"Niewiarygodnie piękna i efektowna kobieta" szefem ceł w Odessie (video)

Prezydent Poroszenko zapowiedział, że szefem urzędu celnego w Odessie zostanie Julia Maruszewska, "niewiarygodnie piękna i efektowna kobieta" - jak się wyraził. "Brak wykształcenia i doświadczenia" wg prezydenta Ukrainy "nie jest przeszkodą". Już w poniedziałek "szef naszej drużyny" obejmie funkcję, zapowiedział Petro Poroszenko.

26-letnia nowa szefowa ceł jest obecnie doradcą gubernatora Odessy, Michaiła Saakaszwili. Brała aktywny udział w EuroMajdanie.

ukraina

Tematy: 

Dobra czy zła wiadomość?: 

Dobre!
Złe!

Ocena: 0

Twój głos: ‘Dobra!’

Dyskusja

oto JJerzy

Na pewno ...

... jakieś ... umiejętności ma :)

oto TBM

porada ekspercka

cytuję JJerzy:

Na pewno ... jakieś ... umiejętności ma :)

Warto spytać p. Jar.Wi. On od pierwszego rzutu oka potrafi ocenić zdolności kulinarne i łóżkowe polityków.

pozdrawiam
TBM

oto JarWi

Dziękuję za pokładanie tak

Dziękuję za pokładanie tak wielkiej wiary w moje umiejętności. Ponieważ jednak Ukraina interesuje mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg, a pracownicy tamtejszych urzędów celnych jeszcze mniej, to tym razem się nie wypowiem. Aczkolwiek gdyby mimo wszystko zechciała uciec do Polski, to bym ją przygarnął :)

oto chłop jag

Prawdopodobnie koncertowo

umie grać na fujarze - tołażysze.
Wnisek?
Tak to już jest, że dyrygujący Hollywood lubią grę na fujarze to i dyrygujący tzw. Ukrainą też to lubią - bo coś jednak owych melomanów łączy - tołażysze.

oto JarWi

Nie tylko oni, raczej cała

Nie tylko oni, raczej cała męska część populacji jest względnie muzykalna :)

oto Krzysztof M

A to jeden z komentarzy na YT

A to jeden z komentarzy na YT pod tym video:

Хорошо быть бабой, сказка. Нихуя знать не надо - помощники есть, ебало только улыбни и рули страной. А имея блядь неограниченные бюджеты и ахуй - ебало улыбнуть не так уж и сложно...

Jeśli coś nie tak z obyczajnością tego cytatu, to z góry przepraszam. :-)

oto Krzych Adam

Z obyczajnością to jak z pogodą, zawsze jest.

Nie zawsze dobra, ale tak to już jest. A w tym przypadku nie ma żadnego "jeśli". Jest, używając dalej pogodowej analogii, jak syberyjski buran albo tropikalny huragan.

oto Eowina

Ale głupia dyskusja! Gubernator Saakaszwili jest skazany

zaocznie w Gruzji za przestępstwa i jest ścigany. Był, a może ciągle jest, opłacany przez Amerykanów. Szykuje się na premiera po Jaceniuku, może wkrótce. Ten fakt delikatnie mówiąc "dziwnej " kariery Saakaszwillego nikogo nie rusza. A ta dziewczyna, niezależnie co by jej przypisać, to przestępcą nie jest, a tyle pomyj na nią się leje.

oto HeS

Kontrowersyjny Saakaszwili

@Eowina:"Gubernator Saakaszwili jest skazany"

Muszę dodać, że Saakaszwili jest w Gruzji postacią kontrowersyjną.
Oczywiście, że jest pro-amerykański (jak w Polsce PiS), ale to go jeszcze nie dyskwalifikuje. Byłem w Gruzji przez miesiąc. Polaków tam lubią i w ramach "zacieśniania przyjaźni" zdrowo czasem z nimi wypiłem. W mieszanym towarzystwie Gruzinów Polaków i Ukraińców. Byłem świadkiem jak po pijanemu Gruzini między sobą się kłócili na jego temat. Jeden z biesiadników siedział w więzieniu i był zagorzałym przeciwnikiem Saakaszwiliego. Po prostu były prezydent w walce z post-komunistycznymi służbami nadużywał władzy. Ale wielu go popierało. Np. matka innego z gruzinów (lat ~80) popierała byłego prezydenta. Jeśli ja w zetknięciu z 10 Gruzinami obserwowałem taki rozrzut postaw, to mogę zaryzykować stwierdzenie, że jest kontrowersyjny (nie samo zło) i może zrobił coś dla Gruzji dobrego.

oto Palimpsest

@ Eowina

leje się pomyje, bo dziewczyna jest ładna, a w polityce atrakcyjność jej posiadaczom tak pomaga jak szkodzi. Gdyby to stanowisko dostał jakiś brzuchaty koleś Poroszenki nikt by nawet nawet pisnął, bo o czym tu piskać kiedy na jego widok poziom testosteronu i inne atrybuty męskości nie chcą się podnieść ni o jotę?

Ot seksizm w podręcznikowym wydaniu.

pozdrawiam,
Palimpsest

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.