośno i wyraźnie. Mimo, że przecież zawsze jakoś to będzie.
Popatrzmy zatem my na sprawy pozytywnie. Czymże byłby triumf ostatnich stu dni naszych sukcesów, gdyby podczas ich chwalebnego resume nie padł w końcu nasz ulubiony motyw? Czipsy! Będą ci one nareszcie wycofane ze szkolnych sklepików. Ale dopiero we wrześniu. Czuję, że kroi się z nich evergreen tegorocznej kampanii wyborczej. Chyba, że do tego czasu, będziemy mieli już inne problemy. Lecz nie załamujmy się. Zawsze istnieje szansa, że, wzorem Donka, porwą nam naszą Piotrowską do Paryża na bossa od terroryzmu, albo od lotnictwa. Może przy okazji skuszą się i na jej reprezentacyjną psiapsiółke. Ostatecznie, ta, jak nikt, zna się na czipsach.

rp.pl

oto Bronowic

Komentarz mój: rodzi się

Komentarz mój: rodzi się pytanie - jakiej narodowości był sędzia?

Z międzynarodówki.
Trzeba skończyć z "white guilt" już czas najwyższy.

oto Mat-Metyka

Co za insynuacje, panie K!

Kary, proponowane dla autora komentarza: (1) Neurologiczne ‘wymazanie’ z pamięci wspomnień z PRL; (2) Seans spirytualny z Ayn Rand; (3) Służbowe przeniesienie do ‘najwyższych sfer’, na dwa lata.

oto norwid

słaby dowcip..

życie pisze duużo lepsze:

po rozstrzelaniu w imię Allaha lewackich redaktorów w redakcji Charbo-Buba Francja znalazła muzułmańskiego bohatera który uratował ludzi w chłodni Hallah. Oczywiście nie obciął im głów żeby było co pisać w lewo-mediach.

Muzułmanin uratował ludzi przed zamachowcem. Ukrył ich w chłodni

ps.
Buba to taka postać filmowa z Foresta Gumpa która miała lekko zdeformowaną dolną wargę i wszystko chciała robić z krewetek ;DD
Postać czarnoskóra.

oto norwid

inne słabe żarciki z sieci:

W 2014 roku w Wielkiej Brytanii niezwykle nośne stały się kwestie islamskiego ekstremizmu i bezpieczeństwa, rozprzestrzeniania się prawa szariatu, wykorzystywania seksualnego dzieci przez gangi muzułmańskie i integracji muzułmanów. Liczne doniesienia medialne potwierdzają szybko postępującą islamizację kraju. W styczniu analiza danych ze spisu ludności wykazała, że prawie 10 proc. niemowląt i małych dzieci w Anglii oraz Walii to muzułmanie. Odsetek muzułmanów wśród dzieci poniżej pięciu lat jest prawie dwa razy wyższy niż w całej populacji.

23 stycznia szef jednostki antyterrorystycznej Scotland Yardu, komandor Richard Walton, ujawnił, że w samym tylko styczniu aresztowano 14. brytyjskich nieletnich zaangażowanych w konflikt w Syrii. Komandor stwierdził, że to „niemal pewne”, iż niektórzy brytyjscy dżihadyści powracający z Syrii będą próbowali zorganizować ataki terrorystyczne w Wielkiej Brytanii.

6 stycznia brytyjski islamista Abu Waleed przedstawił swoją wizję państwa islamskiego i wezwał do upokarzania chrześcijan, którzy nie chcą przejść na islam. Również w styczniu National Crime Agency zwróciła uwagę na wzrost liczby brytyjskich dzieci wykorzystywanych przez muzułmańskie gangi.

14 lutego sąd zakazał trzem muzułmańskim strażnikom, który terroryzowali niewinnych członków społeczeństwa jako samozwańczy „patrol muzułmański”, promowania prawa szariatu w Wielkiej Brytanii. 16 lutego „The Sunday Times” poinformował, że około 250 brytyjskich dżihadystów, którzy walczyli w Syrii, wróciło do Wielkiej Brytanii. Służby ich ściśle monitorują, by udaremnić ataki terrorystyczne.

