Niech cała Polska tworzy politykę historyczną

Trudno uwierzyć, że dożyliśmy czasów, gdy na łamach niemieckiej gazety jesteśmy oskarżani o to, iż rzekomo w czasie wojny zabiliśmy więcej Żydów niż Niemców. Albo gdy prezydent Barack Obama mówi o polskich obozach koncentracyjnych, a stojący obok polski ambasador Daniel Rotfeld nie reaguje. Lub gdy dyrektor FBI podczas przemówienia w Muzeum Holokaustu w Waszyngtonie oskarża Polaków o współodpowiedzialność za Zagładę.

Jak to możliwe, że historia jest tak zniekształcana?

Czy można się dziwić antypolskiej propagandzie głoszonej bezkarnie przez wrogie mam ośrodki w ramach tzw. polityki historycznej Niemiec, Izraela, Rosji lub Żydów amerykańskich, skoro poprzedni rząd polski nie tylko zachowywał się biernie wobec tylu ohydnych antypolskich kłamstw historycznych, ale często je również wspierał, poprzez promowanie lub finansowanie takich “dzieł” jak "Sąsiedzi" Grossa , filmów "Pokłosie", "Ida", "Nasze matki, nasi ojcowie", "Złote żniwa", itp.
http://prawica.net/2735
http://prawica.net/2724

Przypomnijmy również, że nawet przedstawiciele najwyższych polskich władz państwowych brali w tym udział. Tusk twierdził kiedyś, że polskość to nienormalność, Sikorski w rocznicę Powstania Warszawskiego ubliżał powstańcom a Komorowski stwierdził w Jedwabnem, że Polacy nie są tylko ofiarami drugiej wojny światowej, ale i katami.

Tym bardziej powinniśmy docenić patriotyczną postawę Pana Prezydenta Andrzeja Dudy, który zapowiada kreację nowej polskiej polityki historycznej, która będzie się przeciwstawiać antypolskiej propagandzie.
http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/16338...

Prezydent Andrzej Duda nieprzypadkowo był tak entuzjastycznie witany przez
Polonię w czasie swojej ostatniej wizyty w USA. Polonia amerykańska szczególnie boleśnie odczuwa na swojej skórze akcję opluwania naszego narodu. Dlatego wszyscy Polacy, którym leży na sercu dobro naszego narodu powinni poprzeć tę inicjatywę. Bardzo przydatne materiały dla tej akcji można zanaleźć na stronie Pana Jana Peczkisa, który pisze świetne recenzje w języku angielskim na temat wydawanych na Zachodzie książek, dotyczących spraw polskich, a szczególnie stosunków polsko-żydowskich.

http://www.amazon.com/gp/cdp/member-reviews/A3Q04X...

http://www.amazon.com/review/RNTGZ0RBNLUHB/ref=cm_...

http://www.amazon.com/review/R1TXG3UC33UVRK/ref=cm...

Patriotyczny Klub Dyskusyjny w Nowym Jorku przygotował specjalny list do kongresmenów amerykańskich, którzy popierają żydowskie roszczenia majątkowe w stosunku do Polski, wyceniane na astronomiczną sumę $ 65 mld.

http://www.prawica.net/2743

oto Jan Saski Jan Saski

Emeryt na emigracji w USA.

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
5
Ogólna ocena: 5 (głosów: 2)

Tematy: 

Dyskusja

oto chłop jag

Trudno przyjąć, że prezydent Duda

ma jakieś wyjątkowe fory u międzynarodowego Żyda - więc sprawi, iż od tej pory będzie wszystko cacy.
Wniosek?
Nie oszukujmy się - tubylców każdego dnia rabuje się na niewyobrażalne sumy - tołażysze - więc te 65 000 000 000 $ jest po to aby robić dym wokół tubylców - tołażysze.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.