447 skończy się misją stabilizacyjną?

Prezydent Trump podpisał ustawę Just Act 447. Wspierający ustawę kongresmen Ed Royce z Kalifornii przekonywał, że Just Act pomoże wywrzeć presję na kraje ociągające się z restytucją mienia żydowskiego poprzez "wskazanie ich i zawstydzenie".

Gdyby Polska była naprawdę państwem niepodległym i normalnym, to ambasador USA w Warszawie zostałby wezwany do Kancelarii Premiera w celu złożenia wyjaśnień. No ale to wicepremier Gowin składał dwa tygodnie temu wyjaśnienia w Waszyngtonie i to na dodatek w tamtejszym Muzeum Holocaustu. Potem powiedział, że Just Act nie ma żadnego znaczenia prawnego i nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń wobec państwa polskiego.

Zwolennikom PiS, w tym przede wszystkim tym z Klubów Gazety Polskiej przypominam, że jakikolwiek opór wobec USA państwa słabszego kończy się najczęściej misją stabilizacyjną.

na ile punktów oceniasz?: 

Twoja ocena: brak
4.473685
Ogólna ocena: 4.5 (głosów: 19)

Tematy: 

Dyskusja

oto mj

Nie będzie żadnej misji stabilizacyjnej

Nie ma obawy.
Żeby zaszła potrzeba takowej, to musiałby tu zaistnieć jakiś POWAŻNY opór, a niby kto weźmie w nim udział? Przecież nie tzw. ciemny lud, uzbrojony w kije od mopów i akcesoria tym podobne.
Wojsko Polskie? Policja? O ile nie zmniejszą im pensji, nie pozbawią dodatków, ekwiwalentów, mundurówek itp., oporu nie będzie. Wręcz przeciwnie - gorliwie rozprawią się z oporem cywilów, gdyby taki zaistniał, choć nie zaistnieje. Dlaczego nie zaistnieje? Ano raz że nie ma czym, nie ma za co, nie ma organizacji, ani tak naprawdę... nie będzie woli.
Polacy od 30 lat pokornie przyjmują WSZYSTKO co im się serwuje w ramach ich strzyżenia, wyjątkiem była ''mobilizacja'' w/s ''wolnych sądów'' - oczywiście ''spontaniczna'', hahaha - kiedyś jakieś tam delikatne podskakiwanie w/s ACTA, pojedynczych epizodów z paleniem opon przez górników czy protestów w obronie TV Trwam nie liczę, bo to było na zasadzie ''przyjechali, pokrzyczeli i pojechali''.
I to byłoby w zasadzie na tyle, jeśli chodzi o sprawianie przez Polaków kłopotu rządzącym.
Teraz nie będzie inaczej.
By the way, znam nawet takich ludzi, którym propaganda do tego stopnia wyprała mózgi, że mówią: ''Niech już nawet przyjadą tu ci Żydzi, kiedyś przecież z nimi żyliśmy, byle tylko tych islamistów nie wpuszczano.'' :D

No i jeszcze jedno... Sądzę że realizacja ustawy 447 będzie jednak jakoś rozłożona w czasie, nie będzie się nią ''epatować'' w mediach, bo i po co, przecież to nic ważnego, przysłowiową żabę będzie się gotować na jak najmniejszym ogniu...
Zarówno jedna jak i druga strona ma chyba na tyle rozsądku, że nie będzie to nagłe uderzenie jak obuchem w łeb któregoś pięknego poranka - ''W Polsce nie ma pieniędzy na nic. Poza resortami siłowymi. Na wypłaty, na emerytury, na renty, na paliwo do karetek pogotowia, ani na żadną rzecz która jego jest, bo JEDNAK okazało się że musimy PŁACIĆ. A nasz wniosek o raty odrzucono''.
To rzeczywiście mogłoby spowodować jakieś chwilowe i niepotrzebne ''niepokoje'' i zamieszanie... A łatwo można ich uniknąć. :)

oto Robercik

Opór zaistnieje wtedy gdy

Opór zaistnieje wtedy gdy nawet największe matołki poczują miłość sojuszniczą na własnej skórze. Jakby co to Caterpillar oferuje Rasie Panów opancerzone spychacze do wyburzania domów mieszkalnych, a taki dom można wyburzyć z różnych powodów, np. zalegania z opłatami za wodę.

oto Kmieć

To się nazywa "klincz" albo ...

