Pan Nikt o geopolityce, perspektywach rozwoju Polski, sanacji

"Pan Nikt", czyli Tomasz Gryguć, mówi o geopolityce, perspektywach rozwoju Polski, sanacji

oto gościnnie gościnnie

Goszczą na prawicy.net Autorzy, którzy nie piszą tutaj na stałe, ale ciekawe teksty są dostępne dla Czytelników.

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
5
Ogólna ocena: 5 (1 głos)

Tematy: 

Dyskusja

oto baba jag

Pijarowiec

Platformy człowiek systemu

Tomasz Gryguć, który od grudnia 2001 r. był rzecznikiem prasowym holdingu Eurozet, przeszedł do telewizji Polsat, gdzie będzie szefem działu public relations. Obowiązki obsługi public relations telewizji Polsat należały dotychczas wyłącznie do Katarzyny Wyszomirskiej, która pozostanie PR managerem Polsatu. Gryguć będzie odpowiadał za kreowanie wizerunku i strategię public relations wszystkich stacji Polsatu. Zatrudnienie dodatkowej osoby odpowiedzialnej za PR jest zgodne z planami rozbudowy i wzmocnienia działu public relations, jakie miała telewizja Polsat. Gryguć ma 29 lat. Jest absolwentem Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2000-2001 pracował na stanowisku szefa działu public relations brytyjskiej firmy finansowej Provident Polska. Wcześniej był odpowiedzialny za PR Naszej Telewizji. Publikował teksty dotyczące kultury popularnej, filmu i muzyki w „Gazecie Wyborczej”, „Machinie” i miesięczniku „Cinema”.

Kolejny patriota obok towarzysza Brauna i towarzysza Kuron..tfu Karonia. Trzech geniuszy polskiego patriotyzmu czyli ainstain cwajsztajn i drajsztajn . Tyle tylko ,że gdyby nie mówili tego na zlecenie to już dawno by te filmiki poblokowano. Zresztą to kolejny nasłany patriota pieprzący o sjonistycznym międzymorzu,czyli tworze skierowanym przeciw najbliższemu sąsiadowi.

oto Robercik

Obejrzałem kilka (czyli

Obejrzałem kilka (czyli niewiele) filmów z Gryguciem i przyznam, że generalnie podoba mi się co mówi. Natomiast co do blokowania, to wiele kanałów na YT działało latami aż w końcu zostały zablokowane. O tych kanałach na krótko przed zablokowaniem też można było napisać, że skoro nie są zablokowane, to agentura. Poza tym Gryguć jest w wielu miejscach, a chyba nie ma własnego kanału. Internet nie jest aż tak mocno i szybko cenzurowany (jeszcze!) by z obecności kogoś w internecie wnioskować, że jest agentem.

Info o pracy Grygucia w Polsacie wyczytałem u Dariusza Kosiura. To jest ciekawa informacja i ja ją sobie na boczku odnotowałem. Natomiast pan D.Kosiur moim zdaniem zbyt pochopnie rzuca oskarżenia. Za duża część jego aktywności to "kontrwywiad". Nieufność jest dobrą cechą w świecie naszpikowanym przez agenturę, ale można przekroczyć cienką granicę między zdrowym sceptycyzmem a robieniem - za przeproszeniem - smrodu.

Poza tym z pracą w Polsacie jest jak z pracą w policji, administracji publicznej, banku itd. Ten to kolaborant, bo pracuje w zagranicznej korpo. Ten kolaborant, bo nie zorganizował ruchu oporu a miał przecież dostęp do magazynu broni. itd. itd. Przyznam, że ja jestem bezkompromisowy, ale nie aż tak. Ludzie muszą z czegoś żyć, mają rodziny (Gryguć ma dziecko).

oto baba jag

Nigdzie nie twierdzę

,że ten facet mówi nieprawdę. No więc mówi prawdę. Lampka zapala się gdy słyszę o międzymorzu.To tak jak przy Braunie. Lampka zapala się gdy zaczyna pluć na PRL,by za chwilę opowiadać jak to sprzedano Polskę obcym.Jak pisałem, obecnie trzeba zdobywać poklask mówiąc prawdę.To jest do Pana, do mnie i do innych nieoglądających telewizorni. Większość i tak tego nie słucha. A pod tymi filmami ,same orgazmy.Ciekawe czyje?
Ale czy te wszystkie wrogi systemu powiedziały kiedykolwiek kto stał za bolszewizmem.Ja nie słyszałem,a zakładam ,że Sutton jednak ma rację, a to zmienia model.

oto Robercik

Zgadzam się, że "międzymorze"

Zgadzam się, że "międzymorze" to faktycznie brzydko pachnące jajeczko. Jest to mamienie Polaków wizją lokalnego mocarstwa, a w praktyce powtórka z poświęconego pionka. Ciekaw jestem w jakim kontekście i jak Gryguć opisywał ten projekt, bo tego akurat u niego nie słyszałem. Mogę sobie wyobrazić porządne Międzymorze, ale droga do niego jest daleka i w pierwszym rzędzie wiedzie przez odzyskanie suwerenności.

Do Brauna mam dystans za promowanie teorii o zamachu smoleńskim (wg. mnie to bzdura), ale ponieważ o wielu kwestiach Braun opowiada ciekawie, to go nie dyskwalifikuję. Pełna dyskwalifikacja jest wtedy gdy człowiek nieustannie bredzi, spłyca, ogłupia i w sposób ewidentny służy systemowi. Za takich uważam na przykład Ziemkiewicza i Cejrowskiego.

oto Krzysztof M

ponieważ o wielu kwestiach

ponieważ o wielu kwestiach Braun opowiada ciekawie, to go nie dyskwalifikuję. Pełna dyskwalifikacja jest wtedy gdy człowiek nieustannie bredzi, spłyca, ogłupia i w sposób ewidentny służy systemowi. Za takich uważam na przykład Ziemkiewicza i Cejrowskiego.

Gdy jeden zajmuje się określoną częścią elektoratu, to w tym czasie drugi zajmuje się inną częścią tegoż elektoratu. Suma ma być taka, żeby PIS wygrał. No, chyba że wejdzie w życie wariant B lub C.

oto baba jag

O tej bzdurze zapomniałem

ale dopisze jeszcze trzy

wolny rynek i parytet złota. I systemowo, twierdzenie,że bolszewizm ,rewolucja rynkowa i Putin to to samo. No ,ale to wynika z tego co pisałem wcześniej. O źródłach finansowania cisza. Jak mi Pan odpowie na pytanie, dlaczego tych trzech mędrców internetu milczy na temat transferu kasy to będziemy wiedzieli więcej.

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.