Władymir Putin zaprzysiężony na czwartą kadencję

Władimir Putin został w poniedziałek zaprzysiężony na prezydenta Federacji Rosyjskiej. Po uroczystości w Wielkim Pałacu Kremlowskim, dawnej rezydencji carów, oficjalnie rozpoczął swą czwartą kadencję na stanowisku szefa państwa, która potrwa do 2024 roku. Uroczystość odbyła się w Sali Andriejewskiej Kremla - sali tronowej carów Rosji.

Trzymając prawą rękę na konstytucji Federacji Rosyjskiej, Putin wypowiedział 33 słowa przysięgi, zobowiązując się do respektowania praw i swobód człowieka i obywatela, ochrony konstytucji, bronienia suwerenności, bezpieczeństwa i integralności terytorialnej kraju. Przysięgę tę Putin złożył po raz czwarty.

Prezydentem FR był przez dwie kadencje w latach 2000-2008, a w 2012 roku po czteroletniej przerwie, gdy sprawował urząd premiera, zasiadł na Kremlu po raz trzeci. Konstytucja Rosji zabrania pełnienia urzędu głowy państwa przez więcej niż dwie kadencje z rzęd

Tematy: 

Dobra czy zła wiadomość?: 

Dobre!
Złe!

Ocena: 2

Twój głos: ‘Dobra!’

Dyskusja

oto chłop jag

Konstytucja Rosji zabrania

Konstytucja Rosji zabrania pełnienia urzędu głowy państwa przez więcej niż dwie kadencje z rzęd

Będzie premierem po raz drugi - jeśli zdrowie pozwoli - i właśnie tutaj z biegiem czasu - też rekord może być przez niego pobity.
Wniosek?
Jeżeli światowy pupil szatana nie zmienia tam tego stanu rzeczy - to znaczy, że wszystko zdaniem owego światowego pupila - jest w porządku - tołażysze. Natomiast wszystko to - co jest w porządku dla pupila szatana - nie jest w porządku dla ludzi stworzonych przez Boga - tołażysze.

oto Krzych Adam

Putin jest liderem politycznym Rosji od 16 lat.

"And counting" jak się mówi po angielsku. Z punktu widzenia interesów Rosji i Rosjan nie można tego okresu oceniać negatywnie. Pewnie, że w wielu szczegółowych sprawach, znów biorąc pod uwagę interesy Rosjan i Rosji, można mieć pewne krytyczne uwagi, jednakże nie ma powodu do dezawuowania tego okresu stabilnej polityki Rosji.

oto Eowina

A żeby nie było podejrzenia, że Putin ma coś wspólnego

z "pupilami szatana", to był nawet błogosławiony, na zbożne wykonywanie prezydenckich obowiązków, w cerkwi, przez patriarchę Moskwy i Wszechrusi.
I co na to liberalny Zachód???

Владимир Путин взял благословение у Святейшего Патриарха Кирилла на исполнение президентских обязанностей

Twój komentarz?

Filtered HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <i> <strong> <b> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <center> <h1> <h2> <h3> <h4> <h9> <img> <font> <hr> <span> <bgcolor> <del> <iframe> <span>
  • Youtube and Vimeo video links are automatically converted into embedded videos.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.