... "matnia".
My, Polacy, wleźmyśmy w nią na dobre w 1981 roku. Brzegi tego lejka, tej czarnej dziury, zaczęliśmy zwiedzać około roku 1970'go.
Obecnie co byśmy nie zrobili, to i tak po nas.
To jest definicja klinczu, pułapki bez wyjścia.

"Misja stabilizacyjna" w Polsce i tak będzie. Być musi. Bez względu na to, czy Polacy w końcu przejrzą na oczy i się siłowo zbuntują, czy zostanie to wywołane za pomocą sprawdzonej przez żydo-anglo-syjonistów metody "false flag".

Misja jest potrzebna dla uwiarygodnienia "polskiego antysyjonizmu". Morderczego i nienawistnego. Potrzebna jest po to, żeby pies z kulawą nogą nigdzie na świecie nie zaskomlał w obronie Polski. Ba! z całego świata mają napływać wyrazy potępienia wobec słowiańsko-polskiego "zwyrodnialstwa" wobec biednych żydów.
To jest pożądane, i potrzebne, żeby bez przeszkód przejąć i raz na zawsze zlikwidować kolebkę słowiańszczyzny - Polskę, i Naród Polski.

Wielu mówi, że jestem wariatem, wyznawcą teorii "spiskowych"....
Mówią: to niemożliwe - wszak my dali światu JP2, Walęsę, my "komunę" obalilim, i świat uratowalim. Świat nas kocha. No. No właśnie.

Jak pisał prawdziwy Wieszcz (a nie ta żmudzka przybłęda Mickiewiczius, który razem z Sienkiewicziusem arcy szkodnikami byli) Słowacki: "papugą i ozdobą jesteś ... a zguba Twa w Rzymie"...

oto mj

Jeśli ''opór'' Polaków będzie polegał na żałosnym

pobekiwaniu w internecie, rzecz jasna pilnując się skrzętnie, żeby we wnyk ''antysemityzmu'' niechcący nie wdepnąć, a inny opór, bardziej że tak powiem ''czynny'' nie sposób mi sobie wyobrazić, to po co tu na siłę robić jakąś false flag i wywoływać jatkę... Rozumiem że ''pupile szatana'' mogliby być zainteresowani w wyrżnięciu - najlepiej nawzajem - jak największej ilości Polaków, no ale ile mienia mogłoby przy tej okazji pójść z dymem? Czy to nie karygodne marnotrawstwo byłoby?
Nie bardzo wyobrażam sobie też taką prowokację, która miałaby rozlać ogień po całej Polsce...
Do takiej prawie wojny potrzebne są dwie wojujące strony - społeczeństwo nie może być stroną, nawet gdyby chciało, bo nie ma czym walczyć, nie jest zorganizowane. A prowokatorzy co mogą? Obrzucić kamieniami, czy nawet butelkami z benzyną jakąś żydowską instytucję, może autokar? No i co z nimi zrobią? Zastrzelą ich? To kto zechce być takim prowokatorem, żeby nie wiem ile płacono? No i to byłoby mimo wszystko zdarzenie incydentalne.
W każdym razie do jakiegoś ''spontanicznego majdanu'' potrzebne są 3 rzeczy: organizacja, duża kasa, parasol ochronny jakiegoś mocarstwa zapewniający osłonę polityczną. My nie mamy z tego NIC. Znaczy leżymy i beczymy.

W każdym razie system jest dobrze przygotowany nawet na to, co i teoretycznie nie bardzo jest możliwe. Mamy ustawę 1066 z mało komu znanym ''aneksem'' pozwalającym na wydanie zgody przez prezydenta RP obcym wojskom na używanie ostrej amunicji poza terenami poligonów... Może to na wypadek gdyby jakieś oddziały wojska się zbuntowały, czy innych formacji uzbrojonych..? Okrzyknie się ich wówczas jakimiś ''zielonymi ludzikami'' Putina i załatwi.
Że niby żaden prezydent RP nie wyda nigdy zgody obcym wojskom na strzelanie do Polaków..? To po co ta ustawa? Przecież chyba nie na wypadek inwazji prawdziwych zielonych ludzików - aż takimi idiotami to mimo wszystko rządzący nie są, żeby w taką możliwość wierzyć.

oto Kmieć

Szanowny MJ

Jeśli mam rację co do sprawy przejęcia Polski i zasiedlenia jej przez "uchodźców" z bliskowschodniego kurnika (a moje wydajemisie są przekonane, że mam), to potrzebne będzie masowe wysiedlenie tubylców z ich siedlisk.

