PiS zdradziło Polskę

Polska to cudowny kraj! Nawet, kiedy z winy rządzących doznaje nieznanego nawet przez ostatnie podłe trzy dekady upokorzenia na arenie międzynarodowej – ci sami rządzący oferują narodowi swój wielki sukces. Łapią mianowicie piątkę groźnych agentów, którzy na fejsbuku pletli śmiertelnie niebezpieczną sieć krytykowania polityki zagranicznej rządu. I czy wobec takiego zwycięstwa - nie blednie klęska tejże polityki poniesiona z rąk amerykańskiego „sojusznika”?

Klęska pod Jersey City

A no nie. Problem bowiem polega na tym, że takim, a nie innym potraktowaniem prezydenta RP podczas wizyty w Stanach - upokorzono nie (tylko) p. Dudę czy reprezentowaną przez niego formację polityczną - ale całą Rzeczpospolitą. Mając świadomość co wydarzy się za Oceanem - należało podróż bezwzględnie odwołać albo przynajmniej ograniczyć WYŁĄCZNIE do spotkań ze środowiskami polskimi, połączonych z jednoznacznym potępieniem antypolskiej polityki Waszyngtonu.

Odpowiedzialni za obserwowany właśnie haniebny kształt wizyty głowy państwa - powinni podać się do dymisji (PAD zresztą również, ale...), w odpowiedzi na wrogie polskiej racji stanu działania władz USA - relacje z tym państwem powinny zostać jednostronnie obniżone, a tuż po przyjęciu wiadomej ustawy - amerykański ambasador powinien wyjść z polskiego MSZ (gdyby takowe istniało, rzecz jasna) z ostrą notą, na co zresztą ciągle jest jeszcze pora.

Również jeszcze w styczniu z Polski powinna zostać wydalona ambasador "Izraela", a skoro tego nie uczyniono po pierwszej fali ataków na Polskę - można i trzeba by skorzystać z obecnej ponurej okazji, związanej z morderstwami dokonanymi przez syjonistów na Palestyńczykach. Należałoby też nie spieszyć się z przyjmowaniem kolejnego dyplomaty z Tel Awiwu, chyba, że przywiózłby ze sobą przeprosiny swojego rządu i wycofanie się przezeń z jakichkolwiek roszczeń i pretensji wobec Polski. To była nie tylko polityka godnościowa - ale przede wszystkim realna i narodowa polska.

Niestety, zamiast tego PAD pozwala upokarzać siebie – ale oznacza to także sponiewieranie Rzeczypospolitej, której majestat ten nieszczęsny, przypadkowy człowiek teoretycznie ma obowiązek reprezentować. Nawet rozpaczliwie w ostatniej chwili upraszając rządzącego Jersey City nadętego bubka, żeby nie pchał się przed Pomnik Katyński razem z prezydentem RP, tylko dał mu 5 minut forów – potwierdzono tylko podrzędny status naszego kraju wobec 86-rzędnego choćby polityka amerykańskiego. Tymczasem stanowczo zaprotestować należy nawet przeciwko wyliczaniu z jakim to szczeblem samorządu w Polsce, zamiast z prezydentem RP - powinien spotykać się burmistrz Jersey City. Pan Fulop "partnerem" to mógłby być co najwyżej dla polskiego kastetu, a nie polskiego samorządowca! I tylko tego typu… rozmowa mu się ze strony polskiej należy.

Gdzie powinien pojechać prezydent RP

Pro-amerykańska polityka PiS-u (a wcześniej wszystkich poprzednich rządów III RP) przebiła już ostatecznie dno szamba, w które wepchnęła Polskę, a i tak nadal wszystkich próbuje przekonać, że to luksusowe spa. O wejściu kolejnych obcych wojsk do Polski nawet formalnie kierujący krajem są informowani, już nawet bez pozorów pytania o zgodę, byle burmistrzyna pomiata polskimi symbolami narodowymi, Duda pałęta się po Stanach jak najbrzydsza, syfilityczna panienka po remizowej potańcówce w nadziei na obłapianie, a budżet państwa teoretycznie polskiego już ewidentnie nastawiony jest na szybkie odkładanie tych miliardów, które trzeba będzie wypłacić organizacjom amerykańsko-żydowskim. W tej sytuacji nie trzeba być szczególnym geniuszem politycznym, żeby zrozumie, że dziś miejsce prezydenta Dudy jest w Moskwie, w Pekinie, w Teheranie – wszędzie, tylko nie w USA!