W marcu władze brytyjskie wszczęły śledztwo w sprawie islamizacji szkół publicznych w Anglii i Walii. Muzułmanie, wchodząc w dzielnicach zdominowanych przez imigrantów do rad rodzicielskich, pozbywali się ze szkół publicznych dyrektorów i nauczycieli niebędących wyznawcami islamu. Zastępowali ich muzułmanami realizującymi ideał islamskiej edukacji w Wielkiej Brytanii.

Również w marcu opublikowano raport, którego autorzy wyraźnie zauważyli, że angielscy i walijscy urzędnicy ­ obawiając się oskarżeń o islamofobię ­ ułatwiali muzułmańskim gangom nawiązanie kontaktów z dziećmi z domów dziecka. Dzieci były później wykorzystywane seksualnie. Oficjalne dane wykazały także, że rekordowo wzrosła w 2014 r. liczba muzułmanów odsiadujących wyroki w więzieniach brytyjskich. W całej Anglii i Walii liczba więźniów wyznających islam wzrosła z 8 proc. w 2004 r. do 14 proc. obecnie. W Londynie muzułmańscy więźniowie stanowią 27 proc. wszystkich pozbawionych wolności.

13 marca Law Society, główne stowarzyszenie regulujące zawody prawnicze w Anglii i Walii, wydało przełomową decyzję wskazując, w jaki sposób przygotowywać dokumenty dot. obrotu nieruchomościami, by procedury były zgodne z wymaganiami szariatu. To pierwsza tego typu decyzja w historii prawa brytyjskiego. 27 marca serwis ITV News poinformował, że problem tzw. morderstw honorowych i wymuszonych małżeństw w Anglii jest „znacznie poważniejszy niż ludzie sądzą”. Dalej pozostaje też nierozwiązany.

W kwietniu rząd brytyjski rozpoczął publiczne konsultacje na temat wprowadzenia zgodnych z szariatem kredytów studenckich, tj. pozbawionych odsetek. Banki i firmy ubezpieczeniowe przygotowują oferty ubezpieczeń oraz kart kredytowych, kredytów hipotecznych i funduszy emerytalnych… zgodnych z islamem. Lloyds Bank został oskarżony o dyskryminację religijną osób niebędących wyznawcami islamu. Bank wprowadził opłaty za kredyt odnawialny, z których zwolniono mahometan. Coraz więcej sieci restauracji wprowadza także żywność halal. Subway usunął szynkę i boczek z kanapek sprzedawanych 200 placówkach.

24 kwietnia grupa brytyjskich prawników powołała nową organizację o nazwie „Szariat Watch UK”. Jaki jest jej cel? Prawnicy chcą… wspierać rozwój islamskiego prawa w brytyjskim społeczeństwie.

W maju burmistrz Lutfur Rahman, ponownie wybrany w londyńskim Tower Hamlets, odpowiadając na zarzuty o fałszerstwo wyborcze i zastraszanie wyborców groził… wybuchem zamieszek. Rahmana popierali muzułmanie. W dniu 19 maja imam Abu Hamza został uznany za winnego planowania zamachu terrorystycznego w USA, wzięcie zakładników w Jemenie i przerzucenie jednego spośród swoich zwolenników do obozu szkoleniowego Al-Kaidy. Z Wielkiej Brytanii pochodzi duża liczba ochotników, którzy przyłączyli się do tej organizacji terrorystycznej. Z kolei 16 maja gazeta „The Daily Telegraph” poinformowała, że Aminu Sadiq Ogwuche, urodzony w Wielkiej Brytanii „przywódca” Boko Haram jest odpowiedzialny za porwanie setek uczennic w Nigerii. Dżihadysta wykształcił się na walijskim uniwersytecie. 7 maja brytyjska sieć Pizza Express potwierdziła, że w 434 restauracjach w Wielkiej Brytanii wykorzystywać będzie mięso halal. 15 maja okazało się także, że co najmniej kilkanaście najlepszych uniwersytetów, w tym Uniwersytetu w Oksfordzie, serwuje na swoich stołówkach nieświadomym studentom mięso pochodzące z rytualnego uboju. 30 maja somalijski lekarz praktykujący w Birmingham został pozbawiony prawa do wykonywania zawodu. Przeprowadzał „zabiegi” obrzezania kobiet.