"Pokojowo" można Polaków zmusić tylko w jeden sposób: podatkiem katastralnym.
I tu widzę jedyną możliwość, by przy okazji tej akcji wywołać krwawe zamieszki polskich "antysemitów" z "polskimi" filosemitami.
Świat poinformowany zostanie, że Polacy wywołali krwawe antydemokratyczne zamieszki na tle "typowego polskiego antysemityzmu". Cywilizowany świat potępi Polskę i Polaków i uruchomi "misję stabilizacyjną". Siły i środki są na miejscu - USraelskie szwejostwo. Możliwości prawne - też, jak raczył Pan wspomnieć o 1066.
A i jakieś 2 miliony "kochających" Polaków Ukraińców z zachodniego matecznika banderyzmu na UPAdlinie to też rezerwy nie do zbagatelizowania.

Pan raczy niedoceniać żydowskiej organicznej, wręcz genetycznej nienawiści syjonistów do Słowian w ogóle, a do Polski w szczególe. Tu nie chodzi o te głupie $zekle, najpierw w ilości 65 miliardów, a teraz magicznie urosłe do ponad 300 miliardów. Tu chodzi o absolutne zniszczenie Polski i zakończenie istnienia Państwa Polskiego. I przejęcie tego terytorium.
Czy związane to będzie z jakimiś materialnymi zniszczeniami, to nie ma znaczenia, byle polska krew się lała obficie.
Jedyna pociecha to taka, że grzyby atomowe nas nie będą odparowywać. Po to Bibi przyjaźni się Władimirem. (Może poza Warszawą, która jest szczeblem w żydowskim oku,z drabiny, która się Jakubowi przyśniła - ale tam wystarczy "symboliczny" grzybek, taki taktyczny, 1-2 kilotony.)

Mogą Państwo określać mnie i myśleć o mnie jako o szaleńcu, któremu "spiskowa teoria świata" mózg zlasowała.
Czas pokaże, kto ma rację. Niestety będę ją miał ja. A bardzo chciałbym się mylić. Bardzo.

oto mj

Nie wykluczam, że Pan ma rację

A już Boziu mnie broń, żebym miał Pana za szaleńca.
Żyjemy w tak pochrzanionych czasach, że dziś wydawałoby się nieprawdopodobny scenariusz za tydzień może być jednym z tych bardziej ''lajtowych''. Jeśli wziąć pod uwagę to, że tak naprawdę nie wiadomo kto tym wszystkim rządzi, być może rzeczywiście bliżej niezidentyfikowani ''Pupile Szatana'', za jakie sznurki ciągnie, co ma w planach, choć tego można się domyślać, przy całkowitej bezczelności i poczuciu bezkarności rodzimej władzy, która wie że mające nóż ekonomiczny na gardle społeczeństwo nawet nie miauknie, a jeśli nawet spróbuje to spacyfikuje się go w sposób o wiele bardziej zdecydowany niż w jakimś tam historycznym Stanie Wojennym, to... wszystko jest możliwe.

