Zamachy w Paryżu odpowiedzią na Marsz Niepodległości

Lewactwo z "Krytyki Politycznej" i "GW" szaleje - Narodowcy i ONR ojcami islamistów!

Po piątkowych zamachach islamistów w Paryżu, czekałem kiedy media głównego ścieku i politycy PO wyartykułują swoją lewackie kredo, iż "faszyści i rasiści" są moralnie odpowiedzialni za zamachy islamistów w Paryżu i w Europie, jak i ewent. przyszłe zamachy w Polsce. .
roninkurekmarszniepodleglosci2015_nagrodamackiewicza_023.jpg
(Początek Marszu Niepodległości - 11.11.2015 godz. 14:00 - koncert, krótkie informacje i płk. Andrzej Pawlikowski z Kancelarii Prezydenta RP odczytuje list Prezydenta Andrzeja Dudy od Uczestników Marszu.)

Premier z PO Ewa Kopacz właśnie napisała to na twitterze - Francuzi swoją islamofobią i uprzedzeniami wywołali zamachy! "Niech to będzie przestroga dla Polski" - no cóż Pani Premier szykuje sobie i mości stanowisko we władzach UE, więc pisze to co brukselskie lewactwo chce usłyszeć, ale od dziennikarzy z TVN można wymagać przynajmniej cienia rozsądku!
roninkurekmarszniepodleglosci2015_nagrodamackiewicza_030.jpg
(Marsz Niepodległości dochodzi Alejami Jerozolimskimi do Kruczej.)
roninkurekmarszniepodleglosci2015_nagrodamackiewicza_036.jpg
(Przy Nowym Świecie spotykam znajomych w tym wiceprzewodniczącego Ruchu Narodowego b. posła Krzysztofa Bosaka)
roninkurekmarszniepodleglosci2015_nagrodamackiewicza_037.jpg
(Krzysztof Boska dostał już pierwsze szacunki, iż w Marszu Niepodległości 2015 bierze udział ponad 50.000 Polaków.)

Po "Kawie na ławie" -(dzisiaj Petru skutecznie zawrzeszczał marszałka Stanisława Tyszkę - Kukiz'15 - posuwając się nawet do stwierdzenia, że marszałek Tyszka ma "twarz terrorysty"), zobaczyłem początek tzw. "Loży Prasowej" prowadzonej przez znaną z obiektywności red. Łaszczową. Co prawda tym razem nie zaprosiła Seweryna Blumsztajna i Daniela Passenta, ale za to był Wroński z "Gazety Wyborczej" i kuriozalny w lewackich poglądach Cezary Michalski z Krytyki Politycznej i GW!
roninkurekmarszniepodleglosci2015_nagrodamackiewicza_040.jpg

roninkurekmarszniepodleglosci2015_nagrodamackiewicza_044.jpg

No i w końcu usłyszałem, że Marsz Niepodległości jest spadkobiercą "Pogromu w Myślenicach" (kilka rozbitych straganów i sklepików 80 lat temu, w innej epoce!) oraz, że Ruch Narodowy i ONR odpowiadają za "faszyzm i rasizm", który wywołał zamachy islamistów w Paryżu!!!
roninkurekmarszniepodleglosci2015_nagrodamackiewicza_055.jpg
(Aleje Jerozolimskie i Rondo przy Nowym świecie.)
roninkurekmarszniepodleglosci2015_nagrodamackiewicza_065.jpg
roninkurekmarszniepodleglosci2015_nagrodamackiewicza_067.jpg
(Maszerują Węgrzy - zbierają oklaski!)

Czy są granice lewackiej głupoty, krótkowzroczności i cynizmu politycznego??? Nie nie ma! Jedyna obiektywna wiadomość przekazana przez "Lożę parasową" Łaszczowej - TVN to przyznanie, że w Marszu Niepodległości wzięło udział "70.000 - 100.000" osób! A jeszcze 11 listopada prof. Markowski z UW twierdził w TVN, że kibli było 15.000 ,! a żadnego Marszu nie było,i że całe to zbiegowisko zostało wykreowane przez telewizje w tym TVN!
roninkurekmarszniepodleglosci2015_nagrodamackiewicza_090.jpg
(Marsz Niepodległości mijał mnie przez 52 minuty!!! Uczestnicy maszerowali całą szerokością Alej z chodnikami włącznie, w każdym szeregu kroczyło minimum 30 - 40 osób! Łatwo policzyć, że V Marsz Niepodległości był najliczniejszym ze wszystkich. A ponieważ policja i MSWiA nie przysłała swoich prowokatorów!!! Marsz odbył się bez incydentów!!!)

Sądzę, że wkraczamy w okres lewackiej propagandy totalnej! (Widać to nawet po niektórych publikacjach na prawicy.net), a niebawem każdy dzień przyniesie nam rewelki młotkujące mózgi do upadłego!

Remigiusz Włast-Matuszak

Remigiusz Włast...

dziennikarz, publicysta, redaktor, poeta.

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
0
Jeszcze nie oceniano

Tematy: 

Dyskusja

oto Krzysztof M

50.000 to było w zeszłym roku

50.000 to było w zeszłym roku. W tym roku było 150-200.000.

Znając możliwości PIS, to za rok patrioci będą zmotywowani przez rząd do liczby 500.000. :-)

oto utu1

Fajne zdjecia

A tu czesc mojego komentarza, ktory wlasnie napisalem u kogos innego o roli prawicy w obliczu islamu...

Najgorsze jest to, ze zarowno muzulmanie jak i Europejczycy i Amerykanie (byli i jeszcze obecni chrzescijanie) tak latwo daja sie wrabiac w te manipulacje. Argumenty rozlanej krwi sa przeogromnie mocne. Powoduja krotkie spiecia w tkance mozgowej. Rozum przenosi sie na siedzenie pasazera. Dlatego spirala terroryzmu i kontra-terroryzmu jest latwa do rozwiniecia i podtrzymania. Niemniej jednak, trzeba sie bronic. Nie posiadanie mniejszosci etnicznych, ktore obecnie dostaly role terrorystow do odegrania jest przeogromnym atutem dla nas i utrudnieniem dla tych co te wydarzenia organizuja. Polska musi utrzymac swoj profil etniczny. To jest miejsce do popisu dla prawicy.

Sa rozne diably w tym piekle. Rozne kotly mieszaja. Sa takie, ktore b. chca przekierowac budzace sie ruchy prawicowe w Europie, ktore z natury sa nacjonalistyczne i podatne na szowinizm aby walczyly z Islamem pod pzrewodztwem Izraela. Prawica w przeciwienstwie do lewactwa moze dostarczyc ludzi, ktorrzy sa walczyc. Wiec o prawice sie zabiega. Taki Breivik to udany eksperyment z punktu widzenia tych diablow. Ta prawica staje sie tez wehikulem dla poparcia dla ustaw "antyterrorystycznych" ograniczajacych swobody obywatelskie. Wiele z tych swobod, ktore odbieraja, dobrze jednak by bylo miec. To jednak jest domena innych diablow. Pisze o tym, gdyz rozne prawice robia na mnie wrazenie, jakby nie zdawaly sobie sprawy w jaki kanal sa prowadzone.

oto utu1

W dniu 9/11 pokazano film z celebrujacymi Palestynczykami.

Film okazal sie falszywka. Duzo takich falszywek jest produkowanych przez Site Intelligence Group Rity Katz i przez MEMRI - The Middle East Media Research Institute. Obie instytucje uwazane sa za front Mossadu.

oto Robercik

Ma Pan rację. Muzułmanie to

Ma Pan rację. Muzułmanie to umysłowe niziny, jest tam wielu fanatyków, ale owe opisy masowych wybuchów radości z okazji zamachów są bardzo prymitywną propagandą. Bo nawet głupki z arabskich dzielnic wiedzą, że będzie im we Francji trudniej, że ich religia będzie obrzydzona itd.

Operacje pod fałszywą flagą Mosadu, Gladio, CIA itp. nauczyły już ludzi, że terroryzm jest bezsensownie złośliwy, bezcelowy, nienawistny. Że jak gdzieś na pustyni "brodacze" kontrolują kawałek ziemi, to nie marzą o niczym innym jak sprowokować ataki lotnictwa USA. Ta prostacka propaganda i prostackie spojrzenie dominuje świat Zachodu. Gdy zestrzelono MH17, też nikt nie mówił o pomyłce w ogniu walki (pomijam, że zestrzelić mogli sami "ukraińcy"). Nie! To był świadomy gest Putlera prowokujący Zachód. Bezprecedensowy akt barabążyństwa itd itd..

Pan ma rację, natomiast pan Remigiusz Włast-Matuszak ewidentnie daje się ponosić emocjom. Zarówno tym negatywnym (histeria chwilę po zamachu) jak i pozytywnym (promowanie na narodowego "lidera" takiego chłopca jak Bosak z Tańca z Gwiazdami TVN). Troszkę to niepoważne moim skromnym zdaniem.

oto Alej

Hmmm...

- Muzułmanie bywają różni. Arabowie również. Gdyby Pan nie wiedział to informuję iż słowa "alkohol" i "algebra" pochodzą z arabskiego. Nie bez powodu.

- Wśród chrześcijan też się trafiają "umysłowe niziny". Nikt nie wie gdzie częściej. Skądinąd najlepsze wyniki w testach IQ (chyba jedyny obiektywne kryterium jakie tu można mieć) zdecydowanie mają akurat "żółci", jednak Semici są tu przed nami "białasami".

- Nie każdemu z milionów, z setek milionów Arabów zależy na tym by Arabom we Francji nie "było trudniej", by ich religia "nie była tam obrzydzona itd." (na wszelki wypadek informuję, że ironizuję)
Natomiast bardzo, bardzo wielu z nich nas, Europejczyków szczerze i gorąco nienawidzi. Pan nie wierzy czy Pan się dziwi?

- Umiejętność tańczenia nic a nic nie kompromituje.

oto Krzysztof M

Skądinąd najlepsze wyniki w

Skądinąd najlepsze wyniki w testach IQ (chyba jedyny obiektywne kryterium jakie tu można mieć) zdecydowanie mają akurat "żółci", jednak Semici są tu przed nami "białasami".

Sami testy pisali, to i wygrywają. :-)

oto Remigiusz Włast-Matuszak

Film nie okazał się fałszywką, a w sieci jest kilka zdjęć

pokazujących uradowanych muzułmanów opuszczających stadion w Paryżu. Dzisiaj są zdjęcia i informacje z meczu Turcja - Grecja w Stambule ( do 1920 roku Konstantynopolu) gdy turecka publika wybuczała minutę ciszy poświęconą ofiarom zamachów w Paryżu!!!

To oczywiście wg. Pana Mosad wynajął kibiców i za pieniądze Mosadu buczeli by skompromitować muzułmanów. (Wysoce profesjonalnie zwekslował Pan temat Marszu na boczny tor "fałszywek" Mosadu - sądzę, że wszystko kojarzy się Panu z Mosadem : moskit, moskwicz, most, mosiądz i moskalik - śledź (żonę bo ci się....)

Remigiusz Włast-Matuszak

oto Alej

Po 11 września pokazali zachwyconych Arabów z Palestyny

Nie sądzę by i tym razem takich klipów nie dawało się nakręcić.
Specjalnie się nie wysilając.
Toż i teraz radość musiała być wielka, a w niektórych krajach pewno powszechna.

oto chłop jag

Lewactwo w ferworze walki

obnaża swoją ciężka chorobę psychiczną - tołażysze.
Wniosek?
To dobrze - tołażysze. Pan Bóg odebrał im rozum i w końcu zostanie to dostrzeżone.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.