I wszystko jedno, rozmowa z Putinem, Xi, Rouhanim mogłaby dotyczyć pogody nad Moskwą, chińskich gumek myszek i smaku irańskich pistacji, być dokładnie o niczym – ale powinna do cholery choćby zasygnalizować, że gdybyśmy chcieli – to jesteśmy w stanie dokonać zwrotu, odwrócić obecne „sojusze” i udowodnić, że kraj o naszym położeniu i potencjale wciąż ma i zna swoją wartość! Tylko tak prowadzi się odpowiedzialną dyplomację, no chyba, że jest się omyłkowo tylko braną za prezydenta RP starą babą głęboką przekonaną, że „niechby bił, niechby pił – aby był”. „Sojusz” z USA...

Wiktoria pod Fejsbukiem

Ale nie. Że nie rządzą nami ludzie rozumu politycznego i miłości do Polski – to wiadomo już od dawna. Niestety, nie potrafią oni podbić nawet swojej, łajdackiej wartości jakąkolwiek, choćby zupełnie nieszczerą grą polityczną. Cały pomyślunek tych ludzi mieści się w rozpamiętywaniu „może nie kocha mnie, bo za słabo jęknęłam, kiedy mi poprzednie oko podbijał?”. Jedyną ofertę niby-to-rządzący kierują więc do tych, którzy mogliby się zorientować jak dotkliwe biorą baty. I znowu – kiedy majster opierdoli na zakładzie frajer wraca i bije żonę, więc ekipa PiS zebrawszy parę kopów zza oceanu – wyżywa się teraz na poddanych. W końcu łapanie urojonych „ruskich agentów” zawsze będzie ważniejsze niż jakieś realne miliardy do wypłaty Zachodowi…

Najpierw kolejne pół roku aresztu wymierzono Mateuszowi Piskorskiemu. Piskorski siedzi i będzie siedzieć - bo jako jedyny lider trafnie wskazał przyczynę wszystkich niepowodzeń III RP, ze szczególnym uwzględnieniem klęsk rządów PiS: naszą niewolniczą zależność od USA. Następnie zaś, dzięki resortowi ministra Kamińskiego dowiedzieliśmy się, że mamy w Polsce kolejne przestępstwo:

"podsycanie animozji polsko-ukraińskich w sferze społecznej i politycznej oraz kwestionowanie i podważanie polskiej polityki historycznej i zastępowanie jej narracją rosyjską”.

Czyli, tłumacząc na polski - zamkniętym można zostać teraz np. za artykuł historyczny kwestionujący sensowność powstań, popukanie się w głowę za zaliczanie byle bandyterki w szeregi Żołnierzy Wyklętych albo za publiczne (czyli np. na grupie FB) powątpiewanie w wartość "strategicznego partnerstwa" z Ukrainą. W tej sytuacji naprawdę pozostaje pytanie: czy twierdzenie, że rządzą Polską wyjątkowo bezczelni kretyni - to jeszcze obraza władzy, już ujawnienie tajemnicy państwowej czy po prostu przynudzanie oczywistą oczywistością?

Ponadto - zdaniem resortu służb specjalnych - Polska znajduje się w stanie wojny z Rosją (wprawdzie tylko "hybrydowej", cokolwiek by to nie znaczyło, ale zawsze...). Oglądając tydzień temu na placu Czerwonym pokaz najnowszej wojenno-techniki rosyjskiej stwierdzam: chwała Bogu, że Rosja nic o tej "wojnie" nie wie...

Polacy zaś mają nie dowiedzieć się, a nawet dowiedziawszy – nie przyjąć do wiadomości, że czas III RP nieuchronnie dobiegł już końca. Wszystkie preteksty, dla których wypada nie uważać dziś za państwo polskie np. PRL – w przypadku obecnej formy państwowości są tylko zwielokrotnione. Nigdy po wojnie Armia Sowiecka nie panoszyła się tak po Polsce, jak czynią to dziś Amerykanie. Żaden Sowiecki ambasador (ani żaden historycznie ze Wschodu, Repnina nie wyłączając) nie zarządzał ręcznie strukturami administracji już na poziomie województwa, jak to dziś czynią kolejni namiestnicy USA, nigdy też Polska nie była tak upokarzana i poniewierana na arenie międzynarodowej. Mogą zamknąć i przekrzyczeć wszystkich, którzy widzą ten oczywisty upadek. Fakty są jednak jednoznaczne – Prawo i Sprawiedliwość upodliło Polskę poza granice jakiejkolwiek wyobrażalnej nieudolności i zdrady narodowej jednocześnie.

oto Konrad Rękas Konrad Rękas

Dziennikarz chełmskiej i lubelskiej prasy regionalnej, doradca rolniczych związków zawodowych - ZZR "Ojczyzna" i OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych. Wiceprezes Europejskiego Centrum Analiz Geopolitycznych. Prezes Powiernictwa Kresowego.
Autor Prawicy.net miesiąca stycznia 2013 ...