Mnie też nurtuje pytanie po co TAK NAPRAWDĘ ściągnięto tu miliony Ukraińców, bo na pewno nie z powodu ''braku rąk do pracy'', ani dla ''przemieszania'' jako sztuki dla sztuki... Biorąc pod uwagę przemyt broni stamtąd, którego ujawniany jest przecież tylko ułamek, w dodatku takiej, która jest zdecydowanie zbyt grubego kalibru, jak na potrzeby gangsterskich porachunków czy napadów na kantory, to też dochodzę do niewesołych wniosków...
No ale jako że i tak mamy na to wszystko wpływ taki, że sobie popiszemy, to nie pozostaje nic innego jak czekać na zasadzie ''co mi Panie dasz w ten niepewny czas''. I liczyć na to, że jednak nie będzie tak źle jak się zapowiada.
Może nie od rzeczy byłoby zostać chociaż preppersem... ;)

oto novus chao seclorum

Biorąc pod uwagę przemyt

Biorąc pod uwagę przemyt broni stamtąd, którego ujawniany jest przecież tylko ułamek, w dodatku takiej, która jest zdecydowanie zbyt grubego kalibru

Tak, mnie się również przypomniał — a propos wpisów moich ulubionych (oboch PiwaYogi), a bodaj najcenniejszych komentatorów, Kmiecia, Robercika i mj — ten incydent, który relacjonował Michalkiewicz. Mega-szybkostrzelne (system Gatlinga?) działko 20 mm? To chyba coś, w co wyposażona jest "Szyłka".

To raczej na grubego zwierza. Czy tym zwierzem może być wielka ciżba zdesperowanych autochtonów? Czas pokaże.

oto novus chao seclorum

Czy czcigodny mj sugeruje

Czy czcigodny mj sugeruje jakąś banderowską false flag z udziałem (ch)amerykańskich Abra(ham)sów? To byłby idealny pretekst dla Wielkiego Szatana do "misji stabilizacyjnej" a'la Jugosławia, tudzież zainstalowania się u granic zachodnich Rosji na stałe, a np. dla banderowców i Niemców – do przetestowania w praktyce ustawy 1066. Kilka pieczeni na jednym ogniu. Może zresztą w tym trybie będą egzekwować 447, jeśli Polactwo się jakimś cudem zbuntuje.

oto mj

Czy banderowców uruchomią ci, którzy mają

prawo wydawać rozkazy załogom Abramsów, czy jacyś całkiem inni, a może nawet ci sami, żeby z tych RPG walić właśnie w stronę tych Abramsów, to już nie będę próbował dywagować, bo z zasady nie podejmuje się rozwiązywania równań, gdzie jest jedna wiadoma, a dziewięć niewiadomych, natomiast dostępu do informacji bardziej skonkretyzowanych i ''głębszych'' niż każdy szperacz internetowy nie mam... :(
Pozostaje składanie do kupy poszlak, dopasowywanie jakichś pozornie nie związanych ze sobą faktów, próby wyłuskania ziarna spośród plew, no ale wnioski oczywiście i tak będą obarczone dużym znakiem zapytania.
Po coś tu te miliony Ukraińców ściągnięto, niech będzie wśród nich tylko parę procent banderowców, i to nie takich tylko z przekonania, ale już konkretnie przez kogoś zagospodarowanych i zadaniowanych... Wyposażeni w szybkostrzelne działka, RPG, granaty, może jeszcze jakieś inne fanty, tradycyjna broń maszynowa to już oczywista oczywistość, to całkiem pokaźna armia, która może tu naprawdę nieźle zamieszać... Do zrobienia prowokacji to znacznie więcej niż ''nadto''. Po co konkretnie ją tu stworzono, bo bardzo wiele wskazuje na to, że ona jest, to już nie wiem, no ale na pewno nie w celu ''bliżej nieokreślonym'' i do wykorzystania ''nie wiadomo kiedy i czy w ogóle''. Żołnierz, który nie ma nic do roboty przez zbyt długi czas i nie bardzo wie po co jest tym żołnierzem, podlega naturalnemu procesowi spadku bądź w ogóle zaniku ducha bojowego, morale, brzuch mu rośnie, kanarki mu się w głowie lęgną, i potem pożytek może być z niego niewielki albo co najmniej dużo mniejszy niż powinien być.
Bardzo możliwe że coś tu się grubszego szykuje, żeby Polakom wybić z głów wszelkie myśli o oporze nawet jeszcze zanim im w nich zakiełkują, no ale na ten moment to jednak czyste wróżenie z fusów.
Pocieszam sie tylko tym, że zakładana ilość trupów będzie jednak ograniczona do osiągnięcia efektu pokazowo - odstraszającego, no bo jak powiedział pan Michalkiewicz ''Jaki ktoś może mieć pożytek z nieboszczyka poza możliwością przerobienia go na mydło?'' Fakt, lepiej zrobić z niego konia do roboty, a nieboszczykiem i tak będzie wcześniej czy później i przerobić go na mydło będzie można, o ile zaistnieje taka potrzeba. :)