W dniu 17 czerwca brytyjski premier David Cameron ostrzegł, że obywatele brytyjscy i inni Europejczycy walczący u boku islamskich radykałów w Iraku i Syrii stanowią największe zagrożenie dla bezpieczeństwa kraju. W tym samym miesiącu dżihadyści urodzeni na Wyspach wystosowali groźby pod adresem premiera i minister spraw wewnętrznych. Zapowiedzieli dekapitację czołowych brytyjskich polityków. 16 czerwca weszła w życie ustaw, zakazująca wymuszania małżeństw. Badania zlecone przez rząd szacują, że w Wielkiej Brytanii co roku ponad 8 tys. kobiet jest zmuszanych do zawarcia małżeństwa z muzułmanami. Według wielu organizacji charytatywnych liczba ta jest znacznie wyższa. W dniu 24 czerwca minister nauki David Willetts ogłosił, że zgodne z prawem szariatu kredyty studenckie będą oferowane w Wielkiej Brytanii już od 2016 roku. - Byłoby tragedią, gdyby uczniowie muzułmańscy nie podjęli dalszej nauki na uczelniach z powodu obaw o tzw. stopy procentowe – przekonywał. 25 czerwca Wielka Brytania stała się pierwszym zachodnim państwem, które wyemitowało islamskie obligacje na łączną sumę 2,3 mld funtów.

18 lipca wyciekł raport rządowy, z którego wynika, że grupa islamskich fundamentalistów, głównie mężczyzn pochodzenia pakistańskiego, przeniknęła do zarządów co najmniej dziesięciu szkół w Birmingham. W sierpniu dane opublikowane przez Urząd Statystyczny wykazały, że 2013 r. „Muhammad” było najczęściej nadawanym imieniem. 21 sierpnia okazało się, że w szeregach Islamskiego Państwa walczy więcej brytyjskich muzułmanów, niż służy w brytyjskiej armii. 26 sierpnia Alexis Jay, który prowadził niezależne śledztwo w sprawie wykorzystywania seksualnego dzieci w Rotherham, opublikował raport, z którego wynika, że muzułmańskie gangi Pakistańczyków terroryzowały i wykorzystały co najmniej 1 400 dziewczynek w wieku od 11 do 16 lat. 31 sierpnia „The Independent” poinformował, że komisja Izby Gmin rozpocznie dochodzenie, by wyjaśnić, czy rząd Tony'ego Blaira wiedział już w 2001 r. o skandalu z wykorzystywaniem dzieci z Rotherham, ale nic nie zrobił w powodu realizowanej polityki integracji muzułmanów z resztą społeczeństwa.

12 września zastępca burmistrza Londynu Stephen Greenhalgh ostrzegł, że dzieci w Londynie w wieku poniżej dziesięciu lat są „szkolone na małych dżihadystów”. Równocześnie okazało się, że islamscy radykałowie rekrutują Brytyjczyków w meczetach i islamskich centrach modlitewnych. 3 września ośmiu muzułmanów zostało oskarżonych o seksualne wykorzystywanie dziewcząt w wieku poniżej 16 lat. 9 września pięciu kolejnych muzułmańskich mężczyzn zostało oskarżonych w Sheffield o handel 13-letnią, wykorzystywaną seksualnie dziewczynką.