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
4.666665
Ogólna ocena: 4.7 (głosów: 27)

Tematy: 

Dyskusja

oto Eowina

To tylko rezultat nieporadności w polityce międzynarodowej.

Wszystkie zmiany jakie PiS wprowadza w Polsce; w zakresie sądownictwa, ten cały artykuł 7 jaki uaktywniła UE, zamieszanie z Izraelem, ma oddźwięk międzynarodowy. Polska ma bardzo złą prasę i ten pomnik (który jest wg. mnie bardzo brzydki) jest rezultatem tego. Widocznie nie tylko ja mam takie odczucie, stąd władze chciały skorzystać i pomnik usunąć.
Pielgrzymka prezydenta była zupełnie niepotrzebna, bo prezydent nie powinien zajmować się pomnikami.

Czy Duda w ONZcie domagał się odszkodowania od Niemiec i za katastrofę smoleńską?

Krzysztof Szczerski zdradził, jakie tematy poruszy Andrzej Duda w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Prezydent powie m.in. o katastrofie smoleńskiej i reparacjach wojennych.Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23...

Czy on zdaje sobie sprawę, ze do tego potrzebny jest wyrok sądu, trybunału czyli musi być dowód, że to się Polsce należy. Ponoć jest prawnikiem.

oto mj

Odszkodowania w ramach reparacji wojennych od Niemiec..?

Te, których ''sowieckie pachołki z Polski, której nie było'' w latach bodajże 50-tych się zrzekły..?
A umowa z 1960 r., która zresztą ma się do obecnych amerykańsko - żydowskich roszczeń jak końska d*pa do bata, no ale w szczegóły przezornie nikt nie wnika, już jest cacy i wielu się na nią ochoczo powołuje..? :)
A już odszkodowanie za Smoleńsk? Od kogo?
Czy jest na sali psychiatra?

''Polska ma bardzo złą prasę i ten pomnik (który jest wg. mnie bardzo brzydki) jest rezultatem tego.''

Pomnik był tylko doraźnym i prawdopodobnie umówionym odwróceniem uwagi od świeżo podpisanej ustawy 447.
A co do złej prasy jako takiej... Jest takie powiedzenie - szanuj się, jeśli chcesz, by inni cię szanowali. Marionetki na fasadzie tego bantustanu nie tylko się nie szanują, ale ochoczo robią za popielniczko - spluwaczki.
To i nie ma się co dziwić że są traktowane zgodnie z przeznaczeniem tego urządzenia. A jeśli nawet ktoś przez pomyłkę, albo celowo, do owej spluwaczki się za przeproszeniem odleje, to też jedyną reakcją z ich strony jest deklaracja ''przeszły mnie dreszcze, proszę o jeszcze''.

oto Dubitacjusz

PiSokomuna kopiuje PRL z innymi Wielkim Bratem.

Za starej komuny zakazane było poglądy antyradzieckie i proamerykańskie, za PiSokomuny - poglądy prokremlowskie i antyamerykańskie.
Do tego podporządkowanie sądownictwa władzy politycznej i rozdawnictwo kiełbasy proletariatowi.

oto Robercik

Pan promuje fałszywą

Pan promuje fałszywą alternatywę. Można na przykład nie lubić ZSRR bez jednoczesnego wielbienia USA. Ponieważ przeżyłem tylko końcówkę PRL, a klimaty III RP czuję w miarę dobrze, to mogę z całą mocą stwierdzić, że jako tzw. "poglądy prokremlowskie" lądują hasła typu "a może jednak nie wszczynajmy wojny z Rosją?". Gdzie w tym jest prorosyjskość? Prorosyjski to byłby pochód z rosyjskimi flagami, ale w Polin teraz są pochody z flagami Izraela.
Poglądem prokremlowskim wg. natowskich trolli może być opisanie rzezi z 2 maja 2014 w Odessie. Rzeź miała miejsce, to jest fakt niezależny od tego czy lubię Rosję czy nie.
Jako "prorosyjskość" jest określane wstawianie linków na RT. Linki na CNN albo BBC można wstawiać i to już nie są linki proamerykańskie czy tam inne pro- cośtam. Natomiast link na RT określa mnie jako "prorosyjskiego". Na jakiej podstawie?