oto Maciej Markisz

novus chao seclorum

,,system Gatlinga?'' - Ja się nie znam :), ale działka oparte na systemie Gatlinga napier... jakieś 50/100 razy szybciej niż te wolne działa. To ma być szybko? Przecież to pojedyncze strzały z dwóch albo czterech luf. Czasem strzał podwójny - strzał po strzale. System Gatlinga opiera się prowadzeniu ognia ciągłego i strasznie dużej szybkostrzelności. Mega-dużej, a to jest wręcz powolne. To nie Gatling, to po prostu sprzężone ze sobą 2 lub 4 armaty. Dobrym przykładem systemu Gatlinga jest - znany z mocnych filmów - Vulcan.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dzia%C5%82ko_M61_Vulcan

,,działko 20 mm?'' - Moim zdaniem na filmie przedstawiono jednak działa o kalibrze trochę większym niż 20 mm...

oto novus chao seclorum

No i masz, trafiłem w

No i masz, trafiłem w dziesiątkę. Tylko po co komu działko morskie na lądzie? :) Chyba że... Może szykują jakąś prowokację antyrosyjską na Bałtyku. Z "Szyłką" przykład może nie do końca trafiony – chyba bardziej chodziło mi o pokazanie "mocy" podobnego kalibru – ale już nawet takie działka zasiałyby totalne spustoszenie w szeregach "protestujących". Zostałaby jedna krwawa papka. Pewnie każdy kojarzy liczne a obŻydliwe nagrania termowizyjnych kamer pokładowych chamerykańskich Apaczy czy Kobr, dosłownie "siekających" na drobne kawałki (domniemanych)Talibów czy irackich partyzantów.

oto Maciej Markisz

Jednak chyba Pana działka

Jednak chyba Pana działka trafiły w swojej karierze do służby morskiej. Lądowe są raczej kalibru 20, 23 mm i 35 mm. Te widoczne z oddalenia na filmie obstawiam jako 23 lub 35 mm.

oto mj

No, nie moje, proszę mnie tu w takie historie nie wrabiać. :)

''Jednak chyba Pana działka trafiły w swojej karierze do służby morskiej.''

No trafiły, ale o co się rozchodzi w związku z tym?
Czy niektóre rodzaje broni zainstalowane na czymś, co pływa, po zdemontowaniu a następnie odpowiednim złożeniu do kupy na lądzie, nie mogą być na nim wykorzystywane?
Ja rozumiem, że ciężko byłoby strzelać w warunkach lądowych torpedami, bomby głębinowe też pewnie nie na wiele by się zdały, no ale inne rodzaje broni, jak np. działko szybkostrzelne?

oto Maciej Markisz

Szanowny Panie mj

Rozumiem, od razu Pana zrozumiałem, ale po co by to miano robić na szczeblu masowej profesjonalnej produkcji, jeśli robi się armatki 23 mm z przeznaczeniem do montażu na wieżyczkach / podstawach podwozi lądowych wozów bojowych? Kto i po co ma trafić czas i koszta wymontowywać po skończonej służbie okrętu żęch, zjechany, wyeksploatowany złom i jeszcze przystosowywać, dokonywać choćby najdrobniejszej przeróbki, usprawnienia mocowania działka ,,na lądzie''??
Rozumiem hipotetyczną i wyjątkową sytuację, np., gdy ISIS jakimś cudem, powiedzmy, weszłaby w posiadanie małego okrętu z wieżą wyposażoną w to działko i jak Adam Słodowy demontują i przenoszą działko na ląd, na czymś tam sobie instalują... Prowizorka, nic z wojskiem chyba nie mająca wspólnego... Tak myślę. Pomysł, ale pod względem wojskowości i masowego stosowania - czysta prowizorka. Fatyga, czas, zamieszanie, dodatkowy koszt instalacji.

oto mj

:)