W październiku 75-letni emeryt został aresztowany za „rasizm”. Mężczyzna, gdy został poproszony o zdjęciu butów na lotnisku Stansted, powiedział: „Nie jestem muzułmaninem”. W tym samym miesiącu władze Rochdale pozbawiły licencji firmy taksówkarskie prowadzone przez Pakistańczyków, uwikłanych w liczne przestępstwa seksualne. 16 października ukazał się kolejny raport rządowy, z którego wynika, że w ciągu zaledwie sześciu miesięcy prawie 2 tys. kobiet i dziewcząt w Anglii trafiło do szpitala w następstwie komplikacji po okaleczeniu narządów płciowych. 30 października nowe badania wykazały, że wykorzystywanie seksualne dzieci stało się „normą społeczną” w wielu dzielnicach Manchesteru. Szacuje się, że prawie 650 zaginionych dzieci w 2014 r. padło ofiarami gangów muzułmańskich. Mimo prawie 13 tys. doniesień o molestowaniu seksualnym w ciągu ostatnich sześciu lat, tylko około 1 tys. osób zostało skazanych.

W listopadzie brytyjska policja wykryła spisek muzułmanów, planujących morderstwo królowej Elżbiety. 10 listopada BBC poinformowała, że policja w Rotherham nie tylko ignorowała doniesienia o popełnieniu przestępstwa, ale aktywnie utrudniała dochodzenie w sprawie gangu muzułmanów-pedofilów. 16 listopada wyżsi urzędnicy ze Scotland Yardu poradzili brytyjskim policjantom, by ci w drodze do i z pracy nie nosili mundurów. W ten sposób unikną ataków ze strony wyznawców islamu.

W grudniu prezenter radiowy w BBC Radio 4 Roger Bolton ostrzegał, że brytyjscy nauczyciele boją się uczyć o chrześcijaństwie ze strachu przed muzułmanami. Jedna czwarta brytyjskich dzieci nigdy nie słyszała o Arce Noego i Bożym Narodzeniu. 11 grudnia w Izbie Lordów odbyła się debata na temat wpływów islamu w Wielkiej Brytanii. Wiceminister sprawiedliwości cytował badania, które „wykazały, że około 60 tys. dziewcząt jest zagrożonych okaleczeniem”. Baronessa Cox pytała, dlaczego „poligamia jest w Wielkiej Brytanii dozwolona, choć bigamia jest nielegalna”.

Read more: http://www.pch24.pl/wielka-brytania-coraz-blizej-k...

oto norwid

taki sobie nie żarcik

Sąd uznał, że cztery kobiety z Somalii, które pobiły 22-letnią Rhea Page, nie zasługują na karę więzienia. Jako muzułmanki nie przywykły do bycia pod wpływem alkoholu – uzasadniał sędzia. Pobicie zarejestrowała uliczna kamera, imigrantkom groziło do pięciu lat więzienia. Muzułmanki usłyszały wyrok 150 godzin prac społecznych.

Read more: http://www.pch24.pl/muzulmanki-pobily-mloda-brytyj...

oto Bronowic

Taki sobie news z sieci

Welcome to England. A country where you get sent to prison for emailing a picture of a pig to a mosque!

The same country where Muslim grooming gangs are getting off scot free for raping children. The same country where Muslim men are let off without a prison sentance for sexually assaulting an 11 year old girl in the street (Bournemouth sep 2013). The same country where there are so many thousands of young girls being mutilated (FGM) that our NHS has set up 18 specialist after care units across the country! 20 odd years after FGM was made illegal there still hasn't been ONE prosecution despite thousands upon thousands of young girls being mutilated and abused.

Who the hell cares if an email with a picture of a farm yard animal was sent to someone??? Why are we prosecuting people based on the values of other cultures and countries. Our courts are supposed to prosecute people for crimes based on British values!!!

EDL

http://www.cambridge-news.co.uk/Ex-UKIP-man-marine-Ian-Couch-pig-8217-s-head/story-25838570-detail/story.html

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.