Ideologia gender

Według ideologi gender płeć biologiczna nie ma żadnego znaczenia jako wyznacznik tożsamości. Jeżeli ktoś uważa, że jest samcem bo ma penisa, albo samicą bo ma pochwę, to zadaniem ideologi gender tak mu się tylko błędnie wydaje. Ideologia gender zakłada, że tożsamość jest określona nie płcią biologiczną (genotypem, posiadanym układem płciowym), a preferencjami seksualnymi, czyli tym z kim ma się ochotę kopulować. Oznacza to, że według gender nie jesteśmy kobietami lub mężczyznami, a gejami, lesbijkami, zoofilami, nekrofilami, pedofilami, heteroseksualistami, transseksualistami...

Dodatkowo zdaniem ideologii gender ludzie nie mają stałych preferencji seksualnych, tylko raz mają ochotę na kopulacje z osobnikami swojej płci, raz płci odmiennej, a innym razem na relacje międzygatunkowe. Tak więc tożsamość zdeterminowana zmiennymi preferencjami ulega nieustannym zmianom.

Ideologia gender źródło rzekomego zabobonu o tym, że istnieją dwie płcie zdeterminowane biologicznie widzi w destruktywnym wpływie starej kultury i języka. Dla tego by wyzwolić ludzi od determinizmu płci biologicznej ideologia gender chce zniszczyć zastaną kulturę i język. Celem jest to by jednostki wyzwolone z kultury i biologi, odrzucające stare pojęcia opisujące relacje społeczne, mogły same zdecydować kim są, nie na podstawie swojej biologii, ale na podstawie tego z kim ma się w danej chwili odbyć stosunek seksualny.

Problemem nie jest to, że ta idiotyczna chora ideologia istnieje – świat roi się od pokręconych szaleńców. Ale to, że ideologia gender stał się obowiązkową ideologią rządzącej klasy pasożytniczej – co powoduje, że ideologia gender jest siłą narzucany obywatelom.

Promocja ideologii gender jest kolejnym etapem rewolucji dokonywanej wbrew ludzkości przez klasę pasożytnicza - ONZ, UE, rządy poszczególnych państw, globalną finansjerę czy lobby sodomitów. Klasa pasożytnicza robi wszystko by osiągać takie cele jak ograniczenie prokreacji ludzi, i oderwanie prokreacji od heteroseksualnego seksu dzięki in vitro.

W wdrażaniu ideologii gender wykorzystywana jest cały aparat państwa. Wbrew obywatelom wprowadzane są zmiany przepisów. Dąży się do tego by wszelka aktywność seksualna, w tym i ta uznawana za patologie, była dozwolona i afirmowana. Afirmacji wszelkich form aktywności seksualnej ma służyć zakaz afirmacji heteroseksualnego modelu relacji – nie zależnie od tego czy jest on afirmowany w wspólnocie religijnej, szkole czy domu.

Celem ideologii gender jest aktywizacja seksualna dzieci wprowadzana za pomocą „edukacji” seksualnej i mediów, negowanie tradycyjnych ról społecznych, indoktrynacja dzieci w duchu ideologii gender. Ideologia gender postuluje by w procesie wychowania nie kształtowano tożsamości płciowej dziecka, by dzieci nie mogły określić swoją płeć, tak by dzieci miały zmienną tożsamość płciową otwartą na relacje homoseksualne i inne formy seksu. Koszty społeczne państwowej propagandy ideologii gender w szkołach są gigantyczne.

Inne postulaty ideologii gender są równie szkodliwe. Postulowana jest likwidacja oznaczania płci w oficjalnych dokumentach. Przepisy prawa rodzinnego i cywilnego mają być zmieniane zgodnie z ideologią gender: nie będzie można orzekać o winie małżonka z racji na to, że zmienił płeć w trakcie postępowania rozwodowego, wprowadzona zostanie adopcja i finansowane przez państwo in vitro dla nie heteroseksualistów, za małżeństwo uznane zostaną wszelkie związki (nie zależnie od płci, i ilości osób), z prawa zostaną usunięte wszelkie określenia związane z płcią biologiczna, przestaną być przestępstwem manifestacje własnej seksualności dziś zakazane (np. ekshibicjonizm), zlikwidowane zostaną wszelkie formy wsparcia państwa dla heteroseksualnych rodzin.

Innymi zmianami przepisów zgodnymi z ideologią gender jest: systematyczne obniżanie wieku w którym dorośli mogą kopulować z młodzieżą i dziećmi, likwidowanie zakazu upowszechniania pornografii, finansowanie operacji „zmiany” płci z budżetu, zmiany płci notarialnej bez zmiany płci biologicznej (dzięki czemu będzie można być kobietą z penisem).