Proszę pana, to był przemyt... Może ktoś przemycał to co akurat mógł tam załatwić, kupić, ukraść, a z czego strzelać jednak się da... Nie zawsze ma się możliwość zdobycia tego, co akurat by się chciało. Zwłaszcza na tzw. czarnym rynku. Czasem trzeba brać co jest, albo głowy nie zawracać. Ja z osobami, które to przemycały nie rozmawiałem, protokołów ich przesłuchania też nie czytałem. Równie dobrze można zapytać po co ktoś biedzi się nad zrobieniem jakiejś żałosnej samoróbki broni palnej, skoro mógłby sobie gdzieś załatwić broń fabryczną, i to jaką tylko dusza zapragnie. Otóż może i by załatwił gdyby mógł, ale widocznie w danym momencie nie może, a potrzebę strzelania do czegoś / kogoś ma. :)
A jeszcze co do tego działka... Ja nie wiem czy ono było zdezelowanym egzemplarzem, wymontowanym z jakiegoś wycofanego ze służby okrętu. Może było egzemplarzem w stanie magazynowym?

oto Maciej Markisz

mj

,,Równie dobrze można zapytać po co ktoś biedzi się nad zrobieniem jakiejś żałosnej samoróbki broni palnej, skoro mógłby sobie gdzieś załatwić broń fabryczną, i to jaką tylko dusza zapragnie.'' - Właśnie. Broń można załatwić na każdym poziomie, a nie robić samoróbki. Ja, właśnie, takich postępowań - ,,samoróbek'' nie rozumiem.

oto mj

Aha... No to gratuluję ''oblatania''

na czarnym rynku handlu bronią, i to taką ''na każdym poziomie''.
Apeluję jednak już nie o ''zrozumienie'', ale o przyjęcie do wiadomości, że jednak chyba nie wszyscy takie ''chody'' mają''

oto Maciej Markisz

Nie rozumiemy się teraz. Broń

Nie rozumiemy się teraz. Broń jest łatwo kupić. Ludzie montują samoróbki, bomby i zabijają nożem nie z powodu biedy lub braku możliwości kupna karabinka/pistoletu, tylko z innych pobudek.

oto novus chao seclorum

Dlatego władze tak bardzo

Dlatego władze tak bardzo ścigają osoby "drukujące" sobie funkcjonującą broń na drukarkach 3D, nawet w krajach z powszechnym dostępem do broni (USrAel).

oto Krzysztof M

Czy związane to będzie z

Czy związane to będzie z jakimiś materialnymi zniszczeniami, to nie ma znaczenia, byle polska krew się lała obficie

Co trzecie dziecko obserwowane na ulicy ma alergię... To widać na twarzy... Więc może ta krew nie będzie potrzebna?

Polin zostanie bez sił żywotnych... Po co krew?

oto Kmieć

Po co krew?

Rytuał wymaga. Do pewnego rodzaju ciasta...

oto Krzysztof M

Rytuał wymaga. Do pewnego

Rytuał wymaga. Do pewnego rodzaju ciasta...

A daj pan spokój... Wbijanie Azji na pal już się nie powtórzy... Nie powtórzą się też inne rzeczy...

oto baba jag

według

a nie ta żmudzka przybłęda Mickiewiczius

stanu mojej wiedzy to był Litwin właściwy, czyli Białorusin, a nie Litwin dzisiejszy.

wszak my dali światu JP2, Walęsę, my "komunę" obalilim, i świat uratowalim. Świat nas kocha. No. No właśnie.

te dwa nazwiska to akurat nie jest powód do dumy,a obalilim to my co najwyżej jabola z gwinta w krzaczorach.

oto chłop jag

447 skończy się misją

447 skończy się misją stabilizacyjną?

Ona już trwa od 1989 roku - tołażysze.
Wniosek?
Problem tylko w tym czy Szatana będzie suszyć a kaca zlikwiduje on tylko rzeką polskiej krwi - ewentualnie, ponownie utoczonej przez banderowców - tołażysze.

oto adam_54

Misje stabilizacyjne.....

stosują amerykańce wyłącznie w stosunku do tych, którzy do celów handlowych nie chcą dolara używać. Na okradanie innych z ich majątków mają inne bardziej humanitarne sposoby -P

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.