To musi być fejk

Znalazłem takie zdjęcie. To musi być fejk.

papież

Jacenty

czasami coś wrzucę, jak uznam, że warto.

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
0
Jeszcze nie oceniano

Tematy: 

Dyskusja

oto Jacenty

Nie przekonuje mnie to

Papież juz przystał na religię globalnego ocieplenia, teraz całuje ręce Żydom ocalałym z Holocaustu, czyli uznaje drugą świecką i wrogą nam tradycję.

Tak jak Tusk całował dłonie Merkel, robił idiotycznie, tak i gesty Papieża muszą brać pod uwagę rzeczywistość - wrażliwość swoich wiernych i fakt, że Żydzi bardzo ostro po nas jeżdż. Nie widziałem poza tym jakiegokolwiek żydowskiego rabina czczącego dziesiątki miliony chrześcijan, którzy zginęli w II wojnie. A było ich znacznie więcej niż Żydów.

Poza tym:

nie ulega dziś wątpliwości, iż oficjalne nauczanie Kościoła katolickiego zarówno odrzuca wszelki antysemityzm, jak i zachęca do braterskiego dialogu z Żydami.

Żydzi nie odrzucili swojego podejścia do wiary chrześcijańskiej, podobne mają stanowisko jak muzułmanie. Braterski dialog nie oznacza całowania po rękach.

otwartość

równa się poddanie się. oznacza rezygnację z tożsamości.

oto Robercik

Na swoją niewiedzę zawsze

Na swoją niewiedzę zawsze może Pan poradzić. Wystarczy rozejrzeć się troszkę:

http://www.bibula.com/?p=1277
https://marucha.wordpress.com/2016/03/26/miedzynar...

Żydzi są bardzo wpływowi a chrześcijaństwo postrzegają z wielką niechęcią. To nie przypadek, że na Zachodzie

1. kwitnie bezrefleksyjne poparcie dla polityki Izraela
2. holokaust został podniesiony do rangi religii
3. z przestrzeni publicznej ruguje się chrześcijaństwo, ale....te niby świeckie władze zapalają menory w urzędach publicznych. Władze i korporacje. Ot, smaczek z ostatniego Bożego Narodzenia w moim Skype. Wśród emotikon pojawiło się "wesołej Chanuki" i był to JEDYNY akcent religijny. Reszta to bałwanki i renifery.

W kontaktach chrześcijańsko-żydowksich wyraźnie brakuje symetrii. W kościele katolickim urządzane są dni judaizmu, ale rabini nie urządzają dni katolicyzmu u siebie. Katolicy zamieniają się powoli w coś czym są protestanci. Otóż protestanci uznali, że poparcie dla Izraela jest elementem ich religii. Ma to wyjątkowy ponury wydźwięk w kontekście żydowskich zbrodni w Palestynie.

oto Robercik

podoba się?

“Dusze nie-Żydów (gentiles) są kompletnie innego i niższego rzędu. Są one całkowicie diabelskie i nie mają jakichkolwiek wartości i możliwości odkupieńczych. [..] Jeśli pojedyncza komórka pochodząca z ciała Żyda posiada w sobie boskość, jest częścią Boga, to każdy łańcuch DNA [z komórki ciała Żyda] jest częścią Boga. Wobec tego, w żydowskim DNA jest coś specjalnego.[…]

Jeśli Żyd potrzebuje wątroby, czy można wziąć ją od przechodzącego obok nie-Żyda, aby ocalić Żyda? Tora prawdopodobnie by na to pozwoliła [bowiem] życie Żyda ma nieskończoną wartość. Jest coś nieskończenie bardziej świętego i unikalnego w życiu Żyda niż w życiu nie-Żyda”.

http://www.bibula.com/?p=64819

Nie jest to wypowiedź jakiegoś anonima, ale przedstawiciela wpływowej sekty operującej w globalnej polityce (w pałacach prezydenckich). Miejmy nadzieję, że starcy, których papież całuje po rękach nie potrzebują wątroby. A tak apropos. Pan Badura słyszał, że w proceder handlu narządami są zaangażowani rabini?

oto Godzilla

Brudna ręka burżuja

Papież juz przystał na religię globalnego ocieplenia, teraz całuje ręce Żydom ocalałym z Holocaustu, czyli uznaje drugą świecką i wrogą nam tradycję.

Burzy się Pan na to , że jakiś dziadek całuje rękę innemu dziadkowi a nie protestuje
pan jak wielu pachołków całuje ręce BURŻUJOM !

oto Robercik

@Jacenty

Papież juz przystał na religię globalnego ocieplenia, teraz całuje ręce Żydom ocalałym z Holocaustu

a teraz obmył nogi muzułmańskim imigrantom, a wcześniej zalecał przyjmować ich do Europy. Propaganda na czasie. Tymczasem w Izraelu za pomoc nielegalnym imigrantom grozi 15 lat więzienia, a tubylczych Palestyńczyków można zabijać w zasadzie bezkarnie (są nieprzyjemności, ale nie jest to traktowane jak zbrodnia).

Ciekawe jest też, że papież konsekwentnie tkwi w mowie trawie i unika takich tematów jak TTIP, kreacja pieniądza, oligarchia, wojny. np. o antychrześcijańskiej wojnie w Iraku i Syrii nie powiedział nic. Nie jest tajemnicą, że na skutek zachodniej polityki liczba chrześcijan na Bliskim Wschodzie spadła. Czemu Watykan nie wykrzyczał prawdy o wojnie w Syrii?

Na tej samej zasadzie jak popiera walkę z CO2. Watykan jest na służbie globalistów. Nie przez przypadek polski kler popierał wejście do Unii Europejskiej, choć władze oraz ideologia UE to dla katolicyzmu śmiertelny wróg. Oto potęga agentury.

oto Palimpsest

No czemu?

Czemu Watykan nie wykrzyczał prawdy o wojnie w Syrii?

Syria to miejsce tarć stref wpływu. Mówiąc tzw. prawdę można komuś nadepnąć na odcisk. Nadepnięty może wykrzyczeć swoją prawdę nt grzeszków Watykanu. Takie czasy, równowaga polega na szachowaniu przeciwnika niewygodnymi hakami. Na odrobienie tej lekcji Kościół miał setki lat więc siedzi cicho.
Normalnie przemilczanie jednego a uwypuklanie drugiego nazywa się relatywizmem, w świecie równoległym "mądrością ojców Kościoła".

oto Palimpsest

Jezus mył innym nogi. Papież Franciszek całuje rękę

drugiego człowieka- dziecko boże. Takie jak, chory na epilepsję, Żyd na zdjęciu czy autor wpisu. Tym samym mówiąc maluczkim stawiającym nad ten prosty fakt własną religię, rasę, narodowość, przekonania, subiektywne poglądy czy osobiste mniemania

całujcie mnie w d...

A raczej nas. Ponoć jest przedstawicielem Boga na Ziemi. Tak przynajmniej twierdzą chrześcijanie.

oto Czesław

A w Polsce

Papież Franciszek całuje w rękę ocalałego z Holokaustu Żyda a jak Papież Franciszek będzie w Polsce to ucałuje w rękę Polaka ocalałego z Rzezi Wołyńskiej czy uratowanego z Niemieckiego Nazistowskiego Obozu Koncentracyjnego?. Powinien być konsekwentny w swoim postępowaniu.

oto Palimpsest

Jeżeli takiego Polaka do Franciszka dopuszczą

anonsując kto i zacz Franciszek nie dość że pocałuje, to jeszcze padnie na kolana. Jeżeli będzie mu dane zaznajomić się wcześniej z rzezią na Wołyniu zapłacze.

Wszystko w rękach organizatorów. Na pewno nie są nimi "lewacy". Ot prosty test na polską prawicowość, tzw. "umiłowanie prawdy" i mówienie tak tak nie nie.
Zobaczymy, czy chociaż podejmą próbę wykorzystania tak spektakularnego wydarzenia do uhonorowania ofiar.

Z drugiej strony to Światowe Dni Młodzieży a nie dni ofiar ludobójstwa czy regionalnych konfliktów etnicznych. Niemniej sprawny polityk wykorzysta każdą sposobność do ugrania czegoś dla swojego kraju. Kościół para się polityką od zarania dziejów więc....

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.