Instytucje Unii Europejskiej wprowadzają ideologie gender wymuszając na państwach członkowskich: likwidacji homofobicznych przepisów, zalegalizowania aborcji, kryminalizacji homofobii, legalizacji małżeństw homoseksualistów. Dodatkowo Unia służy aktywistom ideologii gender jako źródło finansowania promocji ideologii gender w krajach poza Unią, instrument międzynarodowej polityki nacisku na inne kraje, obszar eksportu rewolucji.

Ideologia gender stał się nową opresyjną ideologia na uniwersytetach. Pełni tą samą funkcje, którą pełnił marksizm w rajach bloku sowieckiego. Naukowcy ujawniający fakty sprzeczne z ideologią gender są zastraszani i prześladowani. Władze szkół wyższych marnują środki na tworzenie ośrodków badania i wykładania tej absurdalnie głupiej ideologii. Wszystkie wykłady i programy nauczania, w tym w naukach ścisłych, są tak zmienianie by były zgodne z ideologią gender i propagowały tą ideologie.

Więcej informacji o ideologii gender i rewolucji seksualnej można znaleźć w wydanej przez wydawnictwo Homo Dei książce niemieckiej socjolog Gabriele Kuby „Globalna rewolucja seksualna. Likwidacja wolności w imię wolności”.

Głosów: 0
To jest: Krzysztof M

zdaniem ideologii gender

zdaniem ideologii gender ludzie nie mają stałych preferencji seksualnych, tylko raz mają ochotę na kopulacje z osobnikami swojej płci, raz płci odmiennej, a innym razem na relacje międzygatunkowe.

Słowianie mają inaczej.

Nie da rady hałastra
Per aspera ad astra

To jest: AnnaP

wychodzi na to

że nie Słowianie to poziom małpy

To jest: Ireneusz

Chcą, abyśmy tak myśleli

Słowianie inni. Arabowie inni. Polinezyjczycy inni. Bla bla.

Pozwólmy im się bawić swoimi zabawkami, ale od nas im wara. Polski naród ma co prawda poważne naleciałości niewolnicze implantowane przez władzunię na klęczkach wpierw zasłuchaną we Wschód, a dziś pochyloną w chwale na Zachód. Ale to nie usprawiedliwienie do tego ciągłego gderania.
Człowiek dorosły i tolerancyjny siedzi sobie spokojnie, pozwala się bawić dzieciom. Ale gdy któreś dziecko nadepnie go na odcisk, robi szast i prast!. A później dalej sobie siedzi przy czynności, którą uważa za słuszną.
Zaś dzieci odtąd bawią się ciszej i uważniej.
Bądźcie więc dorosłymi, a nie innymi dziećmi z sąsiedniego podwórka!

To jest: Radosław Kieryłowicz

Każdy cżłowiek

to poziom małpy, różnimy się tylko od nich tym, że umiemy niecić ogień, i przeprowadziliśmy rewolucję technologiczną. Historia człowieka, to historia postępu technicznego. A postęp techniczny to ewolucja narzędzi, służąca zawsze temu samemu - przedłużeniu gatunku biologicznego. A więc czy będziemy zdobywali pożywienie używając kości jako maczugi, czy komputera, to nie ma znaczenia.
Może różnimy się od małp tylko tym, że stworzyliśmy kulturę, czyli materialne i niematerialne dowody afirmacji piękna, czyli anturażu egzystencji.

Naukowców jest od metra, uczonych na lekarstwo

Każdy cżłowiek to poziom

Każdy cżłowiek
to poziom małpy, różnimy się tylko od nich tym, że umiemy niecić ogień, i przeprowadziliśmy rewolucję technologiczną.

Zasadnicza różnica polega na tym, ze posiadamy zdolność do myślenia abstrakcyjnego.

To jest: Marek Bekier

Obawiam się, że zwierzęta

Obawiam się, że zwierzęta nawet nie wiedzą co to jest myślenie abstrakcyjne. Z tym, że twórcy ideologii gender prawdopodobnie też mają z tym kłopoty.

Marek Bekier

To jest: AnnaP

Twórcy gender myślą abstrakcyjnie, myślą z premedytacją.

Ta ideologia oparta jest o twarde wyniki badań i wdrożona zniszczy psychikę ludzką na niespotykaną skalę.

To jest: Marek Bekier

Istnieją uzasadnione obawy,

Istnieją uzasadnione obawy, że może Pani mieć rację.

Marek Bekier

To jest: antares

Jaką psychikę ludzką?