Spotkałem się też z poglądem, że przypomnienie, że Rosja ma w służbie czynnej tylko 2300 czołgów to również cecha rosyjskiego trolla. Ma? Ma. Ale w myśl natowskiej propagandy z 2014 Rosja już w 2016 miała rozpocząć inwazję na Europę. Lepiej więc nie tłumaczyć ciemnemu ludowi, że Rosja nie ma i nie mobilizuje potencjału niezbędnego do takiej operacji. Na pewno na Uralu jest w skrzyniach 200tys T34 i je można w 2 godziny złożyć i wysłać na Polskę. Poziom znajomości militariów jak u baby z warzywniaka. I to BYDŁO wyzywa od ruskich trolli.

W ten sposób NEUTRALNOŚĆ wobec Rosji została zakwalifikowana jako PROROROSYJSKOŚĆ, antyrosyjskość jako neutralność, a wściekła antyrosyjskość jako....nie. Takie pojęcie jak "antyrosyjskość" w słowniku nowomowy III RP nie ma. Dowolnie zawansowana szurnia antyrosyjska zostaje bez komenatrza.
Okno Overtona zostało przesunięte.

Nie życzę sobie by każda niewygodna dla naszej propagandy informacja była łączona z Kremlem. Nawiasem mówiąc to Kreml na przykład taką rzeź w Odessie wyraźnie ignoruje, choć można łatwo ukarać banderowskich katów którzy w niej uczestniczyli by dać na przyszłość sygnał ostrzegawczy. Wyobraża sobie ktoś pogrom Żydów pozostający bez reakcji Mossadu? Szmaciarzy z Kremla nie było stać aby zabić kilku śmieci z Prawego Sektora, to teraz Wielka Brytania oskarża ich o ataki chemiczne na swoim terytorium. Putin i tak ma wizerunek mordercy nasyłającego za granicę trucicieli. Kremlowcy zamiast wojny wybrali hańbę, a będą mieć i wojnę i hańbę.

oto Qba

pytanie: czy twierdzenie, że

pytanie: czy twierdzenie, że rządzą Polską wyjątkowo bezczelni kretyni - to jeszcze obraza władzy, już ujawnienie tajemnicy państwowej czy po prostu przynudzanie oczywistą oczywistością?

Szpotański za "Cichych i Gęgaczy" dostał 3 lata bodaj za "rozpowszechnianie informacji szkodliwych dla interesu państwa". Kto wie, może gdyby takie "Ucho Prezesa" zapuściło się na zbyt niebezpieczne wody...

oto chłop jag

Prawo i Sprawiedliwość

Prawo i Sprawiedliwość upodliło Polskę poza granice jakiejkolwiek wyobrażalnej nieudolności i zdrady narodowej jednocześnie.

Tak - a zrobiło to przy wydatnej pomocy całej, polskojęzycznej wspólnoty rozbójniczej, eurokolchozu, Izraela i USraela włącznie - tołażyssze. Wygląda na to, że światowy pupil szatana za punkt szatańskiego honoru obrał sobie poniewieranie i upodlanie do końca - sierot po zamordowanej kiedyś przez siebie Polsce - tołażysze.
Wniosek?
Prezydent atrapy Polski powinien w pierwszym rzędzie poruszyć w ONZ fakt legalizacji samozwańczych nadczłowieków - do czego tak naprawdę sprowadza się piekielny wyziew oznaczony cyferkami - 447 - tołażysze.
Na koniec - jestem pewien, że choćby nawet jakimś cudem USrael chciał odstąpić od tej hucpy - 447 - to polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza będzie namawiać ów USrael aby tego nie robił - tołażysze.
Słowem - większym problemem dla sierot po zamordowanej Polsce jest tutaj polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza - niż eurokołchoz, Izrael i USrael razem wzięci - tołażysze.

oto Kmieć

Nieudolność i zdrada.

Prawo i Sprawiedliwość upodliło Polskę poza granice jakiejkolwiek wyobrażalnej nieudolności i zdrady narodowej jednocześnie.

Jeśli traktować PiS jako partię polską, to takie podsumowanie miałoby sens.
Jeśli jednak przypuścimy, że to nie jest partia polska, a tylko polskojęzyczna, to ani o nieudolności ani tym bardziej zdradzie mowy być nie może.
Raczej mamy do czynienia z wyjątkowym profesjonalizmem.
Tak powiedzieć Polakom: "wypierda...lać" żeby ci się jeszcze cieszyli z czekającej ich podróży, za którą dodatkowo wielokrotnie przepłacają...

oto JerzyK

Dlaczego Polska nie jest w stanie prowadzić niezależnej polityki

zgodnej w polską racja stanu?
Dlatego, że w 1991 roku nie została przeprowadzona lustracja całej klasy politycznej oraz administracji.
To znaczy: zasadniczo została przeprowadzona w sporej części, ale dane na temat agentury ujawnione wśród posłów spowodowały błyskawiczną reakcję tejże w postaci odebrania władzy rządowi Olszewskiego.
Większośc obecnej klasy politycznej oraz administracji stanowi agentura róznych ośrodków politycznych, w tym zagranicznych. No to czego można oczekiwać po takiej władzy i po takich politykach? To są w dużej części lalki poruszane przez tajemniczych lalkarzy za pomoca niewidzialnych nitek.
Dzisiejsza sytuacja przypomina tę z roku 1943, gdzie Polska została sprzedana Józefowi Stalinowi przez swoich sojuszników - jak pisze Michalkiewicz - tak jak chłop sprzedaje krowę rzeźnikowi.
Dzisiaj znowu ktos przehandlował interes Rzeczypospolitej , tym razem Żydom..
Jest jedna róznica: z ZSRR Polska nie była w stanie walczyc. Z Zydami może, jak najbardziej. I to cała nasza nadzieja!
Trzeba wywalić na śmietnik cała tzw."klasę polityczną". Wybrac nowych ludzi, którzy nigdy nie byli dopuszczani do wladzy, a którzy od lat głoszą prawde polityczna o Polsce. Tacy ludzi sa w partiach prawicowych.
Uwaga: PiS to nie jest prawica! PO tym bardziej nie jest prawicą. To są partie socjalistów: werbalnie pobożnych i narodowo-siermięznych (PiS) i proeuropejskich, bezboznych i antynarodowych (PO).
Jedyna aktualnie w Polsce partia prawicowa to partia JKM.
Tylko na nią jeszcze warto glosowac.
Jeśli to i tym razem nie zadziała, pozostaje obalenie władzy siłą albo emigracja.

oto Kmieć

Szanowny Panie JerzyK

Zamiast "lustracji" (co to w ogóle za określenie?) powinna zostać przeprowadzona w Polsce dejudaizacja.
Tyle że wówczas nie byłoby potrzeby zmieniać ustroju i nazwy państwa z Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej* na III RyPy...

* - (ciekaw jestem dlaczego tak wielu uwiera ta "Ludowa" w nazwie? Sama szlachta i magnateria w Polsce???)

oto Robercik

Mógłby Pan popracować nad

Mógłby Pan popracować nad językiem i nie ułatwiać przeciwnikowi strzałów z paragrafu. Zamienić dejudaizację na detalmudyzację i niech się wtedy szanowny prokurator tłumaczy z obrony nienawistnych zaleceń tej księgi.

(ciekaw jestem dlaczego tak wielu uwiera ta "Ludowa" w nazwie? Sama szlachta i magnateria w Polsce???)

Bo ona była taka ludowa jak UE jest demokratyczna, a USraelski nalot jest "pokojowy". Ludzie z czasem zrażają się do pustej, zakłamanej mowy.
Nie rozumiem też co Panu podoba się w ustroju PRL. Porąbane (zbyt daleko posunięte) planowanie centralne paraliżujące produkcję, duszenie przedsiębiorczości? Kult kombinowania i lewizn? Chroniczna niezdolność do wyłonienia propolskich elit? Wszak 68 to był krótki zryw, a już w końcu lat 70 cały aparat PRL szykował nam III RP. Użyto nawet reżimowych satyryków jak Bareja, Laskowik, Pietrzak itd. którzy kpili i szydzili z systemu tak by szturchnąć "oddolne" zmiany.

Ludzie w FSO robili drobne liftingi w Polonezie 20 lat po tym jak Fiat uznał konstrukcję za przestarzałą i wcisnął Polakom.
Komuchy brały na Zachodzie kredyty ufając, że Zachód nie planuje podwyżek stóp procentowych, a następnie złośliwych sankcji (za "prawa człowieka") które załamią plan spłaty kredytów. No po prostu MEGA MÓZGI z tych elit władzy wyłonionych przez sowietów. Proszę porównać z komunistami z Chin. Jak ci Chińczycy lawirują w świecie finansów. To oni zadłużyli Zachód. Ja nie rozumiem jak te tępe buce z PRL mając kolosalne różnice w kosztach pracy (w dolarach Polak zarabiał 100 razy mniej niż Amerykanin) nie potrafiły zdobyć kapitału z zysków z eksportu. Zupełna podstawa.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.