Gender wylazła z kobiet które nie zaznały chłopa. Czy słyszała pani aby ktoś do kobiety użył zwrotu "czlowieku"?

antares

To jest: Marek Bekier

Obawiam się, że gender

Obawiam się, że gender wylazła z wyrafinowanych chłopów, którzy podstawili kobiety dla lepszego efektu marketingowego. Podejrzewam też, że gender jest tylko jednym ze środĸów do osiągnięcia celu. Cel z kolei na tym forum najlepiej opisuje Chłop Jag jako "demoralizację".

Marek Bekier

To jest: antares

No i pan też panie Marku kieruje kwestię

ku jarmułkowcom?

antares

To jest: Marek Bekier

Skreślaniem różnych zachowań

Skreślaniem różnych zachowań z listy dewiacji w ramach tzw. równości zajmuje się Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne. Trzeba by sprawdzić jaki jest skład narodowościowy tego "Towarzystwa" aby powiedzieć o jakie nakrycia głowy chodzi. Ja akurat tymi nakryciami się nie interesuję. Gender idzie w kierunku zgodnym (albo uzgodnionym ale to jest do sprawdzenia) z owym "Towarzystwem". Trudno się tam dopatrzeć czegokolwiek poza demoralizacją.

Marek Bekier

To jest: antares

Jak pan zapewne p. Marku dostrzegł

temat jest dla mnie zbyt trudny i dlatego wpis zamieściłem metodą pana KrzysztofaM. Jako pedagog zapewne pan zauważył, że im mniej "kumaty" uczeń tym potrafi większe parabole umysłowe wywijać by udowodnić, że "wie". Normalny człowiek cały zakres ideologii serwowanych przez niedopieszczone panie, złodziei i bandytów określa jednym słowem, ktore powinno być użyte a którego ze względu na nieubłagane w stosunku do mnie oko admina (ów?) nie użyję. Potem się france od gender czy od sprawiedliwości społecznej dziwią, że tradycjonaliści niecą stosy. A przydałoby się trochę gazów cieplarnianych. Jestem zachwycony tegoroczną zimą w naszym rejonie.

antares

To jest: Radosław Kieryłowicz

Nie wiemy

czy zwierzęta nie potrafią myśleć abstrakcyjnie. Nie wyrażają tego. Z pewnością śnią, jeśli zatem sen jest pewną abstrakcyjną rzeczywistością, to z pewnością umieją operować abstraktami.

Naukowców jest od metra, uczonych na lekarstwo

To jest: Ferdek

Nie tylko Slowianie

Chyba libertynska Francja rowniez zaczyna sie budzic:

W ulewnym deszczu tysiące osób wzięły udział w demonstracji przeciwko prezydentowi Francji Francois Hollande'owi zorganizowanej w Paryżu przez skrajną prawicę i konserwatystów pod hasłem "Hollande do dymisji!"
Według organizatorów demonstracji, uczestniczyło w niej 120 000 ludzi, według dziennikarzy nieporównanie mniej, a według policji - 17 000.
Na demonstrację zwołaną przy aktywnym udziale działaczy skrajnie prawicowego Frontu Narodowego Mariny Le Pen i nazwaną przez jej inicjatorów "dniem gniewu", wielu uczestników przyszło całymi rodzinami. Wznoszono okrzyki przeciwko Unii Europejskiej i dokonanej we Francji legalizacji małżeństw osób tej samej płci - "Nie małżeństwom homo"

W marszu protestacyjnym uczestniczyło też wielu zwolenników francuskiego komika Dieudonne, którego najnowszy spektakl został ostatnio zdjęty z afisza nakazem administracyjnym jako antysemicki.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1...

To jest: Ireneusz

Podsumowanie artykułu

Oceniłem artykuł na "bardzo słaby" z prozaicznego powodu, że język polski nie jest rodzimym językiem pana Bodakowskiego. To wstyd bowiem w ten sposób go używać nie w mowie, a w piśmie!
Merytorycznie ocena genderyzmu dosyć jednoznaczna i warta upowszechniania. Niestety nie w tej formie.

To jest: Marek Bekier

Przesadza Pan. Pan Bodakowski

Przesadza Pan. Pan Bodakowski zgrabnie przemówił do tej części społeczeństwa, do której nie trafił list Biskupów o gender. Jedyna szkoda polega na tym, że ta część prawdopodobnie chodzi w większości do kościoła ale nie czytuje prawica.net. Jeśli chce Pan coś poprawić to proszę spróbować napisać merytorycznie to samo co p. Bodakowski ale w formie trafiającej do ludzi nieco bardziej subtelnych. Piszę to całkiem poważnie, prawdopodobnie da Pan radę.

Marek Bekier

To jest: Ireneusz

Nie przesadzam

Błędy językowe są tu nagminne i świadczą o braku szacunku do czytelnika.
Jestem bardzo pobłażliwy na popełnianie błedów, o ile są to naprawdę błędy. Ale lekceważenie czytelników do tej kategorii raczej nie należy.

To jest: Eowina

Popieram. Sposób w jaki p. Bodakowski prezentuje

swoje stanowisko, bardziej zraża czytelników do Autora niż do ideologii
jaką on krytykuje.
Z jednej strony jest to tekst bardzo słaby językowo, a z drugiej jest w tym jakaś obsesja, która stwarza podejrzenia o nietolerancji wiążącej
się z okrucieństwem.
Aż dziw bierze, ile to dyskutantów ochoczo uczestniczy w pogwarkach związanych z dewiacją.

Et si tu n'existais pas...

To jest: Jan Bodakowski

dowiedział się Pan o

dowiedział się Pan o istnieniu książki, teraz ją Pan przeczyta, i napisze Pan lepszy tekst

To jest: Ireneusz

Panie Janku

Nie chodzi o lepszy tekst. Chodzi o to, aby pan nie obrażał niechlujnością tych, co chcą przeczytać coś na poziomie.
Taka drobnostka.
A co pan z nią zrobi, to naprawdę nie mój problem.

To jest: Krzysztof M

Chodzi o to, aby pan nie

Chodzi o to, aby pan nie obrażał niechlujnością tych, co chcą przeczytać coś na poziomie.

Nie czuję się obrażony. Czytam nie literki, a treść. Pan Bodakowski robi dobrą robotę. On robi z błędami, a pan tego nie robi bez błędów.

Nie da rady hałastra
Per aspera ad astra

To jest: Ireneusz

:)

Nie każdy i nie od każdego oczekuje szacunku :))

To jest: baba jag

Trzeba być nowoczesnym, a więc:

Żeby życie miało smaczek

raz chłopaczek, raz zwierzaczek

mogły same zdecydować kim są,

mogły same zdecydować kim są, nie na podstawie swojej biologii, ale na podstawie tego z kim ma się w danej chwili odbyć stosunek seksualny.

Zgodnie z wizja tamtej komuny miało być tak - wszystko za darmo a każdemu według potrzeb. Haczyk tkwił w tym, że swoich potrzeb wcale nie określałby zainteresowany a ktoś robiłby to za niego - na górze.
Podobnie jest z określeniem płci - płeć będzie określać ktoś z góry według ustalonego planu, według doraźnych potrzeb.
Wniosek?
Jest to potworna zbrodnia na ludzkości, która będzie skutkować masowymi chorobami psychicznymi i samobójstwami.
Czas się organizować - nie oglądając się na to co jeszcze muszą ludzkości uczynić pupile szatana - aby owa ludzkość zaczęła walczyć o swoje życie o swoje człowieczeństwo o swoje dzieci - tołażysze.
Słowem, czas pokoju dawno się skończył!

chłop jag

To jest: Eowina

Ideologia gender najbardziej emocjonuje tych,

co mają problemy z własną identyfikacją gendrową. Ludzie o stabilnej
i stałej identyfikacji wiedzą, że żadna dewiacja im nie zagraża.

Et si tu n'existais pas...

To jest: AnnaP

no właśnie jak to z tą identyfikacją u pani/pana jest?

proszę z łaski swojej nie odgrywać kobiety, bo ciężko mi się identyfikować z płcią o takich poglądach

To jest: Eowina

A czemu chce Pani to wiedzieć?

Czy te zainteresowania mają jakiś głębszy podtekst?
Z góry zaznaczam, że ja żadnego zainteresowania w kierunku
Pani nie przejawiam, niezależnie z jakim gender pani się identyfikuje.

Et si tu n'existais pas...

To jest: AnnaP

?

kompletny brak zainteresowania

To jest: Eowina

Nie?

Normalne kobiety nie mają zainteresowań dewiacjami seksualnymi.

Et si tu n'existais pas...

To jest: AnnaP

mówimy o dewiacji

czy o identyfikacji płciowej u dzieci?
nie interesuje się panem, natomiast wypowiadanie się jako kobieta to.......wstawi sobie każdy dowolnie

Ludzie o stabilnej i stałej

Ludzie o stabilnej
i stałej identyfikacji wiedzą, że żadna dewiacja im nie zagraża.

Ludzie o stabilnej i stałej identyfikacji wiedzą, ze dewiacja nie zagraża im, ale ich dzieciom. Nie bez przyczyny to tatałajstwo wpycha się na teren szkół i przedszkoli.

To jest: Ferdek

Spozywanie zakazanego owocu

Cytowany juz kiedys przez mnie Henry Makow tak ocenil te dzialania:

"W rzeczywistości zaczynamy tworzyć świat, w którym większość stanie się niewolnikami dziwacznych i nienaturalnych czy wręcz ciemnych i wstrętnych żądz, jakie tylko ludzka wyobraźnia będzie w stanie wytworzyć. My normalni ludzie bez takiej „wolności” możemy się z powodzeniem obejść”.
Prawdziwa kultura oparta jest na uszlachetnianiu naszych zwierzęcych instynktów w kategoriach duchowych ideałów (prawda, sprawiedliwość, dobro i piękno).
Modernistyczna anty-kultura dąży do demoralizacji i destrukcji społeczeństwa poprzez dyskredytowanie tych ideałów. Antykultura ta przedstawia człowieka w czysto naturalistycznych i materialnych kategoriach. Każdy bodziec seksualny oraz każda funkcja ciała musi być rozpoznana i często zaspokojona. Takie postępowanie uznawane jest za „odważne”, natomiast każdy opór uznawany jest za represyjny, pruderyjny a nawet faszystowski czy ksenofobiczny.

Egzaltacja zwierzęca, natura człowieka, kosztem jego duchowych jakości, jest bezpośrednią konsekwencją deifikacji człowieka. Antykultura zakłada, że człowiek jest końcowym dziełem i nie musi być transformowany poprzez miłość Boga. Symptomem procesu uznania człowieka za Boga jest kult i adoracja idoli. Wielbimy wielkie umysly, piękności, wyznajemy kult doskonałego zdrowia i siły. Antykultura odsłania jednak diaboliczny spisek, który odrzuca boski plan rozwoju ludzkości. Poprzez spożycie zakazanego owocu Szatan obiecywał: „Otworzą się wam oczy i będziecie jako Bóg, który odróżnia zło od dobra”. (Genesis 3:5). Oznacza to, że człowiek będzie definiował co jest złe, a co jest dobre. Bóg jest dobrem. Kiedy człowiek zaczyna uważać siebie za Boga, dobrem staje się to, czego chce najsilniejszy członek grupy. Dobro staje się złem a zło dobrem. Właśnie ten proces dokonuje się dzisiaj przed naszymi oczami."

http://www.polpatriot.net/?pa...

To jest: Milton

W latach 50

W latach 50 ub. wieku amerykańskie małżeństwo socjologów Shapiro prowadziło badania nad tożsamością płciową w Izraelu w kibucach, gdzie pionierzy wprowadzali totalny socjalizm. Dotyczyło to również posiadania wspólnych dzieci, ich wspólnego wychowania od wczesnego dzieciństwa, jednakowego ubierania itd. Słowem kibucowi-socjaliści byli prekursorami- praktykami gender. Badania powtórzono bodajże po 20 latach (pani dr Shapiro już nie żyła). Okazało się, że nie wiadomo dlaczego, dziewczynki preferowały zabawy lalkami, chłopcy bawili się autkami, czy w wojnę. W okresie dojrzewania płciowego, pojawił się wstyd i dzieci nie chciały się wspólnie kąpać, dziewczynki zaczęły się stroić itd.
Nikt nie wspomina o badaniach tych eksperymentów społecznych, które jednoznacznie wykazały, że gender jest utopią, o podłożu metafizyczno- teologicznym, która mówiąc trywialnie - ma grać na nosie Panu Bogu. Jak zwykle w takich momentach wszystko kończy się tragicznie.

Milton

To jest: Ireneusz

A propos

Syn mojego znajomego skomentował gendermanię w pełni rozczarowany, że na taki świetny pomysł świat wpadł dopiero teraz, gdy już jest w średniej szkole. Rozmarzył się, że gdy jeździł na kolonie mógłby (a właściwie powinien) dzięki deklaracji swojej płci żeńskiej spać w jednej sali z koleżankami. Trzeba było widzieć te rozmarzone oczęta chłopaka :)))

To jest: ulcik140

Ciekawe kiedy genderowcy

Ciekawe kiedy genderowcy zatroszcza sie o swiat zwierzat? Powinni zadbac i o nie, bo moze sa nieszczesliwe, bo sex maja zroznicowany na female i male , a moze wola byc - gender! Moja suczka szczeka jak pies, a ja mimo to uparcie ja drecze, twierdzac, ze nie jest gender, tylko